poster

Zombieland

 • Česko

  Země zombií

 • USA

  Zombieland

 • Slovensko

  Zombieland

Dobrodružný / Komedie / Horor / Sci-Fi / Akční

USA, 2009, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  (Don't Fear) The Reaper, děcka. Bohužel jsem se trefil, když jsem po dokonalých úvodních titulcích posmutněle konstatoval, že nic lepšího už následovat nemůže. Zombieland je totiž filmem kde největší klad je současně i největším záporem. Woody Harrelson je sice nesporně výtečný a celé to táhne, ale ta role si i přesto žádala někoho s kultovním statusem poctivě vydobytým v nesčetných béčkách. Ano, někdo formátu Bruce Campbella by byl vhodnější. A tak je to v Zombielandu se vším. Co tu najdete je dobré a zábavné, ale zároveň z toho čiší o kolik to mohlo být lepší a dotaženější... PS: Za odkaz na Vysvobození velké díky.(30.11.2009)

 • Djkoma
  ****

  Skvělá zábava s nadhledem. Ať se dívám, jak chci, Zombieland mě příjemně potěšil a představil Rubena Fleischera jako příjemného hračičku, co umí najít správný poměr akce, krve a netrapného humoru. Samozřejmě tomu hodně pomohl Woody Harrelson a další (Jesse mi přijde jako náhrada za Antona Yelchina vizuálně a Emmě Stone to moc sluší), včetně Billa Murrayeho... jeho účast je totiž naprosto skvělá a překvapivě decentní a současně nechutně zábavná. Velmi mě potěšilo efektní použití (i úvodních) titulků s pravidly v obraze a celkový post-apo nádech s dostatkem humoru. Doufám, že se na podobnou jízdu brzy zase vydám...a znovu bude stopáž přesně akorát:)(15.3.2010)

 • Superpero
  ****

  I přes nesmyslnej nápad jet ve světě plném zombií do lunaparku je ten film skvělej. Všichni zůčastnění jsou sympaťáci a gagy jsou opravdu povedené. Největší maso nastává právě na konci na pouti, kde Woody Harrelson kosí zombíky na horský dráze, ale nejlepší část filmu pro mě je zastávka v rezidenci Billa Murraye. A hlavně je to asi první zombie film, kde je prostor i na romantiku a hlavně hlavně po druhym zkouknutí vim, že se na to podívám ještě hodněkrát.(1.12.2009)

 • Cival
  ***

  Zábavná kravinka na jedno použití, která zombie koncept nejen vyztužila vtipem, ale i vykastrovala. Zombieland plní sny teenagerů, svou stopáží, přístupností, lehkostí a celkovou rychlokvašeností ale možná cílí na ještě mladší diváky. Každopádně chytrý manuál, jak vysoustružit hit zároveň pro geeky, i pro konzervativní rodinky.(4.12.2009)

 • Radek99
  ***

  Zombieland je postmoderní vize filmové zábavy dnešní mladé generace, která v sobě spojuje dva očividně pokleslé žánry - zombie úchylárnu a teenagerskou komedii, jejíž klišé a manýry tenhle projekt docela spolehlivě sráží až na mnohdy neúnosnou mez, neboť dráždí jak typicky looserovský hrdina, který řeší především to, kam zasunout, jakož i průhledná snaha scénáristů přihrát mu do bytu nejkrásnější mladou sousedku a vydyndat nějaký ten dramatický oblouk, na jehož konci je romanticky vzniklý párek trhlého geeka a sexbomby, uvěřitelný leda tak v Big Bang Theory, o používání pouze těch nejatraktivnějších dopravních prostředků či bezútěšném sklonu v násilí nemluvě... Na režii Rubena Fleischera je znát jeho videoklipová minulost, sází na efekt a zkratku, vypráví především obrazem, jak už to u videoklipů bývá, a řada pasáží snímku jsou vlastně ucelené videoklipy. Ta estetika překvapivě patří k tomu nejlepšímu, co snímek nabízí, jelikož Ruben Fleischer ovládá své řemeslo skutečně obstojně, na všechny ty zpomalovačky a efektní crashe se tedy dívat dá. Vrcholem je pak cameo Billa Murrayho, ten člověk má skutečně úžasný smysl pro humor a sebeironii. A kvůli tomu stojí tahle hororová komedie za vidění...(16.1.2010)

 • - Do kin byl snímek uváděn jako "Point of Origin". (HellFire)

 • - Původně film začínal jako pilot pro televizní seriál. Jakmile se rozhodlo, že z něj bude plnohodnotný film, přepsal se scénář a začalo se s natáčením. (HellFire)

 • - Na konci závěrečných titulků se Bill Murray s diváky rozloučí hláškou z filmu Caddyshack (1980). (StevenW.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace