Zmije útočí (TV film)

Hady útočia

Horor

USA / Kanada, 2008, 95 min

• drankeryth

Plagat sa mi k tomuto filmu velmi paci a obsah dvd je taky slaby priemer, ktory si ani poriadne nezapamatate, co ste to videli za film. Geneticky upravene hady boli pekne agresivne, normalne zrali ludi, az pokial z nich nezostala kost. Najhorsie na to dopadol ten parik pocernelych ludi, po ktorych len zostal dotrhany stan, kopa krvi a jeden prsten. Zvysok pozrali tie hady, ktore boli extremne nenazrate:) Dobry drsnak bol aj ten dedek s brokovnicou, ktory mal fakt dobru musku a vzdy nejakeho hada trafil do hlavy. A ten novy doktor, ktory prisiel do tohoto zapadakova sa zahral na drsneho marinaka a nozom trafil hada priamo cez otvorenu tlamu. A kdeze sa na neho hrabe ten dedek s brokovnicou. On bol omnoho lepsi:) Ani digitalni hadi nevyzerali zas tak spatne, normalne ked sa zahryzli do obete, tak akoby telom tancovali. Bohvie, cim ich geneticky upravovali, ked im bolo do tanca. Skoda, ze sa vo filme nezamerali na detailnejsie zabery, ked sa hadi zahryzovali do ludi zo zapadakova. Tak by som filmu dal viac hviezdiciek, ako su len dve.(8.7.2011)

• ScreamJay

Kurz náboženské herpetologie aneb vzpoura uřvaných digitálních špaget... A to bývávaly časy, kdy hadi dělali jen standardní Sssssss. Je nadevší pochybnost, že Vipers jsou asi stejně dobré, jako vnucování evangelia muslimskýmu fundamentalistovi. A že se v tomhle extrémním béčko-céčku dovolávají boha s kadencí kulometu AK-47 předeslal jsem už úvodní větou. Co mi však vrtalo hlavou víc než typicky mizerná digitální produkce, která nahradila dávno nepoužívaný papundekl bylo - co bych dělal, kdybych byl herec a nabídl by mi roli Bill Corcoran. "Korkorán, korkorán, to bude silná arabica i na kafaře!" (bez i s nadsázkou). Né vážně, smíchejte si prvoplánové užití prsatý ultra ex-teenagerky Tary Reid, mizerný počítačový efekty s vcelku koukatelnou obrazovou kvalitou a dostáváte nadmíru typický produkt dnešního DVD marastu, kterého lze na pultech trafik sehnat větší než veké množství. Tak špatný až vlastně celkem zábavný :-) [final rate: 20%](14.4.2011)

• demented

Panečku...geneticky upravené zmije na úteku. Nielenže sú agresívne, lovia vo svorkách, systematicky útočia, ale neštítia sa ani takých zákerností ako ohlodávanie ubohých nešťastníkov až na kosť. A sú krásne digitálne a pri útoku pozoruhodne vystreté ako po požití modrej pilulky. A k tomu ešte zlovestne vrčia ako medveď. Ale výčtom uvedených kvalít sa zábavnosť tohto filmu končí. Škoda.(27.11.2009)

• obitus

Béčko z nejbéčkovatějších, kterému k dobrému hodnocenní chybí pořádná dávka zábavy. Z počátku to vypadalo nadějně, digitální zmije ohlodávaly své oběti až na kost, Harmony vypadala mnohem lépe než v Angelovi, ale ve chvíli, kdy se děj přesunul ke klasickému NOTLD schematu to krutě ztratí dech. Koukat na to jak je několik lidí obléhaných partičkou půlmetrových hadů je vážně utrpení.(12.10.2008)

• MM_Ramone

Predvčerom som si pozrel film Tima Burtona "Mars útočí". Bola to výborná retro sci-fi komédia. Včera som si pustil béčkový horror "Žraloci útočia". To bola pre zmenu poriadne nudná teenagerská blbosť. No a dnes na mňa zaútočili zmyje prostredníctvom snímku "Hady útočia". Hodne som sa pri tom nudil. Vôbec ma to nezaujalo. Bola to hádam ešte väčšia somarina ako to o tých žralokoch. Mám taký pocit, že si s týmito filmovými útokmi dám na nejaký čas pokoj. *(2.12.2016)

• - Dochází k tradičnímu zaměňování dvou si velmi podobných hadů, a to zmije perské a zmije rohaté. Týká se to tedy českého dabingu, kdy hned na začátku v laboratoři vědec představuje hada jako Pseudocerastes persicus - zmije rohatá. Jenže Pseudocerastes persicus je zmije perská. Latinský název zmije rohaté je Cerastes cerastes. (Prochy38)