Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

djbarrel

Tohle byla fakt špica. Hodně se mi líbila i ta pasáž ve které se všichni přenesli do "minulost" ? Některé věci neměli chybu. Tentokrát jsem na žádná hluchá místa nenarazil a i odkazy na Pána prstenů se mi fakt líbili. Celkově velmi povedený film se zajímavým rozuzlením. 95 % ()

rogger

Juj. keby vytvorili film, ktorý by bol celých 90minút taký ako posledná tretina, tj. Benderova fantázia, Benderov svet, to by bolo niečo. Mám však blbý pocit že filmové Futuramy už neprokročia svoj tienň a budú sa stále niesť v duchu 25minút srandy a zbytok už nejako doklepeme :( V Benders Game boli 2/3 ako príliš pretiahnuté intro alebo úvod k podstate filmu. Vláčne a nie moc energické! Zato finálna polhodinka parodovania Narnie a Pána prsteňov jednoducho celé to nadupané fantazírovanie tvorcov bola pre mňa pecka. Celkový dojem sú však slabšie 4 hviezdičky. ()

keyzar

Takže od dob zhlédnutí prvních dvou filmů o Futuramě mám seriál takřka v malíku, myslím sice, že kvalit Simpsonů Futurama nedosahuje, ale v počtu třetí videofilm jsem si nemohl nechat ujít. Opravdu nevím jak začít, jelikož je to film ve filmu. Jak jinak to nazvat. První polovinu jsme svědky normálního průběhu, všichni členové se chovají podle předpokladů a na Bendera už jdou zase destruktivní chutě. První část mě však nezaujala. Průběh předvídatelný a vtípky žádné. Postavy byly ve své kůži, ano, ale od úst se jim nevalily vtipné hlášky, narážky, prostě cosi s humorným podtextem. Spíše než bavil, jsem se nudil. No a jak už jsem zmínil. S příchodem druhé části se to rázem změnilo. Začala totiž parodie na Pána prstenů. Bohu dík, že jí nezprasili a spíše zmizeli hrobníkovi z lopaty. Děj nabíral správné otáčky a měl grády. Naše rodinka se skvěle zhostila roztodivných postav společenstva a nejen jich. Fry coby Frodo křížený s Glumem, Leela jako Legolas. I vtipu přibylo. Známé prostředí jednoduše zavanulo čerstvý vánek, a když se něco paroduje s vkusem, je to obrovská sranda. Hlášky teda žádná sláva, avšak musím být rád za tu trošku. Taktéž hlavní zlosyn se nám vybarvil. "Máma" je pěkná mrcha, leč neuvěřitelně mi na ní vadí, jak každého fackuje, po padesáté facce jde sranda stranou a nastupuje stereotyp. Větší problém avšak mohl nastat s navrácením se do naší "dimenze". Jakmile se konec odehrával v normálu, bylo mi jasné, že bude stejně ubohý jako začátek. A ejhle, vymysleli si krásnou věc. Jsem vážně rád, že nemusím být svědkem nějaké přehnanosti, blbosti nebo podobných hovadin, jak už to tak bývá. ()

Bercuss

Není to zlé, jako parodie na Pána prstenů je to udělané bravůrně, ale to je tak vše. Prostě od něčeho, co má v názvu Futurama bych čekal mnohem více.... ()

wobufet

Nejhorší Futurama film. První část - sledujeme Benderovu posedlos D&D. Následně se robot odsune do pozadí léčebny a trapných gagů (obecně provází celej film, zasmál sem se jen jednou) a řeší se problémy s hmotou. Když už se konečně začne něco dít, přesune se děj do fantasy světa. Čekal jsem parodii na všemožná fantasy, ale zmohlo se to na chabou kopii LOTRa (parodován xkrát jinde a lépe). Navíc všechny "dějové zvraty" (otec a syn, zdrojem je kostka) mi byli jasné dlouho dopředu. Zatímco první film byl geniální dějově i gagově a dvojku z patosu tahaly gagy, tady nefunguje ani jedno. Tohle se prostě nepovedlo ! ()

ZUPA

Výborné, skvělé. Zprvu se jevící jako klasický díl Futuramy, který ale posléze překvapí a vyjíždí ze zajetých kolejí do skvěle zpracované a co je nejdůležitější hooodně zábavné parodie na LOTR-a. Opravdu super animovaná parodie. 90% ()

Pute

Pár částí docela nudných, jinak ale velmi dobré. Zasmál jsem se až až (a to naprosto střízlivý!). :-) ()

mouzi

desna sracka a vykradacka vseho moznyho, bohuzel.. jako jeden dil serialu by to slo, ale na celovecerak je to hodne laciny.. dve hvezdy za for s bumerangem a za to, ze je to proste futurama.. ()

redalert21

Zatím nejlepší z prvních dílů, stále to není ono, ale alespoň to nebyla taková nuda...povedené...ale na 4 to jeste není ()

Danielitto

Další důkaz toho, že když se v názvu filmu objeví jméno BENDER, tak film nezklame! Na plakátech by mělo stát: "SOBECKÝ ROBOT V HLAVNÍ ROLI ANIMOVANÉHO SPEKTÁKLU!" ()

pursuer

Shit, shit a shit ještě jednou. Teda takhle nudnou futuramu je těžké najít, natože ji natáhnout do filmové délky. Nuda, žádné vtipy (a když tak už milionkrát propírané v Simpsonových) a frustrující konec (na co tedy budou létat všechny ty technické vymoženosti?). ()

M0rSalis

Určitě nejlepší Futurama film (ne že by ty ostatní byly nějak špatné), ikdyž jsem se na tenhle film díval s neznalostí seriálu tak jsem relativně rychle všechno nenásilnou cestou pochopil ... Někteří kritizují pasáž parodie na Pána prstenů, ale já si nemůžu stěžovat, skvěle jsem se bavil ... ()

májovec13

První polovina byla průměrná, ale ta druhá je pro mě, fandu pána prstenů, star wars a hlavně futu-humoru, prostě skvělá. ()

sergiokish

Tahle "odbočka" od futurami mi celkem dost připomíná Simpsonovi ve filmu,až na to že takových to "odboček" od futurami je více a všechny jsou určitě moc dobré,Benrovu Hru jsem viděl a je to jako klasická futurama akorát je to celovečerní animovanej film. ()