Thomassi

Konec prvního dílu - Chev Chelios padá vzduchem a dopadá doprostřed křižovatky, mrk. A právě tady začíná díl druhý. Ihned po pádu přijíždí dodávka a bere Cheva. V tuto chvíli se rozjíždí další mega nadupaná a dynamická akce, kde Jason Statham mlatí všechno kolem sebe, aby dostal zpátky své ukradené srdce. Role Cheva Cheliose společně s Kurýrem sedne Jasonovi opravdu nejlépe. Viděl jsem to s dabingem a musím říct, že se u tohoto filmu povedl navísost. Nespočet sprostých slov, trefné hlášky a spooousta akce (samozřejmě je potřeba úplně vysadit mozek a jenom si užívat výbornou jízdu). Několikrát jsem se zasmál a než jsem se nadál, byl konec. Trefná je i hudba Mika Pattona. Bavil jsem se a musím dát 4*. ()

FilmFan24

Ulítlé, dementní a hodně šílené. Údiv střídá otázka, co to vlastně má být. Řekl bych, že ani ryba ani rak. Rychlé střihy, záběry na detail, rozstřesená kamera a situace k zbláznění s cool Stathamem se bohužel po chvilce omrzí. ()

salalala

Tohle je myšleno vážně??? Ne, ne, ne - dvojka Cranku je opravdu otřes. Blbost od začátku do konce, nápaditost z jedničky tu absolutně chybí, všechno je špatně. Jediný, kdo to jakž takž ustál, je Statham, který ale bohužel ze sebe musí dělat pořádného blbce. Neveldine a Taylor už od Gamera parodujou sami sebe a tohle to jen potvrzuje. Dvě hvězdy dávám jen a pouze za kulervoucí muziku a pár relativně vtipných a s přimhouřením očí povedených scén. Ale opravdu, srdce na baterky, které se dobíjí elektrikou, dva bojující gumáci, brokárna narvaná v análu, kdo to kdy viděl??? Originální to sice je, ale dost špatně a směšně podané. Dvojka prostě být neměla. Tečka. 30% ()

Hamaradža

"That's not fucking possible Chevy, you should be dea...fuck, nevermind." Dvojka je ešte väčšia, ešte zbesilejšia, skôr než by mala vlastný štýl ťaží z toho jednotkového a zároveň jej vzdáva hold a zdôrazňuje čím bola výnimočná. Nie vždy baví naplno, elektrina je už iba lacná náhrada za tématický adrenalín a ani si už nie je natoľko istá čím chce byť (trápne prízemné vtipy versus nepochopitelne seriózne scény), i tak ale nikdy nie je vyslovene protivná, svojú uber-cool pózu si drží od začiatku do konca a zastaralé cgi nepôsobí rušivo ale skôr zvýrazňuje celkovú brakovosť minisérie, ktorá sa ako taká dá sice nazvať kolosálnou pi*ovinou, nemení to ale nič na tom, že je zo srdca. ()

grogodil

Takto nejak by mohol vyzerať film natočený 15 ročným počítačovým hráčom, ktorému to už poriadne "hučí vo vajcách" (každý druhý záber braný spod rozkročenej šlapky). Ono divočina to je, ale aj tie najprimitívnejšie videohry, na ktoré sa to tak hrá, majú vyššiu úroveň. Jednotka bola naozaj zábavná a vystačila si bez toho, aby niekomu strkala hlaveň brokovnice cez kakaové oko až niekam do žalúdku... ()

Dexter1

Film, ktorý sa berie maximálne neseriózne a to je len dobre. Spojenie počítačovej hry, komixu a nekontrolovateľnej akcie fungujú skvelo. Statham opäť v neuveriteľnej forme a likviduje všetko čo mu príde do cesty. K tomu všetkému potešia camea a vtípky(napr. babička). Takže čo viac dodať? Asi len toľko, že sa teším na trojku. ()

Dubro

No panstvo, ten Chavy Chase, ach nie, mýlim sa, ten Chev Chelios, ten tu celkom vážne rulez, Amy Smart tá tu celkom smart a samozrejme rulez tiež, rulez aj buldočie tempo a vykrádačka z GTA štvorky, ale komixová príchuť už rulez menej a šikmooká Godzilla už vôbec nie rulez. Ešteže potom ten rulez rýchlo skončil, ináč by ten rulez skončil určite horšie ako za 4. Ling Bai je vynikajúci rulez ksichtík a D.Carradine (čítaj Dôchodca Karadin) má našťastie len rulez štek. (Dokonala mi tlačiareň. Prikryl som ju tmavým obrúskom a pacol na ňu kvetináč s dákou zeleninou. Obžiera ju kocúr. Tiež rulez.) ()

Mickalle

Akční vypatlávky mám moc rád,ale co je moc ,to je moc ... žádnej novej nápad od jedničky, jen vzali staré scénky ,udělali je víc absurdní a brutální a vlepili je sem ...a ty prology z tv zpráv a podobně tomu zrovna nepomáhaj ... ()

Kopik

Statham je borec a Amy Smart nadherna baba, ale tim to konci. Nejvic me z filmu dostal ten zacatek (vlastne ukonceni prvniho dilu), jinak mi to prislo takovy roztekany, chvilema hodne streleny. Film je sice totalne nabouchanej akci, ale presto sem cvhilema se nezbavil dojmu ze je to nuda a blbina. Takze jednicka se mi hodne libila, ale tohle na me bylo az moc preplacany (hlavne ty scenky mezi pribehem byli mizerny). ()

Lennnnna

Jednička byla blbá, ale velmi velmi zabávná, dvojka je mnohem mnohem blbější a velmi velmi ujetá. Doufejme, že Chelios a jeho srdíčko si do třetice už dají pokoj! ()

Eldrick

Ještě naspeedlejší ‚over the top‘ než v jedničce. Zápletka stejná, nápadů míň, ještě ujetější a víc videoherní, ale pořád skvělá zábava na vypnutí mozku. Už jsem to psal k prvnímu dílu, ale Amy Smart má kurevsky luxusní nohy a prdelku. Camea: Jenna Haze, Ron Jeremy. Chazzy Chazz Chester Bennington, Maynard James Keenan, Geri Halliwell. David Carradine mě rozsekal asi nejvíc. Hudba: Mike Patton. ()

Gereth

Chelios se probudil a zjistil, že už nemá srdce na správném místě. Je sice pořádně nasranej, ale to už mu k údržení svého těla v provozu nestačí. Nicméně svět je plný nabíječek, takže šup na cestu, pozabíjet padouchy a získat zpět co jsme ztratili. Překvapivě mi absolutně nevadily přepísklé scény plné krve, zvráceného sexu a létajících končetin. Překvapivě jsem se jimi občas i celkem slušně bavil. Co mě ale střídavě štvalo a nudilo, byly všechny vedlejší postavy, které se vyskytovaly na place déle než jednu scénu(A které tu scénu přežily. Sakra!). Epileptickej Ramirez, uječená Bai a dokonce i Amy Smart se svým novým frajerem. Taky mohli nějakou tu zbloudilou kůlku chytit. 50% ()

maverick10

To uz bylo i na muj vkus ujety. Jednicka mela spad a adrenalin :-) Dvojka je uz ujeta a prilis nadpozemaska. Kdybych byl nactiletej idiot, hned ted bych strcil jazyk do elektricky zasuvky. ()

Cl3ricK

Myslel jsem si, že Crank byl nejšílenější film co sem kdy viděl. No tak jsem se spletl. Nepřetržitá akce, honičky, fuckovaní, šukání, fuckování prostě nabušený film jak má být. :-D ()

BugHer0 odpad!

Ještě horší než jednička a to jsem si myslel, že to nejde. Tuhle filmovou sérii asi vážně nechápu, ale přijde mi naprosto pitomá. Stupidní scénář s téměř nulovým příběhem, zbytečné používání nadávek v každé větě, žádná vtipná scéna, debilní postavy a tak dále... Prostě děs běs. ()

zipexx

Jedna hvězda za Amy Smart:-). Nechapu, jak šlo vůbec sehnat na takovou blbost prostředky a herce, kteří nemají zapotřebí hrát v takovém braku! ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily