Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

x_ander

Druhý Mr. and Mrs. Smith se nekoná ani náhodou. Neskutečně pitomý scénář plný ještě pitoměji napsaných dialogů zadupává do země možnost užít si fajn oddychovou akční komedii. Některé věci nejsou až tak marné - prostředí Nice je pěkné samo o sobě (ačkoliv se v něm odehrává pouze třetina filmu), Tom Selleck je se svými hláškami docela nad věcí a Katherine v prádle je dost sexy (dámská část publika ocení naopak asi tělo Kutchera - co však ocenit nejde je jeho (ne)herecký výkon; v rámci žánru asi nikdo neočekává zázraky, ale takovéhle dřevo jsem už dlouho nikde neviděl). To je z pozitiv asi tak všechno. Akční scény mi málem přínesly epileptický záchvat a celkově se člověk dost nudí. Po traileru jsem čekal hloupou, ale zábavnou komedii, ve finále jsem dostal ještě tupější a ne-moc-zábavnou komedii. Každopádně za půjčení a shlednutí DVD na nějaké hromadné kalbě to stojí. ()

Zodiak

Ugrble, to byl shitek panecku. Heigl je super hot i v totalni kravine, ale tady je tech dementnosti tolik, ze i kdyby cely film chodila v bikinach, tak to nespravi. A Mr Kutchera sice nabral x kilo svalove hmoty, ale u nej je potreba spise vice hereckeho umu.....OH MY GOD ()

Efreeti

2 hvězdy jsou asi trochu přísné. Nejhorší je překonat první půl hodinu, která je celkem o ničem. Pak už se objeví i pár zábavných momentů. Takzvaná KLO - Klasická Letní Oddechovka. ()

p.i.t.b.u.l

V celku nenáročný snímek plný bláznivých akcí, který neurazí. Aston Kutcher zde hraje elitního zabijáka, který jednoho dne ve Francii potká ženu svých snů a rozhodne se kvůli ní pověsit práci na hřebík. Po třech letech společného soužití se ho pokusí zabít jeho nejlepší kamarád. Jak se později ukáže byl to spící agent, který dostal za úkol A. Kutchera zabít. Jeho manželka se stane obětí těchto nezvyklých situací a společně s Kutcherem musí přijít na to, proč je někdo chce zničit. Jak se ukáže všichni jejich sousedé byly spící agenti, kteří dostali jediný úkol a to zabít A. Kutchera. Začíná akční podívaná plná honiček, přestřelek, vtipných dialogů a scén. Scénář tohoto filmu vychází z předloh, které jsme už mohli vidět několikrát v podobném ztvárnění jako např. Zatím spolu, zatím živý apod. Tento film není bezchybný. Má svoje mouchy, stejně tak jako své klady. Co se mně příliš nelíbilo byl konec a jeho pojetí. Tady mně to trochu zkazilo dojem. Nicméně mně film rychle utekl, nenudil mně, vše probíhalo rychle a svižně a co je nejdůležitější, místy i pobavil a proto jej beru jako oddechovku co prostě jen pobaví a vy nemusíte přemýšlet nad dějem filmu. Myslím si, že za shlédnutí to stojí. ()

yatan odpad!

ashton ma dar tocit najhorsie filmy roka a zbierat zlate maliny..aj na to treba mat talent..pripomina mi Ed Wooda herectva a vyberu tych najhorsich scenarov..katastrofa..nechapem ako sa mohla Heigl zatiahnut do takehoto braku..stratila moju uctu prave.. ()

megajalec

Trápne sterilné, nezaujímavé, nedôveryhodné. A moja frajerka vám odkazuje, že ona by dala 4 hviezdičky a jednu preto dole, že Ashton Kutcher sa do tej role nehodí :) ()

rogger

Aké je to krásne, keď si myslíte že viete čo vás čaká a že vás to neprekvapí a ejha, ono sa to vyvŕbilo úplne ináč. Teší ma, že tento film ma presvedčil o tom že ešte stále môžu byť aj romantické komédie iné, a neokukané. Vo zmes pozítivne pocity. V rámci žánru 4 stars! ()

Lula.cz

Kdyby v ústřední dvojici byli odsazeni jiní herci, mohlo by být hodnocení vyšší...ale taky nižší. S Ashtonem ani s Katherine problém nemám, jen Ashton Kutcher je spíš takový ten frajírek a ne tajný agent, takže mu to nelze věřit. Film ideální k jednomu shlédnutí. ()

cguio

Prvních dvacet minut by ještě šlo, ale pak už se to v podstatě nezmění a je to pořád na jedno brdo. Kdyby alespoň ty honičky za něco stály. ()

Forum.

Klasická oddychovka , která nic nového a převratného nedá , ale ani nevezme. Je to čistý průměr a když k tomu přidám trochu nečekanou zápletku, ale opravdu jen trochu a velice dobře složenou hlavní dvojici máme hezkou odpolední podívanou. 60 %. ()

S3MIR

teraz pojdem proti prudu ako pozeram na ostatne hodnotenia...mne sa Killers velmi pacili. Jasne,keby som isiel po detailoch ako scenar a dialogy,tak film potopim,ale preco? Je to oddychovka a tak ju aj treba brat.Ak chcete inteligentnu zabavu,pustite si Kiss kiss Bang bang a dajte pokoj,ak chcete proste pohodovku,tak ste na dobrej adrese. Humor ide z kazdej strany,hlavne situacny a detailovy,co nie je v mainstreame zvyk,pretoze si ho malokto vsimne a pochopi,no mne sa o to viac paci.Napodiv ani Kutcher mi vobec nevadil a na Katherine bola radost pozerat. Velmi prijemny film na pozretie s kamosmi,ci vo dvojci. ()

baclajean

Ako oddychovka po náročnom dni, fajn. Ste unavení a viete, že čochvíľa zaspíte - tento typ filmu je dobré si pustiť. Vtipná akcia, i keď niekedy trocha priam až nútene vtipná. Ale ryska je pod úrovňou priemerne dobrého filmu. ()

Víteček

Původně jsem chtěl dát dvě, ale ne. Film nebyl dobrý prakticky v ničem. Ze zde vypsaných žánrů bych mohl souhlasit tak maximálně s akcí. Romantického, komediálního nebo thrillerového nebylo ve filmu nic. Jakýkoliv vztah mezi ústřední dvojicí ani v nejmenším nefungoval, ať už vlivem scénáře nebo hereckých schopností, a působil hrozně nepřirozeně a nefunkčně. Díky tomu byl celý průběh filmu absolutně nezajímavý a bylo útrpné ho sledovat. Navíc pointa filmu byla neskutečně absurdní a film zcela dorazila. Tohle vážně ne. 30% ()

Honzulik

Vrahouni (Killers) - tak tato romantická komedie v hlavních rolích s Katherine Heigl a Ashtonem Kutcherem, není opravdu nic zvláštního. Spíše patří mezi ty slabší. Dvě hvězdičky uděluji pouze za kombinace zmíněných herců, kteří se solidně doplňují. Přesto film spíše nedoporučuji... ()

fimler

Tohle je další moje největší srdcovka která nikdy neomrzí můžu si ji pouštět dokola a dokola.Výborné výkony herců Kutchera a Heigl.Velmi rychle to ubíhá klidně bych u tohoto filmu udělal tu stopáž větší jak klasickou 90 minutovku.Plných 100% a 5* ()

lobo87

Katherine Heigl a Ashton Kutcher boli vysnívané tváre producentov pre hviezdy ľahších romantických komédií, tak ich obsadzovali jedna radosť. Katherine sa to podľa mňa celkom podarilo a v podobných úlohách sa našla, Ashton však tápe asi v každej úlohe. Vrahúni sú príjemnou mierne akčnou komédiou, kde si nemôžete byť istí ničím a nikým. Film mal pár vtipných momentov a celkovo pôsobil na mňa príjemným pozitívnym dojmom, čo zvyšuje jeho hodnotenie... 60% ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky