Epizody(16)

sramek07

Československá Nová vlna 60. let je zpět! A to v mnoha směrech, scénář však vede. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Když někdo něco dělá s mozkem a disponuje pravým talentem, tak zase může vzniknout nadprůměrné dílo, a to i v našich již bohapustých seriálových poměrech. Lidí jako je např. Kohák by tu mělo být v republice podstatně víc. Šestou hvězdu připisuji geniálním kostýmům!) ()

Soar

Skvelý český seriál, na ktorom sa nedá nezasmiať. Len je veľká škoda, že seriál je nevyvážený, niektoré epizódy sú priam skvelé (napríklad tá, kde Jirka zistí, že jeho švagor je gay), niektoré sú "len dobré". Napriek tomu seriál vrelo odporúčam. ()

hlavi

Příjemně jsem se bavil a konečně se po hodně dlouhé době těšil na to, že v televizi je alespoň jeden den v týdnu koukatelný pořad. Zábavně podané nahlédnutí na strasti a slasti venkovské kopané, podrobná analýza funkčnosti malého klubu s přímo fanatickým kapitánem, který má fotbalové srdce na správném místě, protkaná klasickými problémy synů venkova. Zároveň smekám před Luďkem Sobotou, který je v tomto seriálu naprosto úžasný. ()

Petrisoff

Tento seriál je pro mě osobně důkazem, že naši režiséři dokáží natoči seriál plný vtipu, který osloví velkou sortu lidí. Především mě upoutává výkon Leoše Nohy a jeho hlášek např. "Čaj s jumem" 75% ()

Daviidesek

Hodně slabý odvar filmu Kožené slunce. Seriál má někdy úplně trapné, jako např. Housle. Sám jsem několik let okresní přebor hrál a povím k tomu asi tolik, že jsem v něm zažil hodně daleko humornějších historek než jsou v tomto seriálu...Další slabou stránkou je, že po 5 minutách je zcela jasné jak seriál skončí. Nebýt to seriál z fotbalového prostředí dávám hvězdičku jednu. ()

s.fergie

Konečně povedený Český seriál u kterého se člověk zasměje.Konečně Češi natočili jiný seriál než Ordinace atd.Nejsou tam trapný scény jako v těchto seriálech.Doufám,že budeme točit více takových ()

Choucas

Velmi povedený seriál, pomalu se stávající kultovní záležitostí pro fanoušky a i ''znalce'' vesnickýho fotbalu. Protože to co je tady, je i v realitě. Bavil sem se a je to jeden z mála českých seriálů který sem zvládnul celý. Škoda některejch příliš známejch postav, ale jinak úžasnej celek, co si úžasně dělá srandu z český vesnice. Pokud chcete proniknout do tohohle prostředí, nebo se jen pobavit, rozhodně neuděláte chybu když se kouknete. dávám 5 hvězd ()

k.rakonos

Nevím, nevím. Kdyby se natočilo o jiném sportu, tak to má poloviční sledovanost a poloviční hodnocení. Prostě nechápu, proč jsou čutálisti takhle přeceňovaný, mě seriál nijak nezaujal, jsou lepší. ()

ppfox

co napsat...jednoduché-zábavné-se skvělými momenty (např. hádka Vetchého alias Luňáka s rozhodčím, nebo se švagrem)-výborné výkony většiny herců-moc jsem se bavil...pjostě pajáda - 90% ()

Ospalek

Velmi oblíbený seriál, který poukazuje na všechny životní situace, herci v něm nepřehrávají a to se mi opravdu líbí. Nedělají ze sebe "slušňáčky". Komu by se nelíbil věčně nervózní kapitán venkovského fotbalového týmu Jirka Luňák? :-) Řekl bych, že po všech těch neúspěších se tohle českým filmařům povedlo a v této lajně by měli pokračovat. Celá tahle venkovská sestava na mě dělá celkově dobjej dojem. ,,To je situace..." "Hmm, pjekéjní, viď?" "Nó si z toho eště dělej prdel." Takhle neperlí ani Charlie Sheen v Dva a půl chlapa. ()

corradi

A žádný šu.kání, ať jste fit na trénink...to vám můžu slíbit trenére:) Vetchý výbornej v každým díle...100 procent. ()

IngKING

"Jirko co děláš jinýho kromě fotbalu? Co jinýho děláš?"..."Jo to spoustu dělám věcí.. Třeba to...nohejbal." Úsmevné nahliadnutie do zákulisia dedinského futbalu. Kto ho hrával, alebo hráva tomu istotne prirastie tento seriál k srdcu nakoľko kopu podobných vecí zažil na svojej koži :) ()

motoe

Skoro bych řekl, že nemá chybu! Tento seriál se musí líbít i těm, co nemají rádi fotbal. Jeden z nejlepších českých seriálů. Nic jiného, než pět hvězdic:) ()

Sasquatch

Výborný!Zvlášť si cením výkonu Luďka Soboty, který se konečně vyhrabal z rolí blbečků. Nejlepší český seriál poslední doby!!! ()

MéďaSV

Opravdu povedená záležitost. Skvěle vybraní herci v čele s Vetchým, kterej je prostě dokonalej. Takovej fanatik do fotbalu se jen tak nevidí:-) Scénář je někdy výborný, někdy slabší, ale celkově jeden z mála povedených seriálů TV Nóva. Ještě zkousnu Comeback a jinak mě už nějak nic nenapadá...Jo a jsem zvědav na film! ()

IceZero

O fotbalu se říká že je to nejpopulárnější sport a myslím že možná to je jeden z důvodů popularity tohoto seriálu. I když sám o sobě ty "seriálové veledíla" které poslední dobou tvoří naše televize nemusím, tenhle beru jako povedený seriálek se zajímavým námětem. Vždyť kdo by aspoň jednou v životě do balonu nekopl? Navíc tu atmosféru kolem vesnického fotbalu zná většina z nás a tak si každý najde něco, s čím může souhlasit nebo se tomu zasmát a říct si: tohle je jako u nás. ()

NicRef

Od tohohle seriálu jsem nic moc nečekal, ale velice mile mě překvapil. Překvapil mě tak, že jsem nevynechal jediný díl. Ještě nedávno jsem si přál, aby byla natočena druhá série, ale potom, co se stalo s Comebackem jsem rád, že to ukončí "pouze" filmem ()