Bauer

První díl byl vážně dobrý. Samozřejmně to bylo přitažený za vlasy, ale bylo to koukatelné a nápadité. Přeletělo roků pár a další díl se tu objevil. Není možné, co s tím tvůrci provedli. Totální slátanina. Blbost a dost možná i zbytečnost. To si vážně tvůrci mysleli, že to bude fungovat stejně dobře, jako poprvé? Tak to se šeredně mýlili. Popravdě řečeno jsem se na dvojku i těšil. Čekal jsem nějakou pořádnou pecku stejně dobrou jako byl první díl. Po skončení filmu jsem si jen řikal, jestli to je fakt možný, aby někdo něco podobného vymyslel. Boužel je! Kdyby to radši ukončili jedničkou. Nejhorší je, že to celkem vykrádá i předešlý díl, takže veškerá originalita je fuč. Akční scény jsou uspokojivé, avšak tak přehané, až je to hnus. Dokonce se mi ani nelíbil ten nápad, že hlavnímu hrdinovy vyndali srdce a dali mu tam nějakou bateriově poháněnou nahradu. Blbost! Kdo tohle vymyslel, tak by si zasloužil 10 let natvrdo a to už jen kvůli tomu, že to nehorázně kazí pověst dobrému herci jako je Jason Statham. Myslím, že fakt nemá za potřebí hrát v takovýchto kravinách. Na závěr bych snad jen chtěl napsat: Uhoř ty hajzle ať už není zádný další díl, protože jestli bude nějaké pokračování, tak jsem zvědav, jestli seberu odvahu a podívám se na něj. Pokud tento film už do smrti neuvidím, nebudu se v žádným případě zlobit! ()

becki_tu

Zábavná šílenost, kde Jason Statham při honbě za svým ukradeným srdcem nadává, nabíjí se, běhá, hláškuje, nabíjí se, mlátí lidi na počkání a souloží na dostihové dráze. Faktem je, že podobně bláznivou záležitost byste v poslední době hledali jen těžko. Zároveň ale přiznávám, že ta třetí hvězda je právě za Stathama. Nevhodné pro epileptiky a pro osoby s menší rozlišovací schopností. 50% ()

MáŠa

Já tomu ty 4 hvězdy dám, i když si to možná úplně ten film nezaslouží, ale prostě mezi těmi všemi filmy, co na nás distributoři chrlí, je to prostě dost originální a netradičně pojatá záležitost, i když je to vlastně dost stejný jako první díl. Dost dělá působivý střih. Výsledný dojem dobrý, jen bych si tam odpustil cca 2 scény - jedna je u elektrárny, nebo co to bylo, kdy už to trochu z mýho pohledu s tím nahledem přehnali, a najednou tu sledujeme zápas nějakých obludek... A druhá z těch scén je závěrečná. To už z tou coolovostí přehnali. Nevim, jak jim to vydělalo, ale po tom, co sem viděl na závěr, by ve třetím díle musel mít Chelios minimálně jiný ksicht ;-) ()

JASON_X

V nápaditosti, ujetosti a vtipnosti dvojka zcela jistě trumfla jedničku, o tom žádná. Avšak opět (ač nerad) dávám hvězdu dolů za kokainistickou kameru a střih - na takhle dlouhý videoklip zkrátka nejsou mé zrakové orgány a můj mozek stavěné. Jinak ovšem samá pozitiva - smršť nápadů a úchylného humoru je naprosto omračující, tohle se musí vidět víckrát... Mačetové suši po mexicku. Mexická transka s Tourettovým syndromem. Úžasně šílená Bai Ling. Dobíjející se kyborg Jason Statham. Stařičký David Carradine jako vilný čínský triádový guru... u.v.a. Skvostné! ()

luka4615

Pokud jste si myslíte, že první "Crank" už v rámci šíleností nejde překonat, jste na omylu. Crank: High Voltage je v rámci zběsilosti a absurdity, ještě o notný kus dál, což jde ale bohužel v ruku v ruce s bolestným recyklováním již viděného. „That's Japanese, El Torito. Chinese don't eat that shit.“ ()

