Mini série, která po slepení dá jeden díl. Objevovala se na stránkách Scifi channel v pauze mezi druhou a třetí serií, ale není dějove důležitá. Odehrává se na Nové Caprice v době Cylonské okupace a ukazuje vznik odboje a jeho působení. (Redswif)

BMAJTZ

Tohle je pouze pridavek pro skalni fanousky co nemeli co pres prazdninu delat. V podstate se clovek nic nedozvi. A co se kvality tyce tak je o neco slabsi coz se dalo cekat jakozto takovy bonus. Na odpad to neni je to treba chapat jako soucast velkeho celku ale aby to bylo spravedlive 40% ()

Cejny

Jen taková vsuvka na zkrácení času pro nedočkavé fanoušky. Škoda, že to bylo rozdělené na tak krátké webepizody, dohromady to byl vcelku slušný díl. ()

char_t

Pro fandy, co čekali na novou sérii, to asi bylo fajn. Ale teď, s odstupem času, je to jen zbytečná výplň, která příběh vůbec nikam neposouvá, nic zajímavého... ()

Tryman

Galacticu mám rád, ale bez tohohle by se určitě obešla. Jak tu již několikrát zaznělo, nic zázračného se v těchto webisodách nestalo, snad kromě přiblížení postavy Ducka... ()

Fat'Fatal

Nedá se hodnotit 10 cca tříminutových webizod. Dokresluje atmosféru na Nové Caprice a ukazuje některé postavy (Chief, Saul) v Hnutí odboji, čili Resistance. Jako doplňovačka dobré, a tenkrát při čekání na třetí sérii aspoň něco :) ()

Petike

Zatiaľ som ich ešte nepozrel, takže nehodnotím - ale priznám sa, že veľa od týchto výplnkových partizánčin ani nečakám. ()

Trinculo

V podstatě jenom vyplnění prostoru mezi dvěma sériemi seriálu. Nejvýznamnější na webepozodách je jejich souvislost s stávkou scénáristů. Jako bonusový materiál, je totiž studio nechtělo platit. Na obsah si nestěžuji. ()

Erico

Chápu potřebu trochu nastínit průběh života na Nové Caprice, bohužel mě osobně The Resistance nebavil a ve výsledku ani nic nového neřekne. Trochu zbytečné. ()

TONYNKO

Nesúhlsím s väčšinou. Myslím že je to náhodou príjemné skrátenie čakania n 3.sériu :-). Dokonce lepšie než Missing Pieces z Lostu. ()