Na Kavkazu zuří válka mezi Ruskem a Gruzií. Do této válečné oblasti přijíždí americký novinář a jeho kameraman, aby zdokumentovali situaci pro svoji televizi. K ruce mají místního člověka, který jim má dělat průvodce a tlumočníka. Když se všichni tři dostanou do křížové palby, přestane jim jít o reportáž a začnou bojovat o holé životy. (toy79)

trulda

Pro mě hodně silné 3 ***. Ať jakkoliv tendenční, tak uvěřitelné. A akci, tu Harlin (skoro) vždycky uměl... ()

Kanal

Příběh o novinářích, kteří se vydávají přímo do jádra bojového konfliktu mezi Gruzií a Ruskem. Velice surový pohled na válečný konflikt. Nejvíce surová scéna, při které mrazilo - úvodní Írák s novináři v autě. (55%) ()

kaladze77

Aká HOVADINA môj Bože a nie vojnové scény, mám rád vojnové filmy...ale politicky...Americká blbosť iba preto že Garcia je Saakasviliho obľúbený herec, tak ho ztvárnil ako nejakého svätého, pričom Gruzínsko začalo všetko...ad 1. a ad 2. rusi sú možno zvieratá a gruzínci sú svätí NONSENS. Bože aký propagandistický film...Americký dobrí a zlí chlapci story...ale až takto??? Ešte keď by to bolo story o druhej svetovej vojne kde dá sa povedať že fakt nacisti boli tí zlí, ale nie takto, nie som rusofil, ale nech je nejaká objektivita. ()

pistabaci

banda mrdlých reportérov investiguje a reportéruje na kavkaze. Nič svetoborné, ale ani nič zlé, na jedno pozretie ideálne. ()