Morholt

Chachá! Jestliže mi jednička přišla trošku ulítlá, tak dvojka, která na ní bezprostředně navazuje, je úletem totálním. Mexičani, Číňani, černoši, děvky, hlava, stoletej dědek a Chev Chelios, kterej tentokrát frčí na elektřině. Jasně že některý motivy jsou převzatý z prvního dílu a kamera přeskakuje až přehnaně, ale tohle byl zkrátka film s "gulama" a mě tyhle nedostatky vůbec nevadily. Už se těšim na trojku. 80% ()

prome

Já si nemůžu pomoct a nemůžu hodnotit jinak. Po našlapaném traileru přichází úplně to samé co v předchozím díle, ale bohužel ve slabším podání a já se popravdě mockrát nudil. Na takový film musí být nálada a u mě asi nebyla. Škoda první trailer sliboval mnohem více. ()

Lucasion

Tam kde jsme minule skončili, tak hned tady navazujeme. Chev Chelios (Jason Statham) přežil pád z helikoptéry?? a začíná druhá jízda plná adrenalinu a šťávy v podobě (ano hádáte správně) vysokého napětí. Mnohým se líbila jednička pro její nadhled, ujetost a originalitu. Dvojka je ovšem zcela jiný kalibr. Režiséři (oba) se utrhli ze řetězu. A to je pouze slabé slovní spojení. Statham, velmi podobný tomu herci z Kurýra běhá znovu po LA, a když mu náhodou dojdou baterky, tak není problém, autobaterie nebo policejní taser mu hned vrátí sílu. K tomu nechybí přepálená absurdita a nechutnost. Oproti jedničce, kde hrála absurdita a humor prim, tak zde už se jede spíše na parádní ukázku brutalit. (Silikony, sushi, operace, kolo a rozkrok...) Konec mi snad dává za pravdu všem. Pokud bych řekl, že jednička ještě šla, tak dvojka už je absolutní úchylárna krát dva. A lhát teda nebudu. (27 %) ()

Lacike

Mne to tiez velmi nesadlo, podobne ako imfovi, ale ani ma to tak nenasralo a hlavne ocenujem odvahu tvorcov. Sice som mal od polovice filmu trochu problem ho vobec dopozerat, (tych uchylnosti bolo uz tolko, ze ma to uplne znecitlivelo voci dalsim) ale som strasne zvedavy, co tvorcovia predvedu v trojke. Cervenak: nemusel si doslova prezradit celu prvu tretinu filmu. Fakt nedik. ()

ScarPoul

Svet hollywoodskej blbosti dakedy nepozná hraníc. Hlavne čo sa týka pokračovaní, respektívne druhých častí. Crank 2 z podtitulom High Voltage je presne tým, čím by byť nemal. A to zhustenou variáciou predošlých častí čo sa týka postáv, opakovaných vtipov a klipového vizuálu. Statham začína točiť jednu blbosť za druhou a to čo som mu v prvom Crank toleroval a rovnako aj v prvom Kuriérovi už v ďalších pokračovaniach akceptovať schopný jednoducho nie som. Jediné pozitívum aj keď aj o tom sa môžeme siahodlho baviť pod zámienkou nájsť v tom hlbší zmysel, je výkon Amy Smart, ktorá je znova pekná, široko rozkročená, zo stvrdnutými bradavkami pripravená na ďalšiu verejnú akciu. Nadbytok zbytočných, trápnych – celková zápletka a jej pripomínanie vo forme dobíjania, je akoby z iného vesmíru, o konci nehovoriac – alebo totálne nefungujúcich – talk show z malým Chevom, alebo Godzilla pasáž – robia z tohto filmu guláš, žánrov a pár dobre mierených hlášok, ktoré sú podávané nevkusne, dementne a hlavne bez nejakej spojitosti, ktorá by mi pomohla pochopiť prečo dopekla pozerám na niečo čomu vôbec nechápem? Dve hviezdičky a nikdy viac. ()

ProjectAlice

Slušné pokračovanie skvelej jednotky. Statham podal znovu výborný herecký výkon, akcia opäť na maxime. Vôbec sa mi nepáčil strih, za to hudba v celkou ušla. Páčilo sa mi, že sa v dvojke objavili snáď všetky postavy z jednotky. Jednu hviezdičku za Amy. ()

Hwaelos

Fuc*ing Chelios a nejdelší videoklip na světě. Normálně mám rád akčňáky, co se nebojí nadsázky, ale tenhle biják pojem hyperbola zcela redefinuje. Jasně, možná u toho natáčení byl Neveldine zkouřenej jak motyka. A možná to i trochu přepísk. Ale co na tom, když je to tak neuvěřitelně zábavný... PS: A znáte tenhle: "Obyčejně, když Statham přichází, končí veškerá prdel. Když přijde Jason tentokrát, veškerá prdel začíná..." ()

MoiJe

Je asi divne, ze davam dvojke viac nez jednicke, no asi to bude tym, ze uz som mala predstavu, co cakat. Jedno sa im musi nechat - nevidela som este nic podobne. :) ()

Terva

Tak dvojka nám začíná přesně tam, kde jednička končí, to je pádem na beton. Dr. Miles ( Dwight Yoakam ) má stejný vyzváněcí tón a nesmí chybět ani Eve ( Amy Smart ). Vysoké napětí, to je to co Chevi Chevios ( Jason Statham ) potřebuje k přežití a nalezení svého pravého srdce. Musí ale nejdřív najít Fretku alias El Hurona ( Clifton Collins Jr. ) , který chce z neznámého důvodu Cheviho zabít. Zběsilá akční jízda, plná černého humoru, výbušné hudby, krve a zábavy. Scéna " vyklízení Cypřišového klubu " je bombastická a brutální. Sexuální orgie na dostihovém závodišti mě rozesmáli. Není to film na Oskara, ale je to obrovská nezávazná zábava, která předčí mnohé snímky. CITÁT : Tak mě nabij, naper to do mě !!! Ve filmu mimo jiné zazní : Mike Patton song Kickin, Reo Speedwager a jeho Keep on Loving you nebo Los Mil Amores z La Noche. A kdo vydrží koukat až na konec titulků, uvidí i pár bonusů. CITÁT : Karma je svině..... ()

Ouwen

Naprostý STROP! Dost pobaví komentáře tvrdící, že umělé srdce není skutečné. Doporučil bych jim, ať si o tom něco najdou :-) mne opět v tomhle ohledě přišel film bohatej a oblíbená postava Dr. Milese mě donutila si něco o tý tikající baterce přečíst. Musim i uznat, že samotný trailer je asi nejlepší, kterej jsem kdy viděl a co se týče filmu, tak toho nabízí daleko víc... víc i než jednička. Zamrzí jen recyklující se hudba a pár nadbytečných scén. Naopak mi udělala radost samotná akce, je zde více ty klasický, přestřelky už nejsou tak tupé a průstřely šťavnaté. Bitek zde moc není, jedná se o efektivní odzbrojování a kdyby by režie nebyla všude tak klipovitá a "zasekaná", tak třeba fight s fízlama mohl bejt vymazlenej. Statham je jinak bestiální, co slovo to hláška, tolik hlášek vysere Chelios, jsem uchcával a potěší i comeback několika postav, Orlando s tim sestřihem a zlatejma pistolema dobrý hovado :-) Amy Smart pořád roztomilá, konečně si pořídila i telefon (:-D) a nápad s dobíjením se skrz elektřinu je výbornej... však to do mne naper. A scéna s brokovnicí, jež je zaražená v prdeli se nedá zapomenout. Je zde plejáda scén, které bych nejradši jmenoval, ale fuck it, dejte tomu sami šanci. Takovejch filmů je fakt málo. Potěšil i absurdní konec a doufám v Trojana. Jen nevim, co by Cheliose mělo pohánět... jinak dvojka jede naplno a zasluhuje si ode mě 100%. PS: Po skončení filmu byl můj mozek vydojenej na molekuly a tep mi kotoučoval nepředstavitelným způsobem. ()

Chermy

Mám-li něco pochválit, bude to Amy Smart. Sakra ta holka je skvělá!! Doufám že už si toho taky nějaký pořádný režisér konečně všimne. Někdo kdysi označil tyhle kámoše režiséry za poctivé filmaře......myslím, že to je urážka poctivé filmařiny. V prvním díle se ještě kluci drželi na uzdě, ale tohle.....to už je filmový bordel! Prve se ještě mohli schovat za tvrzení, že jde o lehkou oddechovku, která se nebere vážně......v tomhle případě už by to byla jen obyčejná výmluva(nenamítám ani tak proti filmovým nesmyslům, ale nesnáším kameru na tripu!). Je mi jasné, že si Chevy Chelios najde svoje COOL fanoušky, ale viděl jsem ukázku na příští film a filmový světe děs se, až se kluci jakože začnou chtít brát vážně...... ()

JohnCZ odpad!

Po prvních 20 minutách by to byly jasný 3*. Vypadalo to, že to překoná první díl. Ale co to za zhovadilost přišlo potom? Z vtipné extrémnosti vzešla nechutná, nevtipná a totálně nekoukatelná 3,14čovina s nejdebilnějším koncem celosvětové kinematografie. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily