Reklama

Reklama

Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec – ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (1 722)

Cival 

všechny recenze uživatele

Zábavná kravinka na jedno použití, která zombie koncept nejen vyztužila vtipem, ale i vykastrovala. Zombieland plní sny teenagerů, svou stopáží, přístupností, lehkostí a celkovou rychlokvašeností ale možná cílí na ještě mladší diváky. Každopádně chytrý manuál, jak vysoustružit hit zároveň pro geeky, i pro konzervativní rodinky. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Skvělá zábava s nadhledem. Ať se dívám, jak chci, Zombieland mě příjemně potěšil a představil Rubena Fleischera jako příjemného hračičku, co umí najít správný poměr akce, krve a netrapného humoru. Samozřejmě tomu hodně pomohl Woody Harrelson a další (Jesse mi přijde jako náhrada za Antona Yelchina vizuálně a Emmě Stone to moc sluší), včetně Billa Murrayeho... jeho účast je totiž naprosto skvělá a překvapivě decentní a současně nechutně zábavná. Velmi mě potěšilo efektní použití (i úvodních) titulků s pravidly v obraze a celkový post-apo nádech s dostatkem humoru. Doufám, že se na podobnou jízdu brzy zase vydám...a znovu bude stopáž přesně akorát:) ()

Reklama

akisha 

všechny recenze uživatele

Nikdy bych neřekla, že zombie-komedie pro teenagery mě může bavit, ale stalo se tak. Z čeho hlavně Zombieland těží, je neokoukaný přístup ke známé látce, ale co je důležité - netlačí na pilu. Komedie tam je, ale je relativně uvěřitelná, něco jako zombie film "jako ze života". Proto funguje nejen jako komedie a akční film, ale dalo by se říct, že se sem tam mihne i drama nebo rodinný film. Woody Harrelson tomu se svou rolí kraluje, Murray má naprosto geniální miniroli (perfektní hláška: "Litujete něčeho?" Bill: "Možná Garfielda") a ostatní neznámí herci jsou sympatický, což je fajn. Akční scény mě bavily, hlavně pak finále na pouti nemá chybu. Rozhodně film, co stojí za povšimnutí, už teď jsem zvědavá, jak se povede díl druhý. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že i přes vynikající ohlasy jsem Zombielandu absolutně nevěřil. Trailer mě ani v nejmenším nezaujal a vzhledem k tomu, jak se mi líbila (nelíbila!) jiná velice vychvalovaná zombie-komedie (Soumrak mrtvých), jsem očekával 80 minut nudy a utrpení. No naštěstí jsou hrdinové Zombielandu mnohem větší sympaťáci než partička kolem Simona Pegga... V čem se ale zásadně rozcházím s většinou zdejších komentujících, je hodnocení průběhu filmu. Začátek považuju za nejslabší část (takovejch prvních patnáct minut se mi plnily obavy nového Soumraku a příslušejících dvou hvězdiček), neakční prostředek za nejlepší (interakce mezi postavami) a akční závěr jen za zábavnej dojezd. Cameo BM naprosto odzbrojující! ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $23,6miliónaTržby USA $75,590,286Tržby Celosvetovo $102,791,207Tržby za predaj DVD v USA $31,692,388 //počet predaných kusov 1,996,354║ Fajn oddychovka z celkom zaujímavým obsadeným, réžia nie najhoršia, spomalovačky, triky, masky, uspokojili ale nejak ma to na viac než na klasický priemer neohúrilo, ale aj tak spokojný. /60%/ ()

Galerie (39)

Zajímavosti (70)

  • V čase 47:22 si lze v odrazu karosérie a bočního okénka Hummeru všimnout kamery. (imagoo)

Související novinky

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Momentální krizová situace reagující na probíhající šíření viru Covid-19 měla mimo jiné za následek i uzavření veškerých kinosálů, což pochopitelně vedlo k tomu, že distributoři začali rušit či… (více)

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Už je v podstatě jasné, že studio Disney místo klasického pokračování Pirátů z Karibiku hodlá celou sérii rebootovat. Poslední díl totiž vydělal „jen“ 794 milionů a to je po miliardových dílech pád,… (více)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Film, od kterého jsme kvůli komplikacím při natáčení (výměna režiséra) raději nic velkého nečekali. Bohemian Rhapsody. Dnes suverénně nejoblíbenější a masami nejlépe hodnocený filmový šlágr roku.… (více)

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Scenáristé Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick měli údajně mít první schůzky se studiem Disney o potenciálním rebootu miliardové série Piráti z Karibiku. Zatím není jasné, jestli… (více)

Reklama

Reklama