Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

vorheese

Futurama nikdy nebyla, není a ani neměla být parodií. Tvůrcům ale evidentně zvlhnul střelný prach a tak jim za tu půlhodinovou zbytečnou nudnou pánoprstenovskou záplatu dávám jen 3* ()

Naslund

Do původní Futuramy má film dost daleko. Parkát jsem se teda uchechtl, ale zbytek jsem se více méně nudil. Prostě vtipy nejsou takového kalibru a dost ubyly i legrační události na pozadí. Nebo jsou tajemně skryté od konce první části. Alespoň se dokázali vyhnout otřepaným vtipům na Pána prstenu. A nymfa byl moc dobrej nápad... taková postava v Pánovi prstenu nějak schází :-) ()

gogos

Zamotané, přeplácané, zdlouhavé, ale za to vtipné, překvapující a zábavné... Nemohu si pomoci, i když se u filmu dost nasměji, připadá mi to, že 90 minutové příběhy jsou i na kádr Futuramy těžký kalibr. 3 a půl *... ()

kaylin

"Futurama" si vzala na paškál tentokrát fantasy žánr a pustila se do klasiky největší, do "Pána prstenů". Musím uznat, že ten příběh v první půlhodině vypadá naprosto jinak, ale nakonec se k tomu podstatnému dostaneme. Osobně se mi tenhle díl moc nelíbí, ale opět zde jsou momenty, které prostě vtipné jsou. "Futurama" nemůže nikdy úplně zklamat, alespoň tehdy, pokud vám sedí seriál. ()

Vampireman

Jak někdo může publikovat takovou nevtipnou zhovadilost, nad tím mi zůstává rozum stát. Humor na úrovni filmů Noc v Roxbury a Blbý a ještě blbější mi celkem sedí, ale tady jsem se nestačil divit... Největší nářez byli obrovští rudí klokani, kteří bořili hradební zdi dupáním. ()

decouble

50%. Slabota. První dva filmy byly lepší. Doufám, že 6. sezona seriálu bude znamenat návrat k vtipnějším počátkům. Jinak by Futurama dopadla jako Simpsonovi. ()

MATADOR

Na jeden zátah možná geniální, ale po dílech, po kterých se to u nás vysílá v TV, je to prostě takové polovičaté. První polovina je úžasná, plná vtipu a parodování. Druhá část je taková už trošku ujetá a pro to jsem asi neměl smysl. Každopádně platí to, co u předešlých dílů, že na těch 90 minutek, je to vždy dobré. ()

PogoJoe

Pro mě jako fanouška seriálu Futuramy zklamání, které jsem ani nedodíval, protože mě nebavilo. Nesourodý a většinou nezábavný spletenec rádobyfórků, který nedokázal udržet moji pozornost. ()

Toshiro

Opět vcelku slušná Futurama. Bohužel formát dvacetiminutového seriálu seděl mnohem více a zdá se, že na tom se nic měnit nebude. ()

Dexter1

Nádherne geniálne. Úvod bol síce trošku pomalý a naťahovačný, ale potom to prišlo. DrD a s ním fantasy svet, ktorý narážal na Pána prsteňov, do ktorého tvorcovia hádzali vtípky z Hviezdnych vojen. Klobúk dole. Teším sa na posledný film. Nie, na 4. film. ()

Colonist

Futurama měla vždy ujeté zápletky a u komediálního seriálu na ději přeci jen tak moc nezáleží, ale tohle byla vážně podivná splácanina, která místy neměla hlavu ani patu. S vtipy je to tu tak 50:50. Polovina výborných, polovina trapných. Navíc některé gagy, byť by byly docela vtipné, trvají příliš dlouho, takže do té trapnosti nakonec stejně spadnou. Předešlé dva filmy byly o něco lepší, ale i tak se jedná o zábavnou blbost na jedno zhlédnutí. ()

Vojťas

Podle mě bohužel neslabší z doposud uvedených 3 filmů! .... Už navozený děj moc nezaujal a parodie na LOTRa mě taky nějak extra neoslovila. Škoda, snad to bude na 4. pokus lepší!! :o/ ()