Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Queendom

Úplně by se mi chtělo vyvolat diskuzi, jestli si někdo při cestování se Student agency vybírá čas odjezdu podle toho, jakej film budou za jízdy pouštět. Tohle je totiž další z kousků, kterej jsem sledovala po cestě ze služebky. Jedinym plusem je sympatická stopáž a taky fakt, že si můžete na pár minut schrupnout a stejně o nic nepřijdete. Zapomenutelnej průměr s nevýraznejma hereckejma výkonama a Mathew Perrym, kterej zapomíná, že tohle fakt nejsou Friends. No a jako dodatek - vůbec nechápu hysterii kolem Efrona, zřejmě mi něco uniká, nebo už jsem stará. ()

čolek

Což o to Efron ve filmu sympatický je, ale film ničím zajímavý není, nic proč bych si ho měl pamatovat, filmů na podobné téma jsem snad viděl alespoň tucet... Ale trapné to není, takže se to dá vydržet... ()

rob_troy

Romantická blbost s Efronem. Příběh nebyl nijak překvapivý, ale nikoli ani zajímavý. Průměrný americký snímek. ()

Dinsberg

Bohužel dva úžasné momenty v souhrnné stopáži 30 vteřin nezachrání zbytek (oba momenty má na svědomí Matthew Perry). O teen komedii mám jiné představy. A Zac Efron by si měl uvědomit, že z hezké tváře nevyžije věčně. ()

Joe16210

Vtipná komedie, která se skvěle hodí k rodinnému večeru. Herecké obsazení dobré, nápad také. Pro mě lehce nadprůměrný film. ()

dundy666

Film se snaží přetvařovat v něco, co jednoznačně není a pokouší se do něj vsunout myšlenku smysl života. Zac Efron je možná výborný herec, ale mě je nesympatický a tenhle portál je přece o názoru většiny nebo ne? Rozhodně to splnilo svůj účel zabít nudný večer s nudným filmem bez nutnosti přemýšlet... ()

Boudyy

Jednohubka na jedno podívání, avšak ne úplně nudná adocela slušně zpracovaná. Sedlo mi herecké obsazení (Efron hraje od zakončení trilogie HSM dobře), scénář není otřesný, klišé zde jsou, ale nekazí celkový dojem. Nadprůměr. ()

marek29

Po druhém zkouknutí zvedám hodnocení ze 3 na 4 hvězdy.. Je tam Matt Perry, je to sranda, je tam geek a zkrátka sem se nenudil a místama se dost smál.. Překvapivě mě neštval moc ani Zac Efron :D takhle by to šlo - rád zkouknu v budoucnu znova.. ()

Kubi21

V konečném důsledku povedená komedie, které dosti překvapivě vévodí "idoldívčíchpokojíčků" Zac. Zde naznačuje, že nemusí zůstat jen u pěkné tvářičky, ale že umí i něco víc. Skoročtyřicátníka v mladém těle vyšvihl opravdu skvěle a s grácií. Všechno ostatní je vlastně teenage film s lehkým kořením něčeho nevysvětlitelného. Naštěstí nejsme svědky vysvětlení co a jak a proč a to si myslím je dobře. Zůstává milý pocit ze slušné komedii s prvkem lehkého tajemna. PS: Určitě jsem to neviděl naposledy. Rád se na to někdy v budoucnu podívám znova. ()

donnovann

Opravdu škoda, že Zac Efron je u většiny diváků zaškatulkovaný jako ta "klučičí panenka z HSM" protože mě přijde jako kvalitní herec, který toho může ještě hodně nabídnout. Ve filmu nehledejte žádná životní moudra, ani velké emoce..je to prostě klasická komedie večer k televizi která určitě neurazí ale ani nenadchne. Párkrát jsem se i upřímně zasmál a Mattew Perry jako bonus, takže nakonec vlastně proč ne? Celkové hodnocení 65% ()

RigorMortis

Filmov typu "dospelák sa zázrakom stane puberťákom (alebo naopak)" sme tu už pár mali, to je pravda. Na tomto ma však zaujalo to, ako sa Zac dokázal od "sladkého chlapčeka z HSM" (áno, tú sériu nemám rád) posunúť k zodpovednému hercovi, tento film mi oproti HSM pripadal dospelejší. Taktiež Matthew (ktorého mám chtiac-nechtiac asi nafurt zafixovaného ako sarkastického Chandlera z Priateľov) zahral svoju úlohu výborne a pri Michelle som sa na tých 98 minút zamiloval :) Dĺžka filmu priemerná, no zbehlo to ako voda a mnohokrát som sa schuti zasmial, čo sa mi pri filmoch v poslednom čase stáva málokedy. K dokonalosti tomu však čosi chýba, takže za mňa 4*. ()

PAVLIS

Není to vyloženě nesnesitelné, je to spíš jen strašně nevýrazné, bez originálních nápadů a vtipné spíš výjimečně. A nejde mi na rozum, jak mohlo někoho z kastingu napadnout, že Efron někdy zestárne do joudy Perryho. Dokážu si ale představit, že hlavně dívky na začátku teenegerského věku si tohle díky Efronovi užijí a možná i sežerou některé moralitky... ()

Rayen1

Příjemná oddychovka, na kterou se dalo koukat. Oceňuju absenci fekal humoru, i když rané do gulí se stejně nevyhnuli.. Ale i tak to byl fajn film. ()

PlysovyMacko

Napriek prevarenosti námetu, ide o celkom vydarenú komédiu, kde hlavný hrdina omladne a pomôže na strednej škole svojím deťom a nájde si cestu k bývalej žene. Efron je prekvapivo pohodový a sympatický a nájde sa tu aj pár uletených fórov (strýko, pán prsťeňov). ()