• detrew
  *****

  Varování! Následující článek je plný spoilerů! No, kde začít? Jsem rád, že se konečně Brienne dočkala své pomsty(už nebudu muset další série poslouchat:"Přísahám na bohy staré i nové, že pomstím smrt Renlyho Baratheona.....), ostatně Stannis si to taky zasloužil. Arya zas neposlouchá a věnuje se vlastní pomstě, to se mi líbí! Theon udělal krok správným směrem, otrávený polibek byl předvídatelný a Cersei je zkrátka hříšnice. Ovšem závěr mi vzal rozhodně dech...Líbilo se mi, jak neočekávaný zvrat to byl. Chvíli jsem byl dokonce přesvědčený, že v následující sérii budeme hledat strýčka Benjena, než jsem uviděl ten nápis. Bílé chodce na vás!(27.7.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Nebolo to zlé.. Ale naopak ako predošlá epizóda, zase tu bolo toho až príliš veľa natlačeného a niekoľko epických dejov sa opäť skončilo niekde v strede nezmyselnou smrťou.. Stannis už asi sever naspäť nezíska, rod Lannisterovcov sa zničí sám a už nebudeme mať možnosť sledovať žiadne poriadne hry o tón, lebo každá rodina už hádam skončila. Dúfam, že v ďalších sériách tam nenadrbú znova nové postavy.(9.10.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Proti dvěma předchozím epizodám došlo opět k poklesu kvality. Netvrdím, že jsem se nudil, na to byl závěrečný díl příliš přecpaný událostmi, ale některé záležitosti mi prostě vadily. Brienne se v klidu prochází po bitevním poli, aby dosáhla své pomsty (Stannis měl na sobě asi GPS) a Cerseina procházka městem byla nekonečná, ani nevím, mělo mě to vzrušit, ohromit nebo znechutit? Nedošlo ani k jednomu, jen jsem musel použít tlačítko ffwd, protože to bylo nudné a dlouhé. Arya každopádně pobavila zajímavou řezničinou.(15.12.2017)

 • Krub
  ****

  Deset epizod čekám na nějakou velkou bitvu a ti pitomci ji vystřihnou. Sansin skok je taktéž dost wtf moment. Jaimeho příběh je utnut předčasně a strašně hloupě. Aryina dějová linie je pro změnu dotažená, napínavá a dost působivá. Hledání Daenerys má dvě velké scénáristické chyby. 1) Jak se sakra dostali Jorah a spol z Bojové jámy. 2) Kde jsou zbývající dva draci? Královo přístaviště je neomylné a vynikající. Sever taktéž. 7/10(12.9.2017)

 • Kaka
  ****

  Čekal bych na závěr větší metelici, ale i tak vcelku spokojenost. Zřejmě se z toho stává trend tohoto seriálu, že nejvíce strhující jsou zpravidla osmé a deváté díly, přičemž desátý slouží spíše jako zvratový a překlenovací do další série. I přesto všecho zde však neabsentují emocionálně silné scény klíčových postav. Ať už je to Cersei a její ulička hanby, Stannis sice jen v prostřihu nejdůležitější bitvy svého života, ale nijak to výsledný dojem z rozuzlení neruší, na závěr bonbónek pro rozuzlení v šestce.(5.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace