Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

evca_007

Trochu jiná romantická komedie. Mě pobavila. Zápletka byla od začátku jasná, ale celkové pojetí filmu vás donutilo sledovat ho až do konce. Hit roku to určitě nebyl, ale ani vyhozený čas. ()

BarkaS

Kdo vymejšlí ty český názvy, měl by viset za koule (nebo cokoli jinýho) v průvanu. Nejen téma, ale právě i český název mě dlouho odrazovaly. A byla to škoda. Je to trochu banální, trochu moc americký, ale nakonec jsem se z toho dojala víc než orchestr na Titanicu. ()

PatrikP4

Možná až překvapivě slušný filmový prožitek... Nevím celkem se mi to líbilo... Catherine je rozhodně kočka a ,,sexy"... ()

zigy

Taková Maruška Poledňáková po americku......ovšem spíše ve stylu nevtipných krokodýlů než bavící se svět.... Zeta mě nebere, stejně jako Justin, u toho co to ovšem dalo čekat..:) nicméně odsýpá to, děj má svoji logiku a slušnou romantickou linku, která udrží pozornost. ()

PetrB

Rozhodně nějslabší rom.komedie poslední doby. Kdo dělal hergot casting? Děti hrají hůř než se bych očekával od průměrného (před)školáka, snaha přenést přes ně do filmu nějakou komedii zhasla ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli o Pablovi. Celkový koncept je neuvěřitelně povrchní, a konečné "rozhřešení".... achjo. Udělejte prosím někdo nějakou romantickou komedii, nad kterou si i zarytý cynik pozastaví. Před odpadem to zachránil jen kukuč Káti. ()

ondysovec

film sice s titulky, což neni moje parketa, ale dalo se to číst... děj naprosto odpovidajici nazvu kdy 40-iletá baba se zamiluje do 23 letého chlapce, nejprve maji románek pak se rozejdou on odjede do zahraničí po několikatá letech ho uvidi vidí ze ma svoje děti a tak to znovu zajiskří ...Catherine Zeta - Jones naprosto famozni tam dal by jsem i 5* ale ty titulky mi vadily ()

Medic.Droid

Podváděná ženská, která se ale nevzdává. Catherine vypadá stále dobře, Bartha je tady naprostý trouba. přeslazené, neslané, nemastné, nudné atd., atd... ()

sashator

Nez jsem si Rrebound pustil, nic jsem od filmu necekal. Lakadlem pro me byla prakticky pouze Catherine Zeta. Nakonec jsem ale velice prijemne prekvapen vysledkem. Jedna se sice o klasickou romantiku, ale i tak ma nekolik prvku, ktere vycnivaji z prumeru. Kazdopadne vrele doporucuji jako skvely film pro romanticky vecer ()

lapatata

Romantická komedie tak trochu jinak. Očekával jsem, že uvidím přesně to, čím se tento žánr již dlouhá léta vyznačuje. To, co je neměnné, zajeté ve svých kolejích a vždy velmi velmi podobné. Asi půl hodiny až čtyřicet minut mi trvalo, než jsem si zvykl, že Bart Freundlich se rozhodl tento žánr uchopit trochu jinak. Pak jsem ale přistoupil na jeho hru a v závěru jsem byl s filmem velmi spokojený. Překvapila mě netypická dějová linka, občas odvážný scénář a zajímavý konec. ()

siki37

mám rád romantické filmy, sú náplasťou na šrámy, ktoré mi spôsobuje každodenný stres a Katka Zeta Džonsová vie ako vytvoriť pohodu potrebnú na zresetovanie hlavy, už len to ako vyzerá musí zaručene zbaviť každého opačne orientovaného muža napätia, lenže to je jediné, čo ma na tomto filme upútalo. pri záverečných minútach som si spokojne pomyslel, krása, už je ruka v rukáve, ale fakt je, že ma dej filmu k sedačke zrovna nepripútal, stačilo počúvať dialógy a medzitým som sa nevečeral, nakŕmil rybičky, odskočil si k internetu... ()

.:Angel:.

Během filmu jsem dost přemýšlel nad tím, že tenhle film asi nedokoukám do úplného konce. Jediné co mě nutilo film sledovat dál, byla postava Justin Bartha, on totiž tomuto snímku dává šťávu. Na rozdíl od Catherine Zeata-Jones, která na mě po celý film působila dost naivně až stereotypně. Každopádně by bylo celkem zajímavé, kdyby ČSFD mimo již známé hodnocení, přidalo ještě „nedokoukáno do konce“, protože tenhle film na takové hodnocení, víc jako hodinu opravdu aspiroval. ()

Mr.Hackels

Skouknul jsem to den po dokoukání flmu Lemra líná. Žánr podobný, ale tohle bylo slabší. A Catherine ani rádoby vtipné děti to nezachránili. ()

vlk++

Nic zvláštního jsem od toho nečekal a byl jsem příjemně překvapený, jak dokáže Catherine ve svých čtyřiceti hrát - mimo to, že je to pořád kočka ;). Pohodová, přirozená, nenásilná romantická komedie. Váhám mezi 3 a 4*, ale přikláním se spíše k vyššímu hodnocení a k tomu, že to ještě někdy shlédnu. ()