Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

Meteorista

Skvělý nápad s Beatles-like titulky na začátku. Ovšem to je asi tak vše ze skvělých nápadů v tomto dalším filmu ze série Futurama celovečeráků. Následné scény by se dali roztřídit do dvou katerogií, a to klasický svět Futuramy a nesmyslný a nelogický svět parodující Pána prstenů a kdoví co ještě. Pár vtipů na zasmání se najde, to ano, ale vesměs celkově vzato je to zatraceně málo. ()

El-Barto

Marná srandy snaha. I napočtvrté mě tvůci přesvědčily, že tyhle filmy jsou prostě omyl. Pět povedených vtipů za necelou hodinu a půl je vážně slabota. ()

Pidzey

Na seriálovou Futuramu to sice nemá,ale těch spousty dobrých nápadů film zachraňuje.Nejvíc jsem se řezal při parodii pána prstenů a tato pasáž film zachraňuje,ale i před tím je několik solidních fórů.Fanoušci Figurami by si to neměli nechat ujít. ()

Mary19

Ze série filmů zatím nejpovedenější, přesto kvalit seriálu nedosahuje... Pozitivem je nastolené tempo, které na rozdíl od předchůdců výrazně nekolísá... Jinak LOTR, SW a teleshopping vládne... 70% ()

optimus0s

Určitě nejlepší ze tří publikovaných Futurama filmů, ale stále mi tam chybělo víc vtipu, který je v původnim seriálu. Ale jinak skvělých 80% ()

PDcz

3*** body Původní seriál Futurama nás minul a nejsme tedy skalními fanoušky. Nechce se nám ho ani shánět, ale filmy si ujít nenecháme. [X] Minus 1* Kruté odebrání, ale Jíťa usla. Nevím co se to poslední dobou děje, ale filmy nás uspávají.. asi zimní spánek... filmový.. [X] Minus 1* bod Za něco co nám opravdu vadilo. Proč tam bylo tolik odkazů na Hollywoodské trháky? Pán prstenů a další kousky.. ubohé, další parodie netřeba. [X] Možná se někdy na ten seriál začneme dívat, ale to by musel mít den aspoň 42 hodin. ()

stansrac

určitě nejslabší z řady celovečerních filmů, neoriginální a neosobitý. s původní futuramou to nemá nic společnýho ()

bery71

Velmi slušná první polovina je bohužel vystřídaná nudnou druhou. Ale ani ta první nepřekročila průměr samotného seriálu. ()

Olík

Trojka si může podat ruku s dvojkou a společně mohou vystoupat na stupně vítězů v pomyslném klání celovečerních Futurama filmů. Po slabším začátku vycpaném roztroušenými minipříběhy se rozjíždí vynikající parodie na fantasy témata v čele s Pánem prstenů, která mne 100% dostala :) ()

Puddle

Podivný mišmaš, kde za řeč stojí jen skvělá animace, a kde jsem se od srdce nezasmál snad ani jednou. První půlka možná slibuje děj ubírající se zajímavým směrem, ale ta druhá je naprostý nonsens a vůbec mi do futuramovského universa neseděla. ()

chaotic odpad!

Nejhorší z prozatimních celovečeráků. Musím říct, že narozdíl od ostatních dílů jsem se zde vůbec nebavil a po více shlédnutích jsem si futuramu dokonale znechutil, parodovat 7 let starého pána prstenů rozhodně není pro můj žaludek, zatímco předešlé díly působily konzistentně, tento díl mi připadá leda jako slátanina několika scén do sebe a konec. Vývoj postav který se postupně děl od první série a gradoval oběma předešlými filmy v tomto počinu skáče zpět na začátek, nebo ještě spíše před. Hrůza sledovat počin co je vývojově skoro dekádu zpět. Osobně se jej tímto pokusím vymazat z paměti a budu tvrdit, že futurama nikdy neměla (nebude mít) čtyři filmy, ale jen tři. Absolutní korunu trapnosti tomu dává absence takřka dokonalých hudebních pasáží na které jsem si za uplynulé dva celovečeráky zvykl a koná se návrat k seriálové malosti, nebo spíše ještě dál. Za mě po dalších shlédnutích a zralé úvaze 0%. ()

salamandrr

Je za námi více killbotů než dokážu spčítat, myslím, že asi 3*...tohle a více ve filmu, který dokazuje, že Futurama není mrtvá!!! ()

aR3Zz

Bohuzel, ani tento film nedokazal navazat na hvezdny serial :( Misty genialni forky a originalni humor stridaji cim dal castejsi parodujici trapne pasaze a celkove pusobi film dost uplacanym dojmem. Pokud nejste fanousek originalni futuramy, odectete si jednu hvezdicku. A pokud mate v ucte pana prstenu, musite odecist rovnou dve. ()

Broxigar

Lepší než film druhý, ale nápady už asi dochází. Po traileru jsem čekal Futuramu z virtuálního Dračího doupěte... dočkal jsem se jen asi 15 minut. ()

igirazor

Po následnom sklamaní z predchádzajúceho Futurama filmu som moc nečakal, ale zato som dostal poriadne zabrať:D Futurama si drží svoju latku väčšinu filmu, ale miestami strácam niť. Trochu mi tam chýbal ten typický benderovký sarkazmus. Ale celkovo som sa na tomto kúsko zasmial 80%. =>Bite my shiny metal face! ()