Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

D_Cooper

Ideální na noc kdy není na co kouknout. Příjemná komedie bez žádných ujetých hlášek nebo scén... ale člověka pobaví. ()

Thrakan

Kromě krásné Catherine Zeta - Jones tento film nabízí několik povedených hlášek a jako bonus hypersensitivního a až nepříjemně mentálně vyspělého, chápajícího Justina Bartha. 2* jsou až moc... ()

k.rakonos

Na Catherinu se příjemně dívá, přirozená, velmi charismatická herečka, jen by to chtělo i nějakou odvážnější scénu navíc:-) Jinak příjemná romantická komedie na nedělní večer. ()

pan Spock

Překvapivě dobrý romanťák. Catherine byla lepší (a víc sexy) než bych čekal. Celý film je velmi uvěřitelný a jen dokazuje, že k lásce nevede vždy jen cesta snadná a rychlá. A to do koho se zamilujete si také vždy nevzberete a možná vás to i překvapí. Velká spokojenost - jen kdyby jich bylo víc. ()

Bblondie

ačkoli má tato komedie předvídatný happy end, je to jedna z mála těch inteligentnejších.Chemii mezi Justinem, který je neskutečný sympat'ák a Catherine, která rozhodně nepatří do starého železa, jsem sežrala i s navijákem. Bavila jsem se. ()

Lion438

Kdyby každá čtyřicítka vypadala jako Catherine Zeta-Jones, všechny dvacítky by zůstávaly na ocet. Vcelku příjemná komedie, která rozhodně nenudí. Někdo se možná zasměje víc a někdo míň, rozhodně ale častěji než u jiných průměrných hollywoodských romanťáků, kterých se začíná šířit v poslední dob spousta. Scénárista trochu zrychlil poslední pasáž, filmu to tak dodalo šťávu a neskončil tak nudným patosem. A navíc ten konec nesl krásné poselství o dětech a o péči o ně. ()

radek21

Jedna z nejlepších romantických komedií poslední doby. Catherine je úžasná a Bartha sice žádná sláva ale ujde. Škoda jen, že ke konci se ta komedie nějak vytratí ()

mfanta

45% Dalo se na to koukat, nenudil jsem se, ale pribeh neni nijak svetoborny, chybi temer jakakoliv originalita, konec je divny, hlavni hrdinove k sobe tak nejak nepasuji... ()

CarlaBrunn

Laska kvitne v kazdom veku. Pozornost upriamena na velky vekovy rozdiel sa pri tak dobre zahranej a sviezej lightkomedii lahko presunie inam. Skoda, ze si asi kazda nezadana holka pri tomto filme uvedomi, ze existencia chlapa v realite akym je Aram je len utopia. ()

marketcsfd

V osobním životě jsem na začátku filmu - doufám, že budu mít alespon stejný konec :D Možná, že to vypadá jako obyčejná nudná věc pro věčně zamilovaný ženský, ale příběh vás vtáhne a je originální . Mohu jen doporučit. Opravdu co se týče jejího iq - hned po lásce přes internet :D ()

Kikaa_B

Tento film nijak zvlášť nepřekvapí ale ani nezklame....rozhodně patří mezi ty pěkné americké romantické oddychovky. Catherine Zeta-Jones je skvělá (to všichni ale dávno víme) a do role sexy čtyřicítky padla perfektně...takže jednu hvězdičku pro Catherine, druhou hvězdičku pro její děti a třetí hvězdičku za příjemný a oddychový příběh a humor. ()

Tomatec

Ze záplav těch všech střeštěnejch romantickejch komedií, který natočili v Holywódu, je tohle to lepší. Scénář jede přesně podle příručky "romantický film-pravidla (ne první díl, ale až tak ten třetí.)" ()

ladymarmelad

Těšila sem se na tenhle film kvůli Catherine Zeta-Jones a Justin Bartha. Ze začátku se mi to pravdu líbilo.Je to zajímavý film a hlavně Justin Bartha je sexy chlap. Všechno bylo parádní dokud to neskočilo.Byla sem zmatená jestli je to opravdu konec.Nejdřív tam daji úžasné shledání a ještě k tomu tam přivede Justin svého nového úžasného syna a pak najednou bum a konec. Nevim jak ostatním kdo to viděli ale mě tam na konci něco chybí.Ještě bych to o něco doplnila.Jinak ale dobrý film. =) ()

yarca

čekala jsem romantickou blbost - a našla příjemný a poměrně uvěřitelný film.. catherine zeta-jones je přesně ten typ ženy, která dokáže vzbudit sympatie i u mnohem mladšího partera... a justin bartha dokázal parádně vybalancovat ne úplně jednoduchou rovnováhu mezi roztomilým klukem, zamilovaným do o něco starší ženy, a zároveň schopným dospěle přijmout zodpovědnost za vážný vztah... ()

ajka.simka

Myslela som si že to bude jeden z tých "presladených romantických" filmov. Mýlila som sa, Catherine dáva filmu neopakovateľný šmrnc. Je úžasná a charizmatická. Justin Bartha nezaostáva, veľmi pekný mladík. Dávam 4 hviezdičky :) ()

Lonelybiker

Od začátku je zřejmé, že sledujeme další z řady průměrných amerických romantických komedií, ale postupem času se film stává aspoň pro mě stále originálnějším a hlavní postavy jsou mi čím dál více sympatické. Celé to je podpořeno velmi dobrou hudbou a konec vyzní dost příjemně. Škoda, že pět let života je ke konci nastíněno jenom v pár minutách, šlo s tím ještě něco udělat. 70% ()

rosta.k

Catherine Zeta-Jones je v tomto filmu SEXY čtyřicítka.Když je někomu kolem čtyřicítky taky by moc rád vypadal jako ona.Ten film dává naději všem kolem čtyřicítky že to jde a že člověk může žit i po čtyřicitce na plný plyn! ()