Rozvedená Mary Kee je vystrašená telefonáty od neznámé ženy. Když neznámá sdělí, že je z minulosti, Mary se pokouší kontakt ukončit. Volající se však nedá odbýt a chystá děsivou pomstu. (LIVINGDEAD)

DavidWebb

Keďže ako sa vraví "nádej zomiera posledná" pozrel som si Volajúceho v "nádeji", že predsa len niekto dokáže natočiť nízkorozpočtový kvalitný thriller. And guess what?! Mám to zase bez. A to som "mať bez" nemusel. Pretože prvá polovica filmu ešte tak zle nevypadala a celkom ma zaujímalo ako sa to celé "vyvrbí". Ale s blížiacim sa koncom sa scénarista s režisérom zaplietajú do čoraz väčších nelogických sračiek tak vehementne, že som si ich predstavoval ako dvoch pomätených somrákov, ktorí obaľujú jeden druhého hajzľákom na verejných záchodkoch plných hovien po podlahe, a keďže si už navzájom obalili aj hlavy, tak si po tých hovnách veselo šliapajú, koxo! Toľko debilných dier v jednom filme to sa len tak nevidí... Prečo... Ja ani nemám silu to všetko vypisovať, nebudem strácať čas ešte aj s tým. Druhá polovica - posledná tretina tohto fliku je totálny paškvil. Hej, a akurát tak celkom pekná Rachelle Lefevre. ()

Soubi

Velké překvapení, ani tak horor jako spíše thriller, nicméně v porovnání se společnosti hororů poslední doby působící jako živá voda pro mou chorou mysl :). Nelogické, ale atmosférické, napínavé a se sympatickou hlavní hrdinkou. ()

intro

Film rozhodně má svoji celkem dobrou hororovou atmosféru. Hlavně ke konci krásně napětí graduje. Ovšem víc než na průměrné hodnocení to stačit nebude. Možná to chtělo víc přitlačit na pilu už od začátku. Ale pěkných 55% si The Caller zaslouží. ()

srncek

Slabučké prvé dve tretiny filmu vynahradí celkom napínavá záverečná pasáž,ktorá sa aj napriek troche nelogičnosti celkom dostane pod kožu,no dalo sa to natočiť rozhodne lepšie a nebolo treba ani kopírovať prvky z Frequency . 52% ()

Pitryx odpad!

Nemohl jsem se dočkat konce a tak jsem si, přiznávám, pomáhal rychloposuvem už po půl hodině. Ukecaný baby se bavily po telefonu, nebo se jedna z nich bavila s učitelem, či co to bylo zač. Zdlouhavé záběry, hluchá místa, nuda a nic jiného. Mimochodem jsem stejně nepochopil