Expendable

Tohle je takovej nářež až jsem dostal chut lízat autobaterky a strkat brokovnice do prdele hubenourům.Film je takovej nesmysl až je to pořádnej nářez hovadina za hovadinou.Jednička je nic, slabota, ale tady je to nadupaný tempo se stále zvyšuje, hudba je skvělá a Jason je novej superman, kterýho nezabije ani ohen.Doufám, že trojka už nebude asi by mi museli vyměnit srdce.Fuck that! ()

corpsy

Ešte divokejšie ako prvý diel, až to občas dostane také obrátky, že to začne zapadať do trápnosti, ale bodeť. Kamera sa ešte viac rozpohybovala, takže veľmi nejedzte a nepite, pretože to váš žalúdok nemusí vydržať ( výstraha pre slabšie povahy ). ()

Revanx

Sklamanie. Jednotka bola skvelá adrenalínová zábava, dvojka je už iba dlhá, klipovitá, prežutá žuvačka. Škoda. ()

sidzej

Dlho ma ziaden film tak nepobavil. Rehotal som sa od prvej sceny az po tu poslednu....Jason Statham je Superman, Rambo, Ghost Rider a Terminator v jednom :D A tie hlasky ("Jsem cista jako mimino. - Radsi si ho strcim do mixeru"). Komedia roku ale pokial nedokazete totalne vypnut mozog radsej sa tomu vyhnite. Hodnotit to s prihliadnutim na uveritelnost a vykreslenie postav, dobre by to nedopadlo. Jeden z filmov, pri ktorom dokazem pochopit akekolvek hodnotenie. Tupe jak poleno ale kralovsky pobavilo. U mna 60% ()

ConanVJ

Tohle je už moc ulítnutý. Tentokrát Chev místo adrenalinu potřebuje elektřinu, aby si dobil umělý srdce. Jeho pravý mu totiž ukradli. Chev se ho ale jen tak nevzdá a dělá cokoliv, aby získal své srdce zpět. Konec je ale už fakt hodně přehnanej a jsem zvědavej, jak si série povede dál (teda jestli bude další díl). Za mě 70% :) ()

Kryton

Kozy,krev,střelba,masakr,koule a hlavně černý odběratel ČEZU. Statham je stále cool a odhaduji, že ještě 5 let se bude držet než se objeví někdo jiný anebo se budou dělat filmy s mozkem. S mozkem, který Cheliosovi vyoperovali a on musí najít dárce :-D. Toto je opět adrenalinová bezmozková a bezsrdeční akce. Je to chvílema větší úlet než jednička. Sice se tam najdou divná místa jako pořad Nenávidíme zasranýho Cheliose, ale ten kýb akcí to vynahradí. Brokovnice v zadku rulezzz. :-D Btw. vypadá to na trojku a nemyslím švedskou s činankou a Evou! P.S.: kameraman neustále onanoval :-D ()

ladko

Oproti jednotke trochu zhoršenie, predsa len originálny nápad sa tu už len recykluje...Ale v podstate to stále prekvapivo celkom funguje. Mohlo byť ale viac toho takého jemnejšieho humoru(odkaz na záznamníku rofl, popískávanie titulnej melódie...) a menej toho explicitného. A tá godzila scéna už bola over the top. Napriek tomu som sa bavil, netreba to len brať smrteľne vážne... ()

Paxxx.cz

O proti zdařilé jedničce rozhodně zklámání. Docela slušný rozjezd a později jen strmý pád s občasnými kvalitními scénami, ale vcelku je to bohužel bída, čekal jsem od toho daleko více...40%. ()

Korbitch odpad!

Už dlouho jsem neviděl film, který by mě tak příšerně vytáčel od první minuty projekce. Hrozné, příšerné, děsné!!! Ubohá vyblitina, kterou si ti dva kreténi podepsali rozsudek filmařské smrti. ()

Wysch

Pro toho, kdo chce přemejšlet, jasnej odpad, maximálně dvě hvězdy za řemeslo. Pro toho, kdo chce chápat nechápatelné, tři hvězdy. Pro ty, kteří jsou stejní blbouni jako já, za pět. Protože my blbouni ve své podstatě pochopili, že film o ničem není a že od něj čekat něco smysluplného už od dob jedničky nejde, takže jsme se chopili popcornu a pepsi coly a vypnuli mozek... a užili si to. Protože ono to prostě a jednoduše je tak absurdní a kravinoidní, že pochopí jen ti, co jsou příliš líní nebo hloupí něco hledat. A když jsme se zamysleli, došli jsme k závěru, že lepší dvojka vzniknout nemohla, protože je to zkrátka a jednoduše dementní bratříček té míň dementní jedničky, co si hrála na videohru... a Crank 2 se tou videohrou stal. ()

SaNcHeZ_cz

Snaha o dotažení absurdnosti jedničky vyšla tak na půl. Místy sice zábavnější, nicméně za polovinou již působí jen jako sled šíleností snažící se vyplnit naprosto hluchá místa. ()

MartinezZ odpad!

1.5.2010 ~ Jak může dopadnout film s několika exkrementálními vtipy, na hlavu postavenou zápletkou a Jasonem Stathamem? No rodinná romantická komedie to není. ~ Ne, je to akční slátanina s příběhem z automatové mlátičky a to i mnohé příběhy automatových mlátiček jsou oproti tomuhle zážitkem epickým. ~ Moje rozčarování z téhle blbosti plyne zřejmě i z toho, že jsem neviděl díl první. Tedy možná jsem ho viděl, ale mojí mysli se podařilo tento hrůzostrašný, popřípadě naprosto zbytečný zážitek vypudit z paměti a mě to vůbec nevadí. S největší pravděpodobností měl v minulém díle Jason nějaký cíl a během cesty za ním tento über tvrďák kosil ostatní tvrďáky, což skončilo pádem dvou tvrďáků div ne z vesmíru. ~ V tomhle díle Jason dopadne, přežije, odvezou ho, vyříznou srdce a místo něj dají umělé s ne moc velkou výdrží. Je tedy nutné ho neustále dobíjet elektřinou. Ale Jason chce své srdce zpět a tak jde a všechno béčkově kosí, šuká, kosí, ničí a kosí. A na konci se dozvíme, že si autoři naivně myslí, že snad budou natáčet trojku, nebo co. Kdepak, zavřít by je měli. Něco takovéhoto vymyslí i partička dvanáctiletých děcek ze základky. ~ Možná, kdyby to alespoň nějak vypadalo, ale extrémně klipovitá trhaná epileptická kamera a neskutečně pitomé záběry na neskutečně pitomě se pitvořící neskutečné rádoby-herce jsou věru neskutečné. Čím více mrskající se kamera tím více je evidentní, jak málo peněz na tuhle hovadinu autoři získali. ~ Možná byla sranda u natáčení, možná se autoři bavili, když se sjeli někde na veřejných záchodcích, já jen díky Cranku 2 rozšířil své povědomí o debilitě ve filmovém průmyslu. Promiňte, ale tohle je fakt sračka. ()

cielnyl

Po solidní a akcí nabití jedničce, přišlo, toto! Akce je tu taky samozřejmě hafo, ale prostě to už není ono. Tohle už je kravina. Ale dalo se to čekat. ()

Terter

Over the Top. Tohle se vám bude pravděpodobně honit hlavou po celou dobu sledování tohoto filmu. Zatímco jednička byla poměrně zábavnou a lehce přepálenou blbinou, dvojka jde mnohem dál a v duchu kréda "rychleji a zběsileji" nám servíruje zběsilou honičku, která však po chvíli omrzí, neboť v mnoha případech jen vykrádá svého předchůdce. Částečně je na vině fakt, že se divák tak nějak smíří s tím, že hlavní hrdina nemůže zdechnout a přestane se s ním sžívat. ()

mysiak

Jason Statham je boh..doslova...psycho mega kravina, ktorú si poď neskutočne užijete, alebo vypnete po 5 minútach...toľko invencie a neslušných výrazov sa široko ďaleko nevidí...Amy Smart je vážna wrr kočka...a David Carradine ako keby bol stvorený pre túto rolu...netreba zabudnúť ani na kolegov z Patológie a nenápadný vtip na Kuriéra...proste je to jedna brutálna našlapaná akčná jazda... ()

Asgy

Po jedničce nic nového pod sluncem, sice jsem se nenudil, ale je to prostě jen jednička přes kopírák. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily