Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

Ichabod

Futuram filmů je už dost, chci zpátky seriál! Sice ze začátku to bylo jakžtakž dobrý, ale pak se dostavila nuda. Ovšem tuto nudu nasledovála v druhé polovině parodie na LOTRa a to je teda naprosto trapné, sice ne na úrovni hraných parodií, ale Futuramáckému stylu a kvalitě po kotníky nesahající. Fandové Futuramy by měli raději dát ruce pryč a v sladké nevědomosti vzpomínat na to jak je seriál senzační. I ten Bender je nějakej vyměklej. ()

Mr.Dogman

Vtipy tu jdou jeden za druhým, až se jim ani nestíhám smát. Ne, opravdu. Směju se něčemu a hned se na mě vyvalí další vtip. Je to klad, ale bouhžel i zápor. Někdy to tvůrci s vtipy opravdu přehánějí. ()

Ravi

Jeden ze slabších kousků. Myslím, že Futuramě delší stopáž škodí. No a brát si na paškál Pána Prstenů sice docela funguje, ale Futurama má podle mě na víc. Parodie ať autoři přenechají Sethu Greenovi do "Robot chicken". Sekvence s kentaury u mě budily rozpaky, ale trochu to vyrovnával Zoidberg, jako obvykle. 60% = 3/5 ()

Jaro.Krafcik

Najlepší spomedzi štyroch futurama filmov. Tu som sa dosť nasmial a prvá polovica bola perfektná. Paródia v druhej polovici na LOTR nemusela sadnúť každému, no mne sa páčila a ako celok to bolo fajn. 5* ()

Drnqonovic

Příšerná nuda. Proč se u filmů nasměju tak v prvních pěti minutách, a pak už sleduju dlooouhou epizodu? Pravda, u předchozích dvou jsem se nasmál dost, ale tam byl alespoň originálnější příběh a celkově vtipnější momenty. Ne, Bender's Game mě nepotěšila. ()

P1tr

Jelikož nemám moc rád fantasy, šel tento film zcela mimo mě. Samozřejmě je můj problém, že mi nedocvakla spousta odkazů na známá fantasy díla, ale tvůrci by měli počítat i s diváky fantasy nedotčenými a zaujmout i je. To se jim v mém případě nepodařilo a ačkoliv se prostředí i postavy v průběhu děje mění, nedokázalo mě toto dílo zaujmout a patří k tomu nejhoršímu, co ve vesmíru Futuramy vzniklo. ()

Soweek

Na jednu stranu jsem rád za 4 nové dvd filmy, na stranu druhou si myslím, že už asi bylo na čase nechat Futuramu spát :-( ()

ArdathBay

(B)ender's Game je příběh "poněkud" exkrementální. Ovšem v tom nejlepším slova smyslu (pokud nejste misofilové). Nová Futurama poněkud přitvrdila v explicitě násilí. Přibrala fantasy prostředí a paroduje na co pomyslíš. Leela předvede erotické vzdechy (velmi sexy na kyklopačku). Já se bavil přinejmenším jako u prvního celovečeráku a protože se jedná nejspíše o předposlední díl Futuramy jsem "D&D" nesmírně vděčen. ()

DeLaMorte

Dle mého názoru zatím nejlepší FUTURAMA film!Nejvíce se mi líbila druhá polovina filmu kde se vše obrátí v parodii na fantasy filmy nejvíce pak Pán Prstenů nechybí ale ani hlášky ze Star Wars apod..prostě jsem se paráádně bavil a Bender mě opět přesvědčil o tom že je to můj nejoblíbenější animák :-) ()

chef

Ja neviem čo sa stalo s Futuramou. Opäť námet, ktrorý by bol v starej sérii úplne vyčerpaný v jednej časti nám tvorcovia umelo predlžujú nepodstatnými ohliadnutiami do minulosti, predlžovaním pointy a nevkusným parodovaním 30-krát parodovaných filmov na štvornásobok! Celkovo vzaté: animovaná kríza kreativity nehodná pozornosti 55% ()

Herráček

Nezačít finanční krize nejspíš o něco později, řekl bych, že to je vcelku pádná odpověď na strašení veřejnosti. A fantasy mám rád... ()

Loki_Six

"Oooh dreadfully real. If you die here you'll really be dead. But instead of science, we believe in crazy hocus-pocus. It's like Kansas." ()

baXter

Futurama si drží svůj standard. Některé scény byly obzlášť vtipné až jsem byl překvapen, ovšem některé byly až trapné, nejvíce mi připadlo nevkusné parodování Lord of The Rings. Bohužel, z filmů mi tento přišel nejslabší. hodnocení si zatím nechávám přecejen otevřeno a počkám až na druhé shlédnutí. ()

Teg

Rozhodně nejnudnější ze tří videofilmů které následovaly po seriálu. Každopádně Futuramě se musí odpustit všechno ;) ()

markul

Určitě nejlepší z trojice filmů Futuramy. Ale stejně se mi zdá hodina a půl zbytečně dlouhá doba. Prostě udělat novou sérii by byla paráda. Bohužel tvůrci a marketing si myslí asi něco jiného, a tak vznikají tyto zbytečné filmy. Přesto mě některé scény dokázaly odrovnat, jako třeba nabídka nožů pro Fryda. ()