Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

Torgal odpad!

Priam ukážkový príklad generickej tínedžerskej komédie so všetkými jej neduhmi. Nemá príbeh, zato je tu hromada nahatých ženských a ten najprimitívnejší "humor" založený výhradne na vylučovaní telesných tekutín. Zúfalejšiu komédiu som nevidel. Prítomnosť Jimovho otca filmu nepomohla ani náhodou, skôr je to tým trápnejšie. 1/10 ()

Fat'Fatal

Tohle nebylo úplně nejhorší. Oba Stiflerové z předchozího dílu jsou více odvázanější (a hlavně reálnější) než na střední. Navíc je tu i pár úsměvných situací, více s(v)lečen - a všechny krásné, sexy tance a řecká olympiáda? Ta byla docela dobrá :) . Víceméně jsem se nekousal nudou nebo trapností, dvě hvězdy ale jen tak tak... Squirt or penis? // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Ondr@932

O něco lepší než předchozí díl. Vícekrát jsme se zasmáli nebylo to až tak trapné tedy místo toho konce. Dávám 5/10 ()

Jaxx84 odpad!

I ruské porno má víc propracovaný scénář než tahle imbecilita, až budu chtít vidět desítky nahých slečen tak skočím na pornohub, až budu chtít vidět zvracející mládež tak se stavím na koleje...naprosto absolutně o ničem, útok na mozkové buňky a jestli je americká vysokoškolská mládež opravdu taková jako v tomto filmu tak...good bye JůEsEj ! ()

Psycho.R

Absolutně bezvýznamný film, který jen těží ze jména originální trilogie. Jedna hvězdička za to, že oproti Nahé míli jsem se zasmál aspoň jednou. ()

czroman2 odpad!

nejhorší americký koláč, co jsem kdy viděl.. no ale vážně, i pro hard-core fandy Prciček - Nedoporučuju! ()

Ceberus odpad!

Klasický těžký boj mezi fekálním humorem a zástupem polonahých teenagerek. Tentokrát "zvítězila" zvracecí válka, která přetáhla hodnocení z jedné hvězdy tam, kde patří fekálie - odpad. ()

ZnalecH

Mrzí mě, že se z dokonalé zábavy "pro mladé" stalo tohle to. Bohužel se to ale stává u většiny filmů... No herci z minulého dílu, zase tam jsou nějaké párty, ale postrádá to ten drive, který minulé díly měly. Líbila se mi poslední soutěž, ale to stejně nezdvihne hodnocení dílu. ()