Fíla

Mě prostě tenhle film bavil/nebavil. Jason Statham, role kurýra je pro něho jako stvořená! Ale Crank 2, no nevím zda-li se vůbec měla natáčet. Jednička jak už to bývá lepší, ani ta číňanka nebo co to bylo, otravovala. Hodně nevýrazně. Myslím, že bych se druhý den probudil a marně vzpomínal na co, že jsem se to jen předchozí den koukal. Nejhorší ze všeho byl konec. Nejdřív hlava Verony v akváriu, a potom když Jason dostal pár tisíc Voltů do svého těla. Prostě Odpad!/1*. Já nevím, snad jsem se jen trošičku slitoval za krásnou Amy Smart, nebo už nevím. ()

hhannie

..aneb jak učinit z docela slušného akčního filmu naprostou absurditu. Jo, a ta číňanka mi lezla slušně na nervy. ()

Pirabin

Vykrádat sám sebe je dost velká blbost vzhledem k tomu, že ani originál za moc nestál. Statham dělá to samý co v jedničce, přidejte nesympatické postavy, všudypřímnou blbost vynechám ta byla očekávána a v zásadě mi nevadí. Vadí mi to, že tvůrci po nás chtějí, abychom se za břicho popadaly 3x tomu samému vtipu minimálně. Půl hvězdy víc si nezaslouží, ale odpad by byl pochvala, tak dostane jednu. ()

M.i.k.e

jednička byla hodně dobrá,ale tohle je jedna z největších zběsilostí co sem kdy viděl...vzhledem k otevřenému konci bych očekával třetí díl a jen se modlim,aby se ze Zastav a nepřežiješ nestala další nekonečná serie typu Saw,která by výbornou jedničku definitivně zabila...50% ()

Morloth

Poklona za zvrhlost a vypulírovaný computerový kabátek, nad kterým se tu pozastavuje kde kdo, takže si další zbytečné chytré řeči odpustím. Najděte si komentáře Civala a Shadwella a zjistíte, co jsem chtěl říct já, ale neřekl, páč oni byli rychlejší; a po pravdě působí i o něco chytřeji. Jedničku jsem neviděl, dvojka mne potěšila svou dementností, nadhledem a spoustou vypiplanejch nápadů. Bohužel celý snímek má jeden velký, řekněme grandiózní, háček, je tak rychlej a super duper cool, až nebaví. Pohřbívá sám sebe a ač jeho stopáž není nikterak závratná, její zkrácení by snímku prospělo. Za sebe přiznám, že sledovat takovou smršť střihu, akce a dalších hovadinek, mi dalo dosti zabrat. Přitom ten film má bejt jen takovej biáček na pěknej chlapskej večer. A ještě odkaz na recanc z Aktuálně, ten mě vlastně k filmu přitáh: ZDE. ()

Jango_Fett

Tak takhle zklamanej jsem dlouho nebyl. Druhý díl jsem si pustil po jedničce která mě uplně nadchnula, nicméně po hustym začátku se to zvrhlnu v naprostě nechutnou patlanici. Tam kde první díl měl šťávu a vtipnost má jeho pokračování maximálně velkou přehnanost, nechutnost a trapnost. Navíc se tady objevují naprosto zbytečné postavy včetně Amy Smart která se ve filmu ukáže jen pro to, aby si to ze Stathamem rozdala na dostihách. Ze všeho nejhorší je snad závěr filmu, opět musím říct že u prvního filmu mě opravdu ohromil a tady opravdu uzemnil (v tom špatném slova smyslu). ()

Chen

Hodně střelené, ale rozhodně ne nekoukatelné. Pobavil jsem se, i když jsem někdy nestačil zírat. 70 % ()

peto12

Na tomto so bol dokonca v kine. A musím uznať, že som opäť nebol sklamaný. I keď druhý diel podľa môjho názoru bol o trocha akčnejší ako prvý. Al i tak obidva sú super. ()

Martin741 odpad!

Dvojka Crank je ubohost a bieda. Nepacilo sa mi takmer nic : dementny scenar, prihlupla rezia, katastrofalne herecke vykony, film sa zrychil, cim sa zneprehladnil, zaver bol naprosto tragicky. Udivuje ma vsak snaha poniektorych uzivatelov hladat v tomto filmarskom hovne tie casti, ktore su im sympatickejsie, popripade menej smrdia. To ja nemienim spravit, vykal ostane stale vykalom, a je uplne jedno, ci je ten vykal slovensky, britsky alebo bangladessky, podstata je podla mna stale rovnaka. Odpad 0 % . ()

MrPierc

ůúůúůúůúlet *!!!* Film sice hodně vychází z minulého dílu ale přichází i s hodně novými věcmi !!! Nejvíce se mi líbila rozházená / rotující / ztřeštěná kamera, chvílemi místo kamery foťák a fotky typu komiksová knížka. Hudba je chaotická, neposlouchatelná-absurdní, pořád mi něco připomínala = až ke konci jsem zjisti, že hudbu dělal Mike Patton !!! Film se nebere naprosto vážně a kvalita lítá od 0 do 130 % ale je to tak trhlý, že to funguje ! Vypadá to na pokračování :-) ()

Vojťas

Znalým jedničky netřeba popisovat. Opět ujetej film s ujetým dějem a ujetejma scénama, ovšem opět velice zábavné a s výborným zvukovým doprovodem. Tudíž si Jason zasluhuje stejné hodnocení jako v předešlém případě. ;-) ()

Rocky88

Tak tohle nežeru. Tahle onanická přehlídka frenetického střihu a věčně neklidné kamery mě paradoxně k tempu filmu nesmírně nudila, jelikož nedává šanci se do filmu "ponořit" a vychutnat si jej. A ta brutalita...no...připadalo mi to jako Hostel se Stathamem. A rádoby-drsná rocková muzika také mým uším zrovna nelahodila (kromě poslední, titulkové). Některé hlášky sice polechtají bránici a závěrečný výkop mě donutil vyprsknout smíchy (pokud to nebyl účel, tak ani tady ty dva videoherní frajírci nezabodovali), ale celkově hrozná nuda bez jakéhokoliv smyslu (opět). ()

Petoss1

Štýl prvého dielu je nenávratne preč. Dvojka je zbesilá jazda prekračujúca všetky medze "slušnosti", ktorá nemusí sadnúť každému. Skôr námet pre pc hru ako pre filmové plátna. 50% ()

Jino

Jednička byla opravdu dobrá, ale tento díl ne a ne chytit ten správný drajv. Hodně nudné, zběsilá kamera na obtíž. Jedna hvězda za Stathama, který mi místy připadal i směšný a trapný. Tvůrci jen bohužel obměnili děj z jedničky, což mi nestačí. ()

marcek

Nejevětší zklamání roku 2009. Mám Stathama moc rád a Crank (2006) pro mě byl nejlepším adrenalinovým akčňákem, ale tohle se nedá ani hodnotit. A jestli my zase řeknou, že bude Crank 3 tak se asi poseru. 1 hvězdu za tu famózní šukačku na dostizích :-D ()

O´Neill

Absolutní nesmysl, ale zároveň absolutně neabsolutní zábava. Je to prostě extrémni film. Podle normalního žebříčku bych nejspíše měl dat dvě hvězdičky max, ale tady u tohoto filmu jsem nuceny přeskočit na "šílené" hodnocení. A já prostě musím dát 5 hvězdiček. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily