Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

kamil0606

Eat the wizard, eat the slut, eat the robot`s shiny butt Do tretice všetko dobré... Tentokrát to najlepšie. Futurama ako za starých dobrých čias s množstvom humoru a hlášok. Uletené a šialené, konečne dostali priestor postavy futuramy a nie nejaký nudisti alebo chápadlové oko... Neskôr sa to presunulo do sféry parodovania predovšetkým LotR-a, čo sa mi pozdávalo omnoho lepšie ako príbehy pedchádzajúcich filmov. Mnohí to kvôli tomu parodovaniu odsudzujú avšak je to omnoho lepšie ako priblblé príbehy prvých 2 filmov... GENIÁLNE ... Bezpochyby najlepší Futurama film ()

cogi

Na futuramu nic moc ... sice se jim celkem podařilo udělat parodii na Pána prstenů, ale zapomněla do toho převést klasický styl futuramy a její vtip ()

desolator6

Z môjho pohľadu jeden z tých lepších filmov z Futuramy. Film však nemá dej, je to ako keby vyberali jednotlivé vtipy z jednotlivích častí seriálu. Každopádne rozhodne lepšie ako "Futurama: Into the Wild Green Yonder". ()

P. J. D.

Futurama filmy se mi zdají kvalitou prakticky stejné, a proto zde píšu jeden komentář, který je společný právě pro všechny. Filmy nejsou špatné, mají spád, děj, humor, který je charakteristicky typický právě pro Futuramu, ale jako film prostě pokulhávají. Člověk se nezbaví pocitu, že kouká na seriál, který je delší, než by normálně být měl. Prvně jsem tyto filmy viděl samostatně, ale když je uvedly v televizi jako série, připadalo mi to mnohem lepší. Takže právě proto 4/5. ()

artuš

Podle mě prostě nejlapší film Futuramy, který byl natočen. Jak jsem si přečetl, že spojí Pána prstenů a Dungeons & Dragon. Tak mě to překvapilo. Ale spojení bylo úžasné. Ale co mě fakt potěšilo byla bitva profesora s jedním synem Maminky, úplná parodie na Star Wars ep 5., kdy Luke bojuje s Vaderem. On mu řekne jsem tvůj otec, tady naopak jsem tvůj syn. Jedním slovem úžasné. ()

LordMysti

Klasická Futurama, ale abych byl upřímný, čekal jsem víc. Proto možná nižší hodnocení i přes to že jsem velký fanoušek Futurami. Ale když se vám poštěstí vidět film v HD, je to zase jiný rozměr proti původnímu seriálu. ()

Tamten

Vcelku povedený "díl", u kterého se člověk nenudí (narozdíl od některých předchozích filmů), jen možná těch odkazů na Pána prstenů mohlo být krapet méně. ()

marek86

Tento film považuji za nejlepší futurama počin vůbec. Benderova hra je napěchováná vtipem od začátku až do konce a to, jak jsou zde parodovány známé věci, jako je pán prstenů, nebo hra dračí doupě (spíse než hra, jsou zde parodováni hráči této hry) je naprosto geniální! K tomu přidejme tu nejvtipnější léčebnu pro roboty. A výsledek je zde. Moje hodnocení 10/10. ()

CerKar

Hodně, moc hodně dobrý čtyři hvězdy :o) Zatím zdaleka nejlepší "futurama" film, který téměř dosahuje na genialitu seriálu. ()

TSZ

Celovečerní formát Futuramě zkrátka nesvědčí, Benders Game je navíc asi nejslabší ze všech filmů. Hlavně mega-trapná část, která paroduje Pána Prstenů, mě téměř rozbrečela. Film má necelou hodinku a půl, ale zdál se mi snad dvouhodinový, zejména asi proto že vtipů je v něm tolik jako v průměrné epizodě seriálu. ()

Wolf

Bohužel velké zklamání. Výbuchy smíchu na které jsem zvyklý z klasické Futuramy se u tohoto dílu nekonaly, jediná záchrana byla bitva o Helmův žleb ()

j.o.j.o.

U druhého filmu se objevily jisté pochyby, kam tato jinak skvělá série směřuje, tady už ovšem žádné nejsou. Je to bezkonkurenčně nejslabší z "futurama filmů". Nevyvážený, nevtipný a bohužel těmi častými "osvětleními" i neuvěřitelně zmatený! ()

RajCZitko

Super první film futurama. Nadchlo mě to i tím, že jstem taky docela fanda dračího doupěte, tak mi to "začlenění" do fantasy prostě sedlo. ()

Speck

Humorná slátanina, která bohužel (snad z nedostatku invence) spadala v mnoha částech do trapné parodie na Pána Prstenů aj. Není to ucelené, zkrátka několik dílu sešitých dohromady. Na druhou stranu: Benderova hra je stále nadmíru vtipná a odkazuje na záležitosti, kterým jsem věnoval velkou část svého dětství (a to nemyslím hledání antikrystalu). ()