Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

• Česko Prci, prci, prcičky: Akce století (více)

Erik Stifler se chystá na vysokou. Tracy se s ním rozešla a on společně s kamarády odjíždí na Michiganskou univerzitu. Tam studuje jeho bratranec Dwight, který vede tradiční spolek Beta. Zve ho i s kamarády, aby přišli na seznamovací mejdan. Tam jsou svědky výhry Dwighta v soutěži spiťarů a příchodu nádherných děvčat, které však brzy odcházejí, když je odláká spolek Šprtů. Ti jsou velkými konkurenty Bety, protože mají stipendia a mnoho a mnoho peněz. A to dívkám imponuje. Také je Dwight seznámí s podmínkami, za kterých budou moci být přijati do spolku Beta. Je to 50 úkolů, které musí provést. Chlapci v rekordně krátké době mají splněno, a to včetně posledního úkolu, ukrást něco z domu Šprtů. Když jsou pasováni na právoplatné členy spolku Beta, objevuje se šéf šprtů a vyzývá Dwighta na souboj v Řecké olympiádě. To je soutěž, která byla před lety univerzitou zakázána, protože obsahovala sexuální soutěže. Dwight výzvu přijímá, i když vítěz bude brát všechno - včetně domu poraženého. (TV Nova)

Brain-D odpad!

jednoznačně nejhorší díl ze všech priciček !! Pokouší se parodovat filmy jako: Apokalypsa, Lovce Jelenů a bůhví jaké další mistrovské kousky a sráží je na samé dno, tohle si opravdu dovolit neměli, je to vážně drzost...odpad ! ()

jujec

Jediný vtipný okamžik - dívka převlečená za ovci. Jinak nuda, nuda, nuda - kdyby mi bylo 12, určitě bych byl nadšený, protože je to plných narážek na sex, ale jinak nic moc - díval jsem se jen na to, abych viděl "všechny prcičky", tento díl byl bezesporu nejslabší. ()

smolicek04

Ako tu niektorý spomínali je to nechutné porno! Ale aj tak to na mňa zapôsobilo celkom príjemne.......Stará Stiflerovská tradícia nesklamala....a boli tam aj niektoré zábavné scény.......ale hlavne romantika a to už spomínané kúzlo kamarátstva navždy. ()

cross

Stejně pořádná dávka ukrutně hot sličných slečen jako v Nahé míli, bohuže však se stejně tupým a nezábavným obsahem..... ()

Autogram

Samí mladí krásni ľudia, určite krajší ako v origináli, len premyslený humor je nahradený všemožnými nechutnosťami a tekutinami. Ale akcia beží nostop a občas je to aj zábavné. ()

V-Ray

Fekální bomba:-) Film jsem čekal mnohem horší, parkrat jsem se od srdce zasmál, možna i proto, že jsem naprosty uchyl:-D ()

Soweek

Nejhorším dílem tak nádel zůstává Band camp, Beta house je tak na úrovni Nahé míle. Rozjetá serie American Pieje s Dwightem Stifflerem neni zase nakonec tak špatná. Oproti National Lampoons je v této serii více nudity, de o to jestli se vám to líbí nebo ne. ()

Anticque

Tak jako o nechutné chvilky není ve filmu nouze, ale musím přiznat, že film uspokojil moje pubertální chování, takže o smích tu není nouze a o krásné a vnadné roštěny také ne:)) Výborný konec, tam se nedalo nezasmát se... sice už to je jen odvar z původní série, ale musím říct, že se to pomalu blíží k péčku:)) za 3 ()

Mr.Nigga

Už Wedding nemělo ty správné "koule", bohužel Beta house... co vlastně? Filmu chybí dějová linie, ústřední charakter a smysl pro krásu. Ovšem, všechny modelky jsou šíleně sexy, ale filmu chybí kráska nejen fyzická, ale i duševní. Plnění úkolů uchazeči o členství je nemastné-neslané, v podstatě jen škrtají tabuli a divák si má akci domyslet. Další je Řecká Olympiáda, bohužel i když dobře zpracovaná, bez charakterů, kterým by divák fandil, ztrácí napětí a všichni stejně víme, jak nakonec dopadne. Nemůžu říct, že je pro mě American Pie: Beta House přímo zklamáním, ale taktéž není tím pravým Jablkovým koláčem jako první dva díly. ()

slovan1

Spolek Beta - nejlepší na filmu je novačkovský rituál. Scény z příjmacích úkolu jsou super, ale opět, film staví na jedné věci, která prostě cely snímek neutáhne. Kočky hot! :-D ()

BMAJTZ

No Oscarovy snimek to urcite neni a ruznych pomerne zvracenych scen tu je opravdu vice nez dost. Nejaky elegantni vtip nebo cokoli inteligentniho byste hledali opravdu mastne. Ale nad obcasnou trapnosti se i zasmejete. ()

Zemi11

Jak může být ten svět tak krutý? Na základce jsem se zamiloval do prázdnin. Jenže to byly jen dva měsíce... A teď ty prázdniny ne a ne skončit! Díky spolku Beta za spoustu rad a inspirací. Jo, takhle nějak si představuji studium na vysoké škole. ()

Cejny

Plnění úkolů je sice vtipné, ale s původními Prcičkami už to má společné pouze to jméno, nic víc nic míň. ()

The Viper

Oproti méně povedené pětce, přichází vcelku zajímavá a vtipná 6ka, která si nezaslouží být takto souzena, musíte brát American Pie 6 jako samostatný film, který defakto moc nenavazuje a nesrovnávat vše stále jen s úžasnou jedničkou.... ()

Arkanoid

Povrchné aspekty teenegerského filmu ako divoké párty plné nahých žien, alkoholu tečúceho potokom a nezabudnuteľných momentov, večné trápne okamihy, ale aj sympatickí hrdinovia sú dodržané, samozrejme, pohybujeme sa v plytkých vodách, kde má ten najhlbší charakter rozmery stokrát videného milého, správneho sympaťáka, no škoda, že humoru nebolo viac, tento je zásadne len prvoplánový a na každý vtip zabúdate s ďalším glgom piva, s ktorým je tento film jednoznačne omnoho lepší. Minulá časť mala nejaký, ako tak hodnotný cieľ od začiatku, tu niečo také chýba, len táto rivalita sa snaží mať väčšie rozmery než tá minulá, no súperi nebudia ani rešpekt, ani pobavenie, ani odpor. Všetko sa deje neuveriteľne povrchne rýchlo, kde všetko, čo mohlo byť trochu vážne a trochu viesť dej, je zabité nejakým nepodareným vtipom. ()