Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

2sistem

Nemohu dát víc jak tři ač je film lepší než průměr. Díky TV jsem si připoměl tuto milou komedii se svou oblíbenkyní Catherine a musím říct, že název filmu sedí stoprocentně. Ale nic extra se nedělo, i když některý scény bylo úžasný a hlavně díky kouzelným hláškám dětí. Víceméně šel příběh odhadnout ale pár překvapeních tam bylo. Myslím že vedle Catherine by se hodil někdo charizmatičtější ale asi by působil vyspěle, tak tam dali ucho Justina, ale neměl jsem s tím extra problém, takže ok. ()

Nellie Lovett

Překvapivě příjemný film o tom, že na věku možná záleží, ale ne vždy a bezvýhradně; o tom, že je lepší být bez manžela, než zůstávat s idiotem; o tom, že život v satelitní městečku je zlo; o tom, že chlapi, kteří si nemyjí ruce jsou nechutní; o tom, že ve čtyřiceti život nekončí a o tom, že Harryho Pottera lze číst v každém věku. ()

Caskett

Celou dobu jsem čekala, jestli film dopadne jako standardní hollywoodské klišé "a žili šťastně až do smrti" nebo se pustí do varianty ala Uma Thurman a Prime :-). Příjemná oddechovka. Catherine vypadá pořád báječně a určitě se na tom dalších 20 let nic nezmění a Justin Bartha se ukázal jako sympaťák, který celou sitauci s věkovým rozdílem zvládá uvěřitelně a přirozeně. Rozhodně palec nahoru. ()

malyLibor

Jeden z nejlepších filmů, které jsem poslední dobou viděl. Možná špatné období :-) Ale spíš to bude tím, že Catherine Zeta-Jones je skutečně Sexy čtyřicítka, Justin Bárta sympatický mladý muž a film má zajímavý děj, který podpořily velmi dobré výkony herců. Dokonce i děti hrály skvěle, takže z toho byla romantická komedie jak má být. Dal bych 75%, ale za ten happy end to prostě musí být pět hvězd. ()

JAzzeURo

Celkem zajímavá podívaná, jež není ani bláznivou komedií a ani vážným dramatem. Celkem příjemně strávený čas se stále krásnou Catherine Zeta - Jones. ()

Hologos

Film se mi opravdu líbil, bavil mě celou dobu a běžně bych takovému filmu dal 5 hvězdiček. ALE... Neuvěřitelně se mi nelíbí, jaké dialogy probíhají v přítomnosti dětí a někdy, PANE BOŽE, je vedou i samotné děti. Jen doufám, že se to nestane něčím normálním a že tohle byl jen menší úlet. ()

Dusan-Be

Přišlo mi to málo. Jako kdyby KZJ chtěla natočit film jen aby dohnala kolegyně a ukázala se v sexy světle. Což neudělala dost razantně a spíš na sebe hodila stárnoucí tmu. Jako šmrncovní MILFka na mě teda nepůsobila. Potěšily písničky Mickeyho Avalona ()

Slavusko

Aj ked mi Catherine Zeta - Jones este nepripada ako zrela 40-tnicka, svoju ulohu zrelej zeny ( s vecnym sexappealom) zahrala myslim celkom presvedcivo a po zhliadnuti tejto romantickej komedie som si povedal, ze... "fakt dobry a pohodovy film" s tak trosku prekvapujucimi poslednymi 20 minutami filmu... Byt na mieste rezisera, urobim uplne iny zaver filmu... Nehovorim, ze bol zly, ale cakal som romantickejsi... : ) Ale v principe OK. ()

macherano

Velmi svieza ako by som to nazval romanca a urcite aj s realneho zivota ale chybal tomu dobry koniec cakal som nieco ked sa medzi sebou porozpravaju a ono to neprislo aj ked sa nakoniec chytili za ruky a koniec sme si mali domysliet ja som to tam chcel pocut nejaky rozhovor nieco co sa krajsie konci ako ..domysli si.. takze 3 a pol * skoda ze tu tie polovicne * nejsu. ()

cachanell

Představte si poloprázdné prázdninové kino. Jediní, kteří se stále smáli, byla jsem já a mé kamarádky. Bohužel, člověk se blíží k věku hlavní hrdinky a chápe možná více jemnou humornou nadsázku a narážky filmu. My se prostě bavily a smály. O jiném filmu Prime bych se jen opakovala, byl tu sice dříve, je podobný , ale zase na druhé straně JE JINÝ, oba filmy stojí za shlédnutí a oba filmy se snad budou líbit. ()