PamelaJJK

Výborná komedie se zombíky... Skvělý W. Harrelson a E. Stone, v závěsu za nimi J. Eisenberg a potěšil i B. Murray. A také A. Heard. A. Breslin jsem nezmínil záměrně. Nikdy jsem jí nemusel a i tady mi vadila. Ale to je můj problém a jen nepatrné smítko na křišťálové čistotě této zábavy. Humor, nadsázka, akčnost, napětí, dobrodružnost a i trošku té melancholie. Co víc si přát, když i hudba a kamera jsou parádní. Jasně, žádné umění, ale i zábavy je třeba a tahle je dechberoucí. ()

Killik odpad!

Nemuzu si pomoct, ale horsi uz je snad jenom Borat... Suchy humor, predvidatelne scenky... Jako divat se na kamenak... Ten oproti tomuhle alespon za neco stal. Poprve jsem v polovine filmu odesel z kina :/ ()

Jamall

Bill Murray válí! Jinak to není zas až taková jízda jakou slibovaly trailery, přesto u mě vládne spokojenost. A chci dvojku! ()

Tatrysyn

Není to úplně nejlepší film, ale doopravdy jsem se bavil, originál i francouzský dabing jsou výborné, jsem zajímavý, co s tím udělá čeština v titulcích, a hlavně český dabing. Rád se na tento film půjdu podívat do kina, a rád si ho pustím znovu doma. ()

mouzi

dost zajimavy snimek od neznameho rezisera, chtelo to trochu doladit a mohlo to byt za plny pocet, dynamika filmu totiz dost nevyvazene kolisa.. tezko rict, v jake urovni se tento pocin pohybuje, ale asi bych to radil k slabe beckovym filmum.. je tam par cirych hovadin blizkych beckum, ale celkove se film ubira smerem solidnich snimku, herecke vykony jsou primerene, woody harrelson tahne cely dej a bill murray je takova tresnicka na dortu.. kvalitni oddechovka a i na par nelogicnosti mohu jen doporucit.. pocitam, ze za par tydnu ci mesicu se podivam znovu :) p.s. emma stone je i pres svuj neprilis vyrazny civilni zjev velmi podarene nalicena a cerne vlasy ji take velice slusi.. p.s.2: trosicku mi to pripomnelo planet terror ()

Sluti

Zklamání roku, místo pořádné zombie zábavy ze staré školy se člověk dočká rádoby vtipné teen limonády. ()

ElKamil

Poměrně svižná zombie-komedie, která vás pořádně navnadí ve svém úvodu. Zombíci jsou hnusní, Columbova pravidla přežití vtipná a Woody vynikající. Opravdu jsem se těšil na to, co přijde v dalším záběru, kde vyskočí další mrtvola. Leč s postupem filmu zombíci ubývali a film upadl trochu do dialogové nudy. Naštěstí přišla finální zombie vyvražďovačka, která můj dojem ze Zombielandu vyšvihla zase o něco výš. 70% ()

Peťko

Originálne, vtipné, bez výrazných hluchých miest, bohužiaľ s časom mierne klesajúcou kvalitou. Napriek tomu určite stojí za to túto zombie komédiu vidieť. A cameo B.M. je dokonalou třešničkou na dortu. ()

Muadib

"Zombie Kill of the week" naprostá krasojízda humoru a zombie tématiky.První polovina filmu naprosto úžasná a ta druhá už "pouze" pekelně vtipná a výborná...o Billovi se snad ani rozepisovat nebudu, protože mě jako vždycky naporcoval,požvýkal a neušetřil své geniality. Zombieland doporučuju maximálně,protože je to jeden z těch oných vyvolených filmů roku v mém srdci. Doufám,že se dočkáme aspoň stejně dobrého pokračování . ()

Tomasisko

Tak pri tejto zombie komédii (narozdiel od iných ako Doghouse, Fido, Shaun of the Dead alebo Braindead) som sa skutočne bavil. Skvelý výber hercov a hlavne geniálny úvod, ktorý ma hneď pripútal k stoličke. Posledná polhodina síce trošku predvidateľná, ale kvôli neuveriteľne sexy Emme Stone dávam 5* :-) ()

sAreOn

Dávám jen 4*, protože se z toho dalo vytřískat mnohem ale mnohem více, což je opravdu škoda, protože tenhle film je opravdu jízda. Vtipný, brutální a hlavně nenudí. Pro mě jednoznačně hororová komedie roku, doufam, že bude pokračování! PS: Woody je borec! :-) "Nut up or shut up!" ()

popo666

Buchticky, buchticky a este raz buchticky :D Takto dobre este Woody asi nezahral a uloha kowboya z 3 tisicrocia mu sadla ako serbel na ritku. Ako sa uz niekto vyjadril, tato komedia puta ako scenarom, tak dialogmi a aj hercami. Tak som sa potesil, ze som sa pristihol so slzou smiechu v oku a pritom (konecne) vo filme nebol ziadny sex. Pravidlo 1 a 2.... NEmaju chybu! ()

vlada-xxx

Woody je proste neskutecnej rizek....tak nejak bych se vyjadril k teto esenci zabavy,ktera resignuje na dej,ale ten jak vime nebyva v Zombiemovies az tak podstatny. Skvela role Billa Murraye. ()

cypher

Zombieland - svět se spoustou pravidel pro přežití, byť některé jsou dosti bizarní. Vcelku vtipně pojatá zombie-komedie s klasicky štěrbinovitejma holkama (až na tu malou), s outsiderem a jedním drsňákem, která mě bavila a rozhodně nenudila. Čím víc rozmasakrovananejch zombíků, tím větší to byla sranda. Proto bych bezpodmínečně ocenil tzv. stupňovitost, kdy poslední půlhodinka v zábavním parku byla naprosto brilantní! To celé, co jste si až sem přečetli platí pouze pro komediálnost, nápaditost a přehlídku zabití zombies. Pravidlo číslo jedna - v zombie-komedii se nikdy nesnaž najít příběh! ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku