Reklama

Reklama

Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec – ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (8)

Trailer 2

Recenze (1 723)

Nevka 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době skvělá hororová komediální oddychovka. Velice sympatičtí hrdinové a skvělé využití komediálních prvků smíšený se všudy přítomnými zombie (hlavně pobavily pravidla přežití např. Bacha na záchody) u kterých jsem mimochodem viděl poprvé ve filmu, že běhali (Já, Legenda jsem totiž viděl až po Zombielandu). Skvělý nápad přišel v podobě Billa Murraye, který opravdu potěšil a pobavil (i když mu kanadské žertíky vážně nikdy nešly, a už ani asi nikdy nepůjdou). Skvělé vyvrcholení přišalo v podobě slušně udělaného,, masakru'' na konci filmu v zábavním parku, klaun ke konci boje a vysněné Tallahasseeho Twinkies. No já bych to zhodnotil tak, že se film povedl, dostane pět hvězdiček a my se budeme radovat s maličkostí. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Velice mě udivilo, že se mi ten film zas tak nelíbil jako spoustě lidí tady. Hlavní představitel, Jesse Eisenberg, je děsnej vocas a strašně mi vadil (postupem let se můj vztah k němu vyvíjel). Ostatní jsou v pohodě. Objevil se i Bill Murray, ale opravdu se pouze objevil, což byla škoda...Dobrej film, ale ne zas tak moc :D EDIT: napodruhé už mě to bavilo o něco více, hlavně to zachránilo finále a na dvojku jsem zvědav o kousek více...PS : Emma Stone je tu hrozně sexy ... 70% ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

Existují zábavné a jednoduché filmy, které vás ve svých slabých momentech přinutí myslet na svou přímočarost, nevychytanost detailů, stupiditu, či logické kiksy ale naštěstí jsou tu i primitivně zábavné a veselé jizdy jako Zombieland, u nichž se prostě nestačíte začít nudit. Přesto mě po výborném úvodu a celkově skvělém námětu mrzí, jak nevyužitý Zombieland ve svém celku zůstal. Chtělo to více přitlačit na pilu, ukázat nějakou pořádnou zběsilost, či černější humor a namísto teenagerských libůstek nechat Woodyho Harrelsona se více vyřádit... Každopádně i tak osvěžující a hravé. 7/10 ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

proto aby jste si tento film pustili, existují jistá pravidla :-) Pravidlo č. 1 - Pohodlně se usaďte! Pravidlo č. 2 - Nejezte u toho! Pravidlo č. 3 - Svým plyšovým kamarádům zakryjte oči v cholostivých situacích, jinak Vás budou koupat ze spaní! Pravidlo č. 4 - Nenenchte se rušit jinými aspekty, či dokonce jinými lidmi! Pravidlo č. 5 - Mějte úsměv na tváři při jakékoliv scéně! a nejdůležitější Pravidlo č. 6 - V tomto filmu se radujte z maličkostí!! :-) ()

Botič 

všechny recenze uživatele

Čtyřlístek v akci po americku - Bobík Tallahassee, Myšpulín Columbus, sexy Fifinka Wichita a Pinďa Little Rock spolu na cestě po zemi-nezemi sužované zombie nákazou ve vozítku ze starého známého zábavního parku, který místy ztrácí kolečka až z podvozku srší jiskry, aby v poslední půlhodině dovezl diváky k nefalšovaným slzám dojetí. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (70)

  • V celém filmu promluví pouze 7 postav. (Vojtas12)
  • V závěrečné scéně má Tallahassee (Woody Harrelson) nejdřív zbraně Nickel M1911A1 a SIG-Sauer P226, ale o chvíli později střílí ze dvou Nickel M1911A1. (dc125)
  • Na hlavním plakátu k filmu drží Witchita (Emma Stone) motorovou pilu, ale ve filmu ji nikdy nemá. Totéž platí pro Little Rock (Abigail Breslin) a lopatu. (AngelusCZ)

Související novinky

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Momentální krizová situace reagující na probíhající šíření viru Covid-19 měla mimo jiné za následek i uzavření veškerých kinosálů, což pochopitelně vedlo k tomu, že distributoři začali rušit či… (více)

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Už je v podstatě jasné, že studio Disney místo klasického pokračování Pirátů z Karibiku hodlá celou sérii rebootovat. Poslední díl totiž vydělal „jen“ 794 milionů a to je po miliardových dílech pád,… (více)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Film, od kterého jsme kvůli komplikacím při natáčení (výměna režiséra) raději nic velkého nečekali. Bohemian Rhapsody. Dnes suverénně nejoblíbenější a masami nejlépe hodnocený filmový šlágr roku.… (více)

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Scenáristé Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick měli údajně mít první schůzky se studiem Disney o potenciálním rebootu miliardové série Piráti z Karibiku. Zatím není jasné, jestli… (více)

Reklama

Reklama