Riley

Nevím, ale tohle prostě není můj šálek kávy! Určité plusy to má: dobré herecké obsazení nebo sestry a jejich triky s prstýnkem atd., ale zombík na kterého spadne klavír a rozmašíruje ho to na kousky mě vážně nepobaví. ()

EstéCaňa

Zombíků není nikdy dost! A pokud se proti nim postaví sebestředný Tallahassee (Woody Harrelson) který nemá absolutně žádné zábrany před způsobama zabíjení této masožroutcké havěti, tak to jistě skoro na každého zapůsobí kladným dojmem. Tuhle postapokalyptickou řežbu biblických rozměrů mám rád, ať se tam zabíjí cokoliv na mě to zapůsobí. Možná to beru jako možnou duševní přípravu pro budoucnost, až se nějakému vědci zvrátí experiment...8/10 ()

WolfR

Zombieland byl hóóódně neškodný oddechový film! Že to bylo naprosto bez děje chápu, ale na to, že to má být zombie komedie, jsme si zombíků, gore a vtipu zase tak moc neužili. Nebylo to ani tolik šílené jak by asi zombie komedie měla být, ale tak alespoň tam hráli fajn herci, 3 hvězdy. ()

NiWi

Zombie komedie asi v tom nejlepším provedení. Skvěle napsaný a především herci a filmaři ztvárněný humor v postapo světě, kde vám sice sežerou souseda, ale zároveň můžete zombies zabíjet skrze modlitbu padajícím pianem. Jednotlivé charaktery k sobě absolutně nesedí, a vzniká tak jedinečný kontrast mezi ustrašeným Eisenbergem, odhodlanou Stone, vychytralou Breslin a badass Harrelsonem, který si roli opravdu užívá, a pohled na obsah kufru jeho Cadillacu stačí na to, abyste pochopili na jaké notě tenhle chlápek jede. Zábavný, odporný, lidský, emotivní a především dobře natočený a napsaný zombie road movie, který člověka pobaví i chytne za srdce. ()

Icefist

Milé překvapení a to hlavně z toho důvodu, že zombie filmy mě neberou, ale tady jsem dokázal být ve střehu od první až do poslední minuty. Velkými přednostmi jsou humor, nadsázka a muzika. Emma Stone je obzvlášť k zulíbání a i ostatní, včetně Billa Murrayho, tu odvedou své. Ačkoliv zombisti jsou sprinteři, přičemž když už, tak preferuju pomalou kulhavou a pajdavou klasiku, tak ani to na celkovém zážitku moc neubralo. 80 % Edit: po opakovaném shlédnutí zvedám o deset. Oblíbená část- pravidlo 4 v úvodních titulkách ()

TomPrusik1

Asi to všichni znáte. Někdy se prostě stane, že celý svět zachvátí zákeřná choroba, po které všichni začnou slintat, huhňat, kulhat a mít strašnou chuť na lidské maso. Takových filmu známe spousty. Až moc. A tak je dobré, když se občas objeví film, který si z toho dělá takříkajíc prdel. A já mám z takových filmů radost, páč už mě ty zombíci štvou a tak jsem do Zobielandu vstupoval z velkým očekáváním. Ale nakonec jsem byl trochu zklamaný. Ne, že bych se nebavil. Scén, kdy jsem se za břicho popadal bylo dost. Ať už scéna s Murrayem, nebo nekonečné hledání tyčinek (a ta konečná dramatická scénka-to byl doják), nebo některé Tallahasseeho kecy. Dobré bylo, a na to jsem se nejvíc těšil (sadista jeden), i samotné vraždění zombijáků vším možným za doprovodu skvěle padnoucí hudby. Jediné co mi vadilo, že ten film byl až moc blbý. Jasně nemůžu po tomhle chtít něco komorního a chytrého, ale tohle bylo trochu moc. Někdy úplně dementní bezduché dialogy, pak to bylo klišé až to bolelo. Nehledě na to že, že byla apokalypsa, pálili bezdůvodně do vzduchu a pak se jednou divili, že jim došli náboje. Nojono, ale na druhou stranu HODNĚ NENÁROČNÁ odDECHOVKA. Takže asi tak 65% ()

mortak

Psychoanalýza v době zombie. Napřed jsou všichni drsňáci, ale když najdou úkryt, ta okoralá slupka spadne, a jsou tu najednou křehcí tápající lidé toužící po lásce a rodině. City ovšem zraňují, a tak rychle zpátky zpátky do tvrďáckého skafandru.... a přes společné nebezpečí až k happyendu. Bohužel zombie jsou tu jen jakýmsi doplňkem k tuctové "coming-to-age-and-family" story, která se ještě k tomu bere smrtelně vážně. Což je úplně stejný vzorec jako například u animované série Doba ledová. Jen místo veverky tu máme zombie a Harrelsona místo Diega. ()

Pája=)

Výborná zombie "rubačka" se skvělou hudbou, skvělými herci, skvělým vizuálem a s Billem Murrayem! *Nut Up or Shut Up!* ()

sir-dave

V rámci komedie průměrné, v žánru zombie lehce nadprůměr. Fleischer pojal nemrtvé s humorem a myslím, že se to v celku vyplatilo. Menší road trip do lunaparku, při kterém se musí dodržovat pravidla, celou cestu baví ale táhne to především charisma Woody Harrelsona. Po cestě se odrovnávají zábavně zoombie, Bill Murray má skvělou miniroli, délka nedávala až tak moc prostoru k nudě, takže nakonec se přikloním k 4*, ikdyž..... dalo se z toho vytěžit podstatně více. 72% ()

okkac

Awesome úvodní titulky za doprovodu For Whom The Bell Tolls od Metallicy, awesome Woody Harrelson, awesome zpracování nápisů pravidel o přežití, awesome cameo Billa Murraye, awesome finále. A Emma Stone roste do neskutečné kočky. 8,5/10 ()

bartias

Zábavná mírně hororová komedie dokazuje, že i zombie apokalypsu lze brát z té světlejší stránky. Čtveřice různorodých hrdinů přežila jen díky tomu, že dodržují vlastní seznam různorodých pravidel od „nikdy se nesnaž být hrdinou“ přes „nikomu nevěř“ až po „předvěď, že nejlíp umíš masakrovat zombie právě ty“. Je tady více vtipů než krve, občasné lekačky ale skvěle fungují a potěší. Woody Harrelson si svoji roli očividně užívá. ()

tomeek

Nic moc teda! Průměrný film. Z bodu A do bodu B bez větších problémů a zničehonic konec. Čekal jsem nějaký děj. Příběh. ()

Radiq

Mám z toho dobrej pocit. Přestože zombie už moc nemusím, tohle se do toho vrhlo zábavně a originálně (s těma pravidlama přežití). Nemá cenu to moc okecávat, chce to vidět a vymyslet si svoje nejlepší zabití týdne. ()

SoolenJV

Zábavná, vtipná a svižná zombie-komedie. Woody Harrelson s jeho fixací na buchtičky je nezapomenutelný, skvělý je i výběr hudny. ()

dr.fish

70%. Choking hazard je daleko lepší, ale tohle je taky celkem vkusná hovadinka. Bill Murray je Bůh!!! Ta jeho krátká rolička se zase povedla. Žádné velké umění, ale zábava vpravdě oddychová. ()

wendelin9

Neuvěřitelná pecka :D... Ani nevím co k tomu napsat. Čekala jsem nějaký béčkový horor se zombíky, ale dostala jsem parádní dávku vtipu, černého humoru a akce. Ráda se na tuhle střeštěnou jízdu podívám znova. Všem vřele doporučuju.. a Bill Murray? Nemám slov :D ()

Sabrewulf

Už v prvních 10ti minutách jsem si začal uvědomovat, že tenhle film půjde úplně mimo mě. Humor mi ani trochu nesednul, takže jsem se za celý film tak dvakrát pousmál, gore nestálo za nic a nakažení lidé s hubou od krve jakožto zombie už mi docela lezou krkem. Prostě mi chybí ti záhrobní šouráci ve značném stadiu rozkladu, nebo alespoň oživlé mrtvoly po autonehodě, vraždě apod, teď jsou to všude jen pokousaní lidi, které kousli jiní pokousaní lidi a tak dále..... První polovina byla nuda k uzoufání, aspoň konec se trochu rozjel, ale i tak žádná sláva. Rejža by se měl řídit pravidlem č.1 - když zombie komedii, tak ve stylu Braindead. EDIT: Mám strach, že by dvě mladé pipiny, které by v zombie světě samy neušly ani pár bloků, neustále utíkaly společnosti dalších dvou nenakažených lidí (z toho jeden dospělý/ ostřílený chlap). Demence i v rámci komedie. ()

Noviik

Vtipy v nejméně čekaných místech fungují skvěle. Zábavný park je skvělý a Woody Harrelson se pro tuhle roli narodil. Pobavil jsem se. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku