Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

venkman odpad!

Něco tak přiblblýho sem dlouho neviděl,kromě hlášky,že Britský rockeři jako Jagger,Richards nebo Zeppeliňáci jsou nesmrtelný a to je pravda,jinak jak řikám,strašná sračka ()

wairau

Vlastně ani nevím, k jakému žánru tohle zařadit. Jistě, má to být komedie. Ale komedie, u které jsem se pousmál (ne zasmál!) sotva třikrát. Aldus Snow ve Forgetting Sarah Marshall byl opravdu skvěle napsaná a vtipná postava. Aldus Snow táhnoucí celovečerní film je bohužel jen směšná postavička vyvolávající místo smíchu spíš slzy. Trapné, trapné a....trapné. ()

jabbo123

Od téhle komedie jsem toho popravdě po shlédnutí trailerů moc nečekal. Fůra vulgárních, někdy až trapných vtipů zabalená na klasickou kostru o filmové hvězdě a trochu naivním společníkovy, který se kvůli ní dostane do spousty vypečených situací. A zhruba tohle jsem dostal. Jenže - není to úplně tak prosté. Nebýt několika, sice dílčích, ale velice silných momentů, získal by odemě snímek spíš průměrné hodnocení. Ale těch několik fórů (moby, kubrickova chodba, chlupatá zeď, jogging v parku) ve spojení s překvapivě opravdu kvalitními songy mě prostě nutí jít o pár bodíků víš. Je pravda, že tyto momenty mi v paměti rozhodně zůstanou pouze samostatně a celý film i s jeho ne zase tak přehnaným poselstvím (drogy jsou špatné, áno) se bohužel zařadí mezi velice průměrné komedie. Druhou stranou mince jsou totiž někdy až rozvleklé pointy některých gagů, hodně povrchní vulgarity, trochu moc tělesných tekutin a několik opravdu dlouhých a špatných scén (trojka ke konci, rozhovor v bazénu, návštěva u bývalé přítelkyně ...). Za těch několik světlých momentů ale film stojí a můžu ho doporučit. 6.5/10 ()

EricNor

Nebýt toho konce a moralizování, tak by to byla mnohem větší zábava. Hangover si tohle odpustil a dopadlo to výborně. Nechápu, proč se tam to moralizování musí za každou cenu cpát - navíc tímhle způsobem. No a režisér a střihač úplně zrušili tempo - hlavně ve druhý půlce. ()

Fredick

Solidní komediální jízda, která ke konci zvolní a nabere trošku vážnější tóny. Brand vypadá, jako kdyby to nehrál, ale žil tak i v reálu. A parádní songy, u nich sem řval smíchy zvlášť u African child. ()

Hantom

Nečekal jsem nic, dostal jsem mnoho. Královská zábava, vymazlené scény, hercům jsem žral každé gesto i pohled! A do Greenovy holky, ač zdaleka není mj typ, jsem se prostě zakoukal, jak byla roztomilá :-) ()

Zrcadleni

Zašel jsem na to do kina z jednoho důvodu a tím je iluze, že se bude jednat o jakési pokračování toho kde Kopačky končily. Omyl...nemám rád šíleně bláznivé komedie, ale na druhou stranu je Jonah Hill jedním z těch slibných komiků zítřka. Jinak mi na filmu. ()

Deacon59

Pár velmi dobrých scén a celkové přenesení postavy z jednoho filmu do druhého, ještě více cameo, ale prvotina byla vtipnější. ()

ghostwo

Dostat ho tam neznamená dostat "ho" tam,ale dostat jistého zpěváka na koncert. Někdy ti snaživci co překládají a vymýšlejí názvy filmů tomu spíše uškodí. Film měl poměrně velkou publicitu,ale v podstatě si to moc nezaslouží.Je to celé o tom našroubovat dva týpky do různých vyhrocených situací, tedy v podstatě velmi jednoduché a laciné schéma. Ne že bych se teda párkrát nezasmál- proto taky dávám celkem slušné hodnocení. Nevím proč,ale ty dva jsem si trochu oblíbil až někdy ke konci. ()

JerryPilsen

No to byla slabota!Jako komedie naprosto nefunkční.Jako sonda do života jedné feťácké rokové hvězdy už trochu jo.Ale výsledek prachšpatný. ()

Astu.

(doufám že) Parodie na všechny dnešní 'pankáče a rockery'. Zvrhlý humor, sehraná ústřední dvojice a geniální vtípky namixovaný s trapnejma. Nadprůměrná komedie. 7/10 ()

spike.sg odpad!

Vůbec první film co jsem v půlce vypnul. Prostě už to nešlo dál, taková slátanina se jen tak nevidí. Hlášky jako chybí mi tvoje p**o, nebo chci svojí dávku nebo si mě nepřej, se opakuje v každých rádoby vtipných komediích. O to víc mi nejde do hlavy, jak to že to dostalo celkově 65%. Za co??? Asi když natočím film ve kterým budu jen pařit, zvracet a souložit, tak bych tady dostal slušný hodnocení. ()

RAPTTTOR

Protože v tomhle oboru (showbusiness) pracuji delší dobu, musím říct, že jsem se dobře bavil. Některé scény jsou opravdu vystřižené ze života, zkuste se vžít do role onoho „ubožáka“ co má opravdu nelehký úkol = rozmazlenou rockovou hvězdu dostat z bodu „a“ do bodu „b“ bez použití násilí a rozumné argumenty jsou mu k ničemu… Je to tedy komedie určená asi spíš pro chlapy, ale mám dojem, že se u ní budou(pokud občas zatnou zuby) bavit i holky. Tak si otevřete flašku a hurá do zákulisí - tohle je totiž rockenrol!!! ()

SisQa

Vskutku zajímavá komedie. Ano, pár scén bych asi vystřihla,protože byly až moc hardcore, ale vcelku jsem se hodně zasmála. Pro fajnšmekry hledající hlubokou myšlenku tenhle film jistě není, ale pro "lidi z davu" je to příjemná pohodičková komedie. 8/10 ()

beerlover

Do téhle komedie jsem se zamiloval. Ano je tupá, fórky jsou puberťácký a trapný, ale příběh má jakousi svoji originální kostru. Navíc Russell Brand je prostě anglickej rocker jak si ho já představuju. Tlemil jsem se celý film jako debil a to jsem ho viděl už alespoň 10x a ještě ho minimálně 15x uvidim :) ()

Shadowrat

Po příjemném Forgetting Sarah Marshall jsem čekal trochu jinou návaznost, ale dejme tomu. Tento film funguje, ale způsobem, který není z nejšťastnějších. Klady jsou výstupy Russella Branda, které jsou skvělé a některé scény fungují, ale scény opakovaně zvracejícího Jonah Hilla a některé zastávky na cestě k finálnímu koncertu mi přijdou dost trapné a zbytečné a s tím se pojí i délka filmu. Zatímco u Forgetting Sarah Marshall mi 110 minut nepřišlo dlouhé, tady už ta délka znát byla. A to, že se na závěr začnou rozkrývat další vztahové linie a myšlenky, které mají jít do hloubky... To působí dojmem, že si to všichni při natáčení užívali a ke konci si uvědomili, že tam potřebují ještě tohle dodat. Resumé: Film se mi líbil, ale krátce předtím jsem viděl Forgetting Sarah Marshall a tak se nemohu ubránit srovnání a v tom případě je Get Him to the Greek podstatně slabší. ()

Louskacek

Nemůžu si pomoct, ale mě se to líbilo. Film chápu jako podařenou parodii na světové celebrity, jejich životní styl a pomatené hodnoty. S povděkem kvituji snahu, o to nacpat do filmu kromě základní dějové linky také ponaučení pro rozmazlenou star. Ačkoliv nejsem příznivec hulících bijáků plných vulgarismů, tak tady se mi zdály většinou na správném místě, i když slabší nebo vyloženě trapné scény by se také našly. Ovšem songy od Branda a Segela pobavily jak příjemným pop-rockem, tak svými texty. Jonah Hill mě svým herectvím neoslovil, ale Brand byl výborný. Pro mne osobně je tenhle počin lepší než předchozí Forgetting Sarah Marshall. ()

Mazmen

Překvapivě jsem se dobře bavil. Je to sice postavené na jednoduchých a nechutných hláškách, ale mnohem lepší než "pařba v Bangkoku" ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru