Zmije útočí (TV film)

Hady útočia

Horor

USA / Kanada, 2008, 95 min

• alambert

Na film jsem koukal v podstatě jen kvůli mé oblíbené Taře Reid. Bohužel, už to není co to bývalo a silikony tomu nepomohou, takže už filmu nedám ani hvězdičku navíc, jako jsem to udělal u Tařiných jiných filmů xD No film je prostě neuvěřitelně otravný. Horší už je snad jen KROKODÝL, nic jiného mě nenapadá. Přehlídka přírodopisných, fyzikálních i technických chyb naprosto příkladná. Jen tak na ukázku: Hadi hýkají, termovize je založená na infračerveném zářiči a americký Ford F-series jezdí na naftu a spousty dalšího. Navíc má film pomalý rozjezd a žádnou pointu. Strašné herecké výkony jsou bohužel v této kategorii samozřejmostí.(21.4.2010)

• obitus

Béčko z nejbéčkovatějších, kterému k dobrému hodnocenní chybí pořádná dávka zábavy. Z počátku to vypadalo nadějně, digitální zmije ohlodávaly své oběti až na kost, Harmony vypadala mnohem lépe než v Angelovi, ale ve chvíli, kdy se děj přesunul ke klasickému NOTLD schematu to krutě ztratí dech. Koukat na to jak je několik lidí obléhaných partičkou půlmetrových hadů je vážně utrpení.(12.10.2008)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +Tara Reid, Don S. Davis a další o něco méně známí herci (například Aaron Pearl, který hrál mladého generála Hammonda ve Hvězdné bráně, ve stejném seriálu hrál právě zmíněný Don S.Davis stejnou postavu) -občas hodně stupidní chování postav, noční scény jsou méně viditelné/// V českém překladu Hadi útočí na první pohled vypadá jako další céčková kravina. A asi jí zřejmě i je, jen je při srovnání s podobnými filmy o stupínek, dva lepší. Užil jsem si herce, hlavně oblíbenou Taru Reid a další a stejně tak se bavil i nad filmem samotným. Na rozdíl od jiných herci tolik nepřehrávají a něco se o postavách dozvíme. Některé z nich nejsou jen maso na porážku. Celá hlavní zápletka je pak standardní a nevybočuje nijak ze zažitého trendu./// Celkem 52%///(23.5.2010)

• Haymar

A už zase zmutovaná, krvelačná a hrdelní zvuky vydávající nasraná fauna?!?!?!... Tentokrát hadi (zmyje), co vypadaj jak chřestýši, utočí jako vlci, apetit maj jako žraloci a řvou při tom jak paviáni!... Rejža s příhodným jménem Bill Corcoran si nejspíš odskočil od svého běžného žánru (porna) k trochu "vážnější" látce. Výsledkem sou debilní digitální hadi, tuna klišé a kupa tupých herců (ani Tara Reid to tentokrát z odpadu! nezachrání)... Sorry ale s tímhle jděte už vážně (s prominutím) do prdele!!(21.4.2010)

,,Upřímně, už se důchodu nemůžu dočkat. A teď buďte laskavě zticha!“ Další ,,hadí“ film se velmi povedl! Zmutované zmije jsou tentokrát velmi rychlé, loví ve smečkách, mají úžasný zvukový reperoár a dokážou dokonce prokopnout dřevěné dveře! Prostě logika odešla kamsi stranou a místo ní zavládla příjemná oddychová zábava, kdy je největší legrace fandit plazům. Ono to vlastně ani jinak nejde, když se všechny postavy chovají jak padlé na hlavu. Například půl hodiny zavření v domě vyřvávají, ať utěsní všechny otvory, a nakonec se zmije stejně proplazí obrovskou dírou pod hlavními dveřmi. Mimochodem, film má zajímavé obsazení, je zde Vicky z Prciček, Jednoruký, jednonohý a jednooký Sean Laughrea z Utopence na útěku a generál Hammond z Hvězdné brány. Prostě srandy kopec pro nenáročného diváka.(26.9.2013)

• - Dochází k tradičnímu zaměňování dvou si velmi podobných hadů, a to zmije perské a zmije rohaté. Týká se to tedy českého dabingu, kdy hned na začátku v laboratoři vědec představuje hada jako Pseudocerastes persicus - zmije rohatá. Jenže Pseudocerastes persicus je zmije perská. Latinský název zmije rohaté je Cerastes cerastes. (Prochy38)