Power Rangers: Operace Overdrive (TV seriál)

Power Rangers Operation Overdrive

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

USA / Japonsko / Norsko, 2007, 22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (21)

• SeBig

Narozdíl od Mystic force strašný pokles.. děsná nuda a nezaujali mě ani hlavní postavy a ani nepřatelé. Vše špatné(16.1.2014)

• poz3n

Ach jo, kdy už si daj pokoj a přestanou vyrábět takovýhle kokotiny.(27.7.2009)

• BoncheR

nechutná volovina(12.9.2011)

• KangKun

:DD je to taková blbost, že snad umřu smíchy. Jak si tohle mohlo proboha získat fanoušky? Jakto, že jsou stejně jako Haha Zmotaná (Hana Montana) všude na sešitech a polštářích? Naštěstí po tom až tak moc lidé netouží a nemusím své oči trápit. Námět byl blbý už tak, natočené ještě hůř a herci jako voskové figuríny...ani na odpad! to nemá :D(24.8.2010)

• honajz2

Všude se stále perou,maj ty šílený obleky...(4.4.2012)

• jasanka

Jen to ne…. Příšernost. Kdyby to byla „jen“ nuda, tak proč ne… Ale ono je to i hnusné.(10.6.2011)

• TylerGage

nuda(31.5.2009)

• Alice02

Škoda komentáře... domyslete si.(22.10.2010)

• Psycho.R

Chybí tomu švih klasických strážců(12.6.2009)

• Martin00x

Fůůůůůůůůůůůůůůj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(13.7.2009)

• Čiban

když už něco vymyslí tak at je to pořádný a né taková blbost.(17.6.2011)

• Tessy98

Mystic Force sem fakt zbožňovala, tohle je jen suchá náhražka.(4.4.2017)

• Aywes

Morfujeme!(27.7.2009)

Za mala se mi to líbilo,lepší než Mystic force.60%.(24.1.2015)

• Vanish

Stydím se že jsem k tomuto filmu napsal Obsah, věřte, nevěděl jsem že to zůstane v mých záznamech !!! Chtěl jsem jen upřesnit o co se jedná ať lidé ví co mají pomlouvat ! Největší chyba které jsem se dopustil na CSFD ! A teď vážně, je to hrozný seriál, nemá to vůbec nic a při pozorování cítíte jak vám klesá inteligence (myslím že kdybych zkazil test ve škole a vymluvil se na tento seriál, dostal bych termín na reparát ;) )(8.7.2011)

• unclejack

Ešte o level horší než Mystic Force.(7.12.2013)

• blondboss

Ďalšia utrápená séria majúca všetky neblahé znaky a postupy tých predošlých. Zlé kostýmy, otrasné dialógy, detinskosť ako vyšitá a navyše necítim tu žiadnu snahu o nejaké zlepšenie. Mám pocit, že tvorcovia sú si vedomí, že je to shit, ale zároveň aj to, že deti to žerú. Na čo to potom meniť? Neostáva mi nič iné, len ostať pri pôvodnom hodnotení. 20 %(11.2.2019)

• Apeiron71

Nejhorší americký seriál pro děti co jsem kdy viděl. Nemá to děj, je to slepenec špatně udělaných bojoých scén.Výtvarná stránka je příšerná . Plné násilí , které pak děti rády napodobují.(31.5.2009)

• LadyAjva

Zlatí původní Rangeři...toto je naprostá zhovadilost, kterou před cca rokem dávali na Disney Channel, takže jste jeden díl mohli vidět 580x za měsíc a to pak vleze člověku na mozek...A ty "jakožeboje" ve městě, kdy jsou za hrdiny postaveny papírové makety mrakodrapů, to je lahůdka....Eh, už nikdy víc, prosím...(2.9.2011)

Nejlepší Power rangers jaký jsem viděl. Sympatické postavy celkem zajímavý příběh ( hledání pokladů, mocných artefaktů, prozkoumávání historických míst a ochrana světa ) atd.(9.5.2016)

<< předchozí 1 2