Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

shyster

Tak se nám vrátily časy, kdy ještě Apatow byl vtipný. Ústřední dvojka je zábavná a dobře se doplňující. Jen ten producent má do Toma Cruise z Tropic thunder dál než Slavie k titulu. ()

bourec

Moc mě to nebavilo,už jméno J.Apatowa slibovalo další peprnou komedii,ale to co funguje va filmech o vztazích,rozchodech,pubertálních láskách atd.,tady nepřineslo nic,a ani moc vtipný to nebylo.50%. ()

Sandstorm

Pecková komedie. Hodně jsem se nasmál. Rychlé tempo ke konci zpomaluje a začíná se moralizovat, což se moc nehodí, ale i tak 4*. Aldous Snow rulez! ()

bukowski83

Nenáročná vtipná komedie plná ztřeštěných vtipů, drog, hudby a zvracení! Když už se smát tak se smát pořádně - ať žije Jefrey! ()

wohna

Tohle prý měla být komedie roku. Slyšel jsem na ní před premiérou samou chválu. A po premiéře? Zklamání. Nudnej Jonah Hill, nechutnej Russel Brand. Pár scén, který stály za to, byly v traileru. Ale film sám o sobě nestaví na ničem. Scénář špatný, režie jakbysmet, herci jsou nudní. Pouze hudba stála za to. ()

campix

Dostaň ho tam, je po dlouhé době celkem vkusná komedie nových tváří. Tento rok naprosto dokazuje jak někteří komici již stárnou a nahrazují je noví. Místo ošuntělého a nepříliš vtipného Sandlera nová generace např. (Hill, Brand nebo třeba Cera). Překvapivě jsem se několikrát hluboce zasmál a jen občas se ve filmu vyskytl nějaký ten trapný a nepovedený moment. Dvojice Hill a Brand funguje skvěle. "Tohle je prostě rock-n-roll" kdybych byl na Jeffreym tak nevím co bych vyváděl. ()

necisty

Ty p*c* to byl nářez! Ze začátku jsem se u toho pomalu válel po zemi smíchy. Je pravda, že ke konci toho smíchu ubývá, protože se amíci snaží zase poučovat, ale nakonec to není taková škoda a celou dobu mě to vážně baví. Písničky mi taky sedí a celý ten celebrity svět mě fascinuje. Věděl jsem, že musí být Rusell magor, ale že je až takový:)?! Jediné co mě na tom všem štvalo byl český dabing, ne že by byly hlasy špatně zvoleny, ale snad jsem roky neviděl film, kde by se takhle rozcházely s otvíráním úst:). Také nad tím Češi moc nepřemýšlely a unikly jim některé souvislosti - Enter Sandman. Jefrey:) A děkuji za odkaz na Harryho:). ()

Pajky3

Když to srovnám s Kopačkama, tak je to výrazně slabší. Je fakt, že soundtrack k tomu je parádní. Odkaz právě na Sarah Marshall taky pobavil. Několik cameo roliček z hudebního pole taky. P. Diddy byl vtipnej. Ale štvali mě oba hlavní hrdinové, prostě a jednoduše se chovali jako volové. Takže proto pro mě skončí v poli těch co jsou průměrné. ()

Wormboy

Cim dalej tym trapnejsie diela z "An Apatow production" ma uz zacinaju riadne otravovat. Tych par sviezich zavanov nevyvazi totalne zbytocnosti ako bolo aj tento snimok. ()

Juto

Príbeh je rozprávaný ľahkosťou, s ktorým si myslím, že sa všetci môžeme stotožniť na jednej úrovni. Najmä posolstvo o tom, že musíte byť verní tomu, kým ste, a nevzdávať sa svojich snov a zásad. A spôsob, akým bol príbeh prezentovaný a rozprávaný, bol naozaj dobrý. 6/10 ()

fars

Jo, s Aldousem Snow je celkem prdel :-) Kdyz jsem se dozvedel, ze se chysta neco jako spin off kopacek (ktere me mimochodem trochu nudily), ktery se budou motat jen kolem toho sjeteho rockera, rikal jsem si ze to je trochu malo, jak jen to bude fungovat? Ale ono to funguje prekvapive skvele. Film je sice totalne sjety, ale taky totalne zabavny, smal jsem se fakt skoro porad. Naprosta spokojenost a zatim pro me nejlepsi komedie roku! ()

Ice123

Ulítlý komedie mám rád a často se nestačím divit nad malým hodnocením komedií tady na čsfd, ale podle hodnocení a traileru sem se na tuto komedii těšil a silně mě zklamala. Má to sice své světlé stránky (hlavně když jsou na Jeffrym) a některý songy jsou vážně dobrý (hlavně Furry walls) ale jinak bych to zařadil do podprůměru, na 3* to dosáhlo horko-těžko. 50%. ()

Icefist

Solidní jednohubka která mi byla po chuti hlavně díky zaměření na hudební průmysl. Hlodů tady nebylo zas až tolik, kolik jsem možná čekal, ale když už něco, tak to povětšinou stálo za to. Hlavní výtku mám k tempu, které bylo dost nevyrovnané a naopak tvůrcům děkuju za několik hudebních skvostů od The Clash. Herecké obsazení nijak neurazilo, i když na druhou stranu bych ani nikoho nevyzdvihoval. 70 % Oblíbená část- stěr Larse Ulricha při dialogu ()

Ruuzha

Přiznám se, že chvíli jsem koketoval s plným počtem, ale ty sem dával poslední dobou víc než obvykle, tak se trochu uskromním. Get him to Greek je vcelku obyčejný film, neřekl bych, že je nějak vyjímečný, možná vás bude místy chvilku nudit, ale jen do chvíle než se spustí neuvěřitelná lavina vtipů a absolutně crazy situcí, které mě osobně rozbíjeli takovým způsobem, že jsem se dusil smíchy. Opravdu, ale opravdu jen těsně 4 hvězdy a 84% :) ()

Jermann

Zhýralý Aldus Snow je bezpochyby úžasná komická figura .. jen je ho tu oproti FORGETTING SARAH MARSHALL až zbytečně moc. Ale i když mě tentokrát do kolen dostal spíše mind-fucking Puffy, pro neodolatelný šarm a účes Russella Branda mám stále neutuchající slabost. ()

KajusaK

Nehorázná blbinka odzačátku nudná, naprostá zbytečnost. Nedá se zde chválit nic pozitivního jen hudba a trochu R. Brand. ()

bartias

Russell Brand je nespoutaný živel a jeho pošahanému rockerovi urvanému ze řetězu rozhodně nechybí charisma. Jonah Hill mu slušně sekunduje. Chtělo by to ale méně opakovat vtip se zvracením a více přitlačit na scénář. Takhle počáteční nadšení akorát rychle opadne a jakákoliv snaha o nekonvenční legrácky ještě rychleji vyšumí. I ty povedené na účet hudebního průmyslu. 5/10 ()

tomeek

Bitka během "Jeffreyho" je skvělá, pobavily mě taky ty detaily (Sarah Marshall jako slepá doktorka), Russell je vtipný už sám o sobě, "P. Diddy" je megavtipný, adrenalinová scéna taky dobrá, ale tak nějak na mě vůbec nezapůsobil časový pres, ve kterém asi měli být. Vůbec jsem ho necítil. Kromě těch scén, které jsem vypsal, je to z Apatow Production slabší kousek. Celkově 3,5*, jakože lepší průměr. Nenudil jsem se. ()

reky

V porovnání s Forgetting Sarah Marshall o mnoho slabší a rozdrobené. Potěší snad jen Paul Krugman a pak taky scéna s Larsem Ulrichem: "So why don't you go and sue Napster, you little Danish twat?" :)) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru