Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

shaacul odpad!

Tento film o sobě říká že je akční romantická komedie. Akční to moc nebylo. Mezi Zemanem a Sobotkou je větší sexuální napětí než mezi Kutcherem a Heigl. Zasmál jsem se možná dvakrát. Tihle dva k sobě prostě nesedí. ()

Loranna

Přestože jsem se na Vrahouny těšila jako malé děcko už od prvního traileru (což u mě dost často znamená kruté vystřízlivění po shlédnutí celého filmu), žádné zklamání se nekonalo. Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla a očekávala: hodně zábavy, přiměřeně akce, a dokonce jednu či dvě napínavé scény :) Rozhodně se nejedná o nejsofistikovanější film letošního roku, ale já jsem se celou hodinu a půl královsky bavila. A mimochodem.. obdivuji Ashtona za to, že si nehraje na žádného velkého herce a vybírá si takové role, na které stačí, a ve kterých mu to hlavně zatraceně sluší. ()

FEAR99

Vrahouni představují druh komedií, kterých ročně vychází stovky, ne-li tisíce. A ruku na srdce, kdo na to má pořád koukat? Podobný problém jsem měl i s nedávnou Exmanželkou za odměnu. Ta ale narozdíl od Vrahounů měla schopné herce a neaspirovala na titul romantická hovadina roku. Vrahouni ano! Takže co tu máme? Ashton Kutcher je zabiják, Katherine Heigl je žena, které né a né se seznámit. Dále to pokračuje takhle – seznámení, svatba, problém, závěrečné směšné odhalení, problém vyřešen, konec. Zní to jako nuda? Je to nuda! No tak dobře, takové schéma má devět komedií z deseti. Ale není tu vlastně nic, co by mohli Vrahouni nabídnout. Kutcher je neschopný (nepamatuju si, kde by nebyl), Heigl je v žánru komedií obehraná a nějak překvapit už prakticky nemůže. A Luketicova režie je sterilní, nudná, nezajímavá. Jediné co si tak pomatuju – jednou tam vybouchne vrtulník a za celý film se zničí asi tři auta. To je vše. 20% ()

Veju007

Taková komedie na odlehčení. Zasmála jsem se a chytří producenti tam ukázali Ashtona bez trička. On vlastně Ashton byl jedním z producentů :D. ()

Patr1k

Vypol som mozog a bavil som sa, Ashton nič moc, Katherine podala svoj obvyklý výkon, no musím povedať, že rodičia boli excelentní, hlavne ujo Selleck, jeho knírek sem pasol jak rit na šerbel :) , scenár plytký a ku koncu aj napriek vypnutému mozgu dával do úst otázku WTF ? inak oddychovka na večer... ()

veverysiak

Problémom nie je otrepaný námet, lebo je to vcelku vďačná téma, z ktorej sa dá niekedy vytrieskať znesiteľná a neotravná zábava, problémom je, že to nemá gule, ani v akcii, ani v humore, aj keď tieto kúsky trpia na prílišnú neuveriteľnosť zápletiek, tu to speje k trapasom, klincuje to naivne priblblá réžia, ktorá z celkom slušného potenciálu hereckých predstaviteľov urobila bandu hlupáčikov, takže 40%. ()

djcremo

Tak tak niečo úbohé som už dlho nevidel a mal som sto chutí to ani nedopozerať, čo aj nakoniec ľutujem, že som to nevypol už oveľa skôr. Trápny humor, trápny herci a trápny dej. ()

david666

Nic nového pod sluncem, oddychovka na nedělní poledne. Částečně jsem byl překvapen, že spíš než o romantiku a komedii jde o akční film, který nemá zas tak špatnou zápletku a ústřední dvojice je vcelku sympatická. Zejména tedy Katherine:-) ()

kenvello11

Nie je to prevratný film, aj keď sa to dalo očakávať s takým osadením. No dalo sa to pozrieť. Na koniec dňa je tento film ako stvorený. Proste aj tento film len odporúčam. :) ()

nolme

Není nejhorší...jak já říkám "oddechovka"...ale nic, o čem by stálo za to psát sáhodlouhý komentář ()

wray

Dalsi z filmov na ktorych som narazil pri prepinani kanalov a - tak uz som to dopozeral. Nie je v tom nic nove, a filmov na tuto temu uz bolo hrooozne moc (spominam si napr na Undercover Blues a to som bol este velmi mlady, a urcite aj predtym toho bolo hodne). Nie je tam dokonca citit ani pokus natocit to nejak inak, dat tam cosi nove - nie, proste to co tu bolo uz velakrat, akurat s inymi hercami. Na druhej strane - vsetky filmy tohoto typu funguju tak na jedno pozretie a po par tyzdnoch sa na ne zabudne, tak ak uz ste zabudli na vsetky ostatne filmy typu on je agent, ona nie; ona je agent, on nie; obaja su agenti - tak Killers sa da pozriet. Rozhodne vsak nic vynimocne. ()

kelet

Jediným ťahákom filmu je skvelá postava Jen. Nasmial som sa pri nej skoro pri každej situácii, jej reakcie boli skvele zahrané a vtipné. Inak je film tuctovou americkou akčnou komédiou bez poriadneho nápadu a zápletky. Naviac ma naštvalo to, čo je v každom podobnom filme. Každý kto chytí zbraň je zabijak a ovláda bojové umenie. Absurdnosť toho sa prejavila ako sa zo všetkých susedou náhle stali profesionálni zabijaci. Ak to zhodnotím v celku, povedal by som, že je to priemerná akčná komédia s náznakmi zábavy a akej takej akcie, ktorá má solídne obsadenie. Na vyplnenie prázdneho času postačí kvalitne, videl som už 2x. Hodnotenie: 35% ()

Dacsus

Trošku neurčitý žáner. Keďže tam hrá Heigl, človek akosi podvedomo očakáva kryštalickú romantickú komédiu, ktorou ale tento film nie je ( resp. nie je ňou na 100%). Ak sa s tým ovšem divák zrovná, nakoniec z toho vylezie dosť zábavný flák... 80% ()

The_God

Bohužel mi tohle přišlo jen jako slabý odvar pana a paní Smithových. Má sice jiskru, skvělé herecké výkony, propracované akční scény i vtip a celý film báječně utekl, ale nemůžu se zbavit (nejspíš oprávněného) dojmu, že potenciál zůstal velmi silně nevyužitý. Příjemná komedie na odpoledne, nic víc, nic míň. Škoda. ()

Ailly

Veľmi podarená komédia. Ja sa pri romantických komédiách veľmi nesmejem, ale pri tejto som sa teda a dosť. Catherine O'Hara v roli matky so všade prítomnou fľašou skvelá, škoda že dostala málo priestoru, Ashton Kutcher možno nie je najlepší herec na svete ale je rozkošný a Katherine Heigl krásna. Príbeh mi nevadil, trošku to k tomu sobášu vzali skokom, ale nakoniec išlo o to čo sa stalo potom. Dialógy stupídne ale naozaj vtipné, celé kino sa rehotalo, asi sme sa tam zišli tlupa nenáročných divákov, čo nerozmýšľa nad hviezdičkami do ČSFD ale proste sa baví. Škoda toho bláznivého záveru, susedia zabijáci to už bolo veľa aj na mňa, inak by som sa nebála vytiahnuť päť. A len tak na okraj, bavilo ma to viac ako Mr a Mrs Smith. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky