poster

Deadpool

 • USA

  Deadpool

 • USA

  X-Men: Deadpool

  (neoficiální název)
 • USA

  X-Men Origins: Deadpool

  (neoficiální název)
 • Kanada

  Deadpool

 • Slovensko

  Deadpool

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA / Kanada, 2016, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ***

  Celkom osviežujúce, ale primálo prídavkov oproti trailerom. V prvom rade jediná skutočne revolučná vec je, že ide o relatívne veľkú prestížnu komiksovú značku (X-Men), kde sa zrazu fuckuje, pobehujú tam nahé ženské a sekajú sa hlavy. Na strane druhej celý koncept s popkultúrnymi narážkami a metahumorom pôsobí po pár minútach trochu ubíjajúco. 21 rokov po Vreskote a 6 rokov po KickAss, ktorý to mimochodom už v žánri superhrdinského filmu dokázal predviesť oveľa lepšie. Obzvlášť réžia je riadna sóda a timing gagov je často mizerný. Najväčšie pozitívum je tak úspech filmu, ktorý možno otvorí dvere pre R-kové vysokorozpočtové spektákle.(17.2.2016)

 • Djkoma
  ****

  Z malého/bezvýznamného štěku ve Wolverinovi rovnou do první ligy? Tohle srazilo všechny odborníky (přes kvalitu - kritiky, ano :) - i tržby) do kolen. Nevěřil jsem, že ten film může fungovat. Obavy z roztříštěnosti filmu do jednotlivých vtipných scén se ale nenaplnily a to halvně díky skvěle zvolené struktuře vyprávění. Deadpool ale hlavně láká diváky na specifický humor (kdo sledoval internet, sociální sítě a plakáty okolo Deadpoola, ten ví...) a tady nabírá film opravdu na obrátkách. Je tu hromada narážek na jiné filmy, na Wolverina, na Xmeny, na casting filmů... a pak je tu tuna sexistických vtipů, které pobaví většinou největší pr*sata v sále (a jejich partnerky, co se smějí také všemu:)). Když nad tím zpětně přemýšlím, většina těchto "Im touching myself tonight" vtipů je vlatně zbytečná a film by fungoval i bez nich (a jejich kvalita je neuvěřitelně různorodá). Sečteno podtrženo, tohle je jiná komiksárna, sprostá, odvážná a procenty hodně nadhodnocená, ale i přesto zábavná! PPS: je to vlastně správně, aby si film uvědomoval sám sebe a kritizoval okolní universa nebo obsazení rolí?:) To už je na jinou diskuzi... PS: jsem sám zvědav, co ještě se z prvního Wolverina "odřízne" vzhledem k tomu, že Deadpool má svůj restart, Gambita čeká to samé...(15.2.2016)

 • Hrabka
  **

  Pro někoho možná zábavný a vtipný (děti za náma v kině se opravdu smály), pro mě až na pár výjimek nudný a stupidní. Nemám příliš v lásce marvelovky, povětšinou se u těchto bláznivých superhrdinovských filmů nebavím, ale myslel jsem si, že je Deadpool bude nějak trefně parodizovat, proto jsem mu dal šanci, ale celkem dost jsem naletěl. Je to možná ještě větší ptákovina než jeho někteří předchůci. Dějově totálně o ničem, humor chabý a místy až nadmíru trapný, herci nic moc. Po Šíleným Maxovi další nezvládnutý výběr filmu pro kino. Kéž by byl na ČSFD trochu rozmanitější vzorek uživatelů... 40%(9.3.2016)

 • Douglas
  ****

  Deadpool mě příjemně překvapil. Ne post/pubertálním humorem, ten jsem spíš přežil. Ani ne roztomilou sebeuvědomělostí procesu vyprávění, neb ta patří k základní narativní výbavě současné zábavné fikce. S čím však Deadpool pracuje vskutku důmyslně, je výstavba osnovy jeho vyprávění. Časová pásma, odbočky, situace - staví na nenápadném variování účelně omezeného množství vzorců, takže i přes snahu diváka neustále překvapovat nakonec nepůsobí nestřídmě. Jo, na povrchu jde o romantický příběh na pozadí sebestředné komiksové parodie, ale výstavbou je to vlastně stará dobrá detektivka drsné školy. V lecčem klasičtější než mnohé z těch, které se k této tradici v posledních dekádách hlásí.(11.2.2016)

 • Wacoslav1
  *

  Já to vzdávám. Právě úporně přemejšlím proč k tomu aby byl dneska nějakej film hrozně khůl a fany tam musí pobíhat nějakej čurák v červených hadrech superhrdiny a žvanit tak infantilní sračky, že bych si nejradši od nějakýho čmouda z Islámskýho státu nechal nacákat do držky a pak vrazit kebuli mezi půlky, než se koukat na tenhle poklad. Kam se doprdele poděli hrdinové z masa a kostí? Kam se poděli akční scény bez těch zkurvených zpomalovaček, rádoby efektních záběrů a podobných vocasáren? A proč ještě nikdo kurvafix neutratil tu naprcanou bělici Eda Skřeta z posledního kurvýra a nechá tu homokládskou hubu srát se do dalších filmů? Tyto a další otázky mi patrně nebudou zoodpovězeny, protože já jsem prostě vyvrhel, to největší nekultivovaný hovado co nepochopí co je na tomhle vejškrabu tak super. Takhle já nepopírám, že chyba je nepochybně na mojí straně, protože já si holt nedokážu najít cestu do tohohle pro mě nepochopitelnýho světa, ale proč bych měl? Bude mi potom líp stát? Budu hrozně oblíben v kolektivu podobných s dobou jdoucích přicmrndávačů? Třeba jo, ale mě je to u prdele. 109 nejlepší film? ale tak určitě...15%(13.3.2016)

 • - Na rozdíl od filmu, byla pro čtenář Deadpoolova minulost a dokonce i obličej dlouhou dobu záhadou. Deadpool totiž ztratil paměť a vždy nosil masku. (Harroc)

 • - Tvorcovia filmu museli na poslednú chvíľu pred schválením projektu na pokyn štúdia 20th Century Fox znížiť rozpočet filmu o 7 až 8 miliónov dolárov. To si vyžiadalo za obeť aj niekoľko akčných scén – tvorcovia mali pôvodne v pláne aj motocyklovú naháňačku na diaľnici medzi Deadpoolom (Ryan Reynolds) a Ajaxom (Ed Skrien). Plánovali aj obrovskú prestrelku v treťom akte filmu, od ktorej museli upustiť. Taktiež postava Angel Dust (Gina Carano) nakoniec nahradila 3 iné pôvodne plánované postavy – Garrison Kane, Sluggo a Wire. (filip289)

 • - Ryan Reynolds trval na tom, aby oba scenáristé byli na place Deadpoola i při natáčení. Studio za to nechtělo zaplatit, a tak je Ryan Reynolds zaplatil z vlastních peněz. (Butcher of Blaviken)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace