Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

Fingon

Zajímavá věc. Zatím jsem viděl jen necelé dva díly, ale na to, jak špatné seriály se u nás v posledních letech točily, to vypadá nadějně i originálně. ()

pm

Z "Dokonalého světa" je znát vtip, nadhled a především skutečnost, že Mirka Vopavová, které seriál napsala, je inteligentní a schopná žena. ()

eileen

Jsem nucena opravit své půvoní hodnocení tady a musím se přiznat, že každý týden ráda zasednu před obrazovku a sleduji další nový díl. Pilot se mi vskutku nelíbil, ale nyní zjišťuji, že se opravdu bavím. Seriál má skvěle napsané dialogy, perfektně vymyšlené postavy a jejich charaktery a hlavně, má tah, není to jen plitké žvanění, je tam děj!!!! Duch Dyk tam naštěstí moc nevystupuje, což jsem vážně ráda a jelikož to má tedy asi jen 16 dílů, je velká naděje, že to nezklouzne do trapnosti. ()

WANDRWALL

Už tu máme zase další seriál. slibuje "Dokonalý svět". Ohrkaná T. Brodská, vyčvachtaná J. Čvančarová, pro kapesné si sem chodící S.Rašilov nejml., ohleděná Z. Norisová, doma se nudící J. Hlaváčová, vyčpělý J. Kukura, na alkohol si vydělávající F. Čapka, na dovolenou šetřící M. Pechlán, na přestupky v dopravě šetřící Ch. Poullain (stále otřesná čeština), herečka co nepohrdne žádným seriálem H. Maciuchová (kdyby si raději našla mužského), ve své hospodě oblíbeného J. Dvořáka atd. Inu zábava k popukání. Jen tak dál. ()

Marthos odpad!

K tomuto zmetkovému seriálu se dá těžko co říci. Žvanivý scénář, nezáživný děj, unylost, afektovanost, bulvární prostoduchost. V hromadění těchto nelichotivých epitet ornans by bylo možné donekonečna pokračovat. Hrát tam vlastně není co. Takový je už úděl několikrát vypůjčených výpůjček. Jediné, co překvapuje, je výrazně průměrné hodnocení tohoto designového trháku pokleslé úrovně. A to je asi také to, co na této ztrátě času udivuje nejvíc. ()

Chrustyn

Celé to bylo propagované jako komedie, vypadá to jako komedie ale není to komedie. Český pokus o seriál typu "Sex ve městě" podle všech mých představ ... neyvšel. ()

korbitch22 odpad!

kvůli tomuhle se odkládají projekty jako comeback???nejpovrchnější z povrchních...je to jak topstar magazín v seriálu.ODPAD!!!! ()

VenDulin85

Jednu hvězdičku dávám za výraz pindulína, pobavilo mě to a zjistila jsem, že NEJSEM pindulína. Chvílemi mi připadalo, že herci si dělají legraci sami ze sebe. Jinak dobré při domácích pracech, nebo v pauze od jedné činnosti ke druhé. ()

Oktavianus

Kolegyně Ninadel to v podstatě na první straně řekla za mě, jen bych ji opakoval. Jen bych ještě hvězdu ubral a dodal, že tak nesympatická hlavní hrdinka, to se jen tak nevidí. ()

honajz

Je blbé hodnotit podle prvního dílu, ale to už člověk pozná, jak je to režijně a scenáristicky uchopeno... Hvězdička je za Janu Hlaváčovou, která jediná je v seriálu roztomilá. Zuzana Norisová zas hraje svou tradiční škatulku a ostatní, hm, vlastně nic moc co hrát nemají. Zabít třetinu dílu focením modelek a modelových šatů snad nemůže bavit ani otrlé fanynky Sexu ve městě 2 - The Movie. ()

prome odpad!

Hodnocení prvního dílu (viděl jsem ho celý). Na další díly nemám sílu a mozek mi to nedovolí. Tohle je typický český televizní odpad. Trapnost nadevše. Každý dialog a každá scéna je odporná. Herecké obsazení téměř totožné jako v ostatních nováckých seriálech, takže žádná sláva, žádný průměr a ani podprůměr. Styl jihoamerické telenovely. Takže kategorie sama pro sebe. Že to těm hercům stojí za to, se takhle ztrapňovat. Kdo tohle vymýšlí a kdo tohle schvaluje? Nechápu, jak se takové věci vůbec mohou vyskytovat v televizi. ()

Terez.S

Mně je celkem jedno, že tu s tolika hvězdičkama musím působit jako nenormální magor, protože mně se ten pilot celkem líbí .. jasně, je to tak trošku kopie amerických módních seriálů, ale má to celkem příjemný look a jsem zvědavá na další díly .. (jinak, na čisté 4 hvězdičky to samozřejmě není, ale na odpad už vůbec ne, proto je dávám, abych to trochu "vyrovnala" .. když extrémy, tak na obou stranách :)) aktualizace 20.10.10 - Teď už nebudu mluvit o extrémech na obou stranách (odpad vs. 4-5*) .. pro mě je ten seriál na čisté 4 hvězdičky a dokonce uvažuju, že dám 5. Opravdu po dlouhé době český seriál, který se povedl. Jasně, pro někoho, komu jsou móda a věci kolem ní ukradené to asi musí být nuda, ale pro milovníky Sexů ve městě apod. je tohle povedený seriál :-) aktualizace 3.11.10 - Ano, tak těch 5 hvězdiček opravdu dávám. Mám proto jediný důvod. Mě ten seriál prostě těší. Baví mě, zvedá mi náladu a krásně se mi u něj sní. :) ()

joehot

Nechápu ta odpadní hodnocení - ne, není to něco, co by se mi líbilo, ale rozhodně v tom vidím oproti jiným tuzemským televizním seriálům kvalitativní posun. ()

spaceboyCZ

Odpadove hodnoceni opravdu nechapu. Prijde mi, ze hodnotici jsou bud naprosti ignoranti anebo nevideli ani jeden dil. Pokud se prohrabu aktualni nabidkou novych serialu na ceskych kanalech, tak Dokonaly svet patri k tomu nejlepsimu, co tam lze najit. Dost uz bylo Ordinaci, VKVcek, Letist atp., tady se clovek aspon zasmeje a pobavi.. Zvedam na 5*. Bavim se naramne, je to uplne neco jineho, nez tu bylo dosud, je to delano s citem a jde videt, ze u toho tvurci premysleli...BRAVO! ()

Paxxx.cz odpad!

Další z vlny nepovedených seriálů, které se na nás valí ze všech našich televizních stanic. Některým se skutečně divím, že hrajou v takové nesmyslnosti, na které vidím jen samá negativa a rozhodně se na tento rádoby vtipný a originální seriál už nikdy nepodívám!... ()