mArtinko5MB

Uletené, nezmyselné, absurdné, vtipné a miestami aj nudné. Podarený filmík so zombie tematikou, z ktorej si tak trochu uťahuje - vyšlo. Niečo tomu chýbalo, 75% ()

djbarrel

Příjemná zombie oddychovka, je tam humor, místy i dost drsnej, postavy jsou OK, zombie byli překvapivě lépe maskováni než mnozí jejich kolegové v daleko vážněji myšlených filmech a samozřejmně je tady i dost dobrá řežba. Celkově se mi film líbil, měl svižné tempo a příjemnou stopáž. Dobrá zombie komedie. 80% ()

Domas88

Neni co dodat :) Je tam všechno a já se strašně bavil.. jen velká škoda, že ty dobré filmy tak rychle utíkají :) Čím to asi tak bude :) ()

Marty_cz

"Průměrný puberťák neví co bude dělat zítra, ale má připravený plán co bude dělat, když nastane zombie apokalypsa." Myslím, že člověku co právě si říká co by dělal kdyby... Tak tenhle film dá docela dobré a nápadité rady. Ale teď chvilku vážně naprosto peckovní komedie, která když chce umí i trošku postrašit, ale rozhodně číslo jedna je komedie než horor a musím říct, že dělá čest jménu komedie, jelikož jsem se řezal smíchy docela velkou část filmu. Scéna s Billem Murrayem byla naprosto dokonalá i když lehce morbidní, ale to mě vůbec nevadí. Jsem opravdu zvědavý na ten chystaný druhý díl, tedy jestli se ho vůbec nakonec dočkáme... ()

TinoArts

Po rokoch mením na 5 hviezd, pretože sa z toho stala oddychovka, ktorú som si dnes pustil už asi šiesty krát, a stále ma baví. Spolu s Shaun of the Dead je to vrchol svojho žánru, a za mňa jedna z najlepších amerických komédií minulého desaťročia. Kvalitatívne síce žiadny zázrak, ale pocitovo to proste s odstupom času vidím s kľudným svedomím na tých päť. 90% ()

Bilky

Najprv som si myslel že pôjde o zneváženie môjho obľúbeného subžánru, ale na moje prekvapenie to malo gule, spád a švih. Aj humor! A Bill MURRAY si strihol rozkošnú postavičku samého seba so sebairóniou jemu vlastnou- bravó! ()

Hezonja7

Je to docela celkem ujeté, ale ze začátku je to sranda, ikdyž velmi zklamalo že Emma Stone si hraje na nákou velkou tvrdačku a tohle se mi moc nelíbilo, dal jsem dvě hvězdy, další den jsem přišel a říkám že dám průměr, za originalitu. ()

Tomas.Neuman

Bláznivá zombie podívaná, která rozhodně stojí za zhlédnutí. Skvěle hláškující Woody Harrelson v roli chlapíka, který už nemá co ztratit a v honbě za svou oblíbenou sladkou pochoutkou Twinkies spojí své síly s nesmělým počítačovým hráčem a dvěma vypočítavými sestrami. Myslím, že slovo bláznivá je opravdu na místě. Pokud nebudete na film pohlížet přehnaně kritickým okem, tak se určitě budete dobře bavit. Moje bránice dostala zabrat hlavně v první polovině filmu, zasazení Billa Murrayho do děje bylo fakt povedené. Komedie, která rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

lhrstka

Po letech jsem asi dospěl do té fáze, kdy přehodnocuji své původní hodnocení. 5* si toto dílo rozhodně zaslouží. Po těch všech vážných Walking Dead, Fear The Walking Dead a nebo World War Z svět potřebuje oddech. Vrátil jsem se o deset let zpátky a náramně se bavil. Nadnesená horrorová komedie, která svým humorem nehraje na extrémní tupost, ale je prostě taková jaká je. Těším se na dlouho slibovanou dvojku a přemýšlím o přehodnocení některých starších filmových děl. Pro nedočkavce doporučuji seriál Z Nation (trochu hloupější, ale zabaví). ()

Dzoumen

Tento film je něco,jak živí mrtví (seriál),tak jestli se to někomu tento film líbil,tak se mu bude líbit i živí mrtví. Film jsem si z části užil jako odechovku. 55% ()

vodkasesemte

Jaktože tady ten komentář doprdele už není (ani hodnocení)? - I m just kind of like a Sancho Panza character - I will do it - 25.58 - Steals my double-barrel - Thank God for rednekcs (poznámka i ve dvojce) - You are scary happy - Rule number 32, enjoy the LITTLE things (později sestra) - Rule 17, dont be a hero - Close, but no cigar - Best thing about Zombieland, no facebook update status - I never thought I could love anything like Buck. The day he (it) was born, I just my mind - We were two peas (hrášky) - He had my personality, my laugh, my appetite - Emma Stone je kunda. Hotová Sienna Miller - You know, they are pictures in someones valet - Some rules are made to be broken - Time to nut up or shut up - Wichita ()

blazma

Jop, tahle čtveřice herců z tohoto filmu udělala hit. Vzali něco co lidi v poslední době milují zombí-apokalypsu a udělali z toho komedii která není trapná, ale naopak zábavná. Konečně! ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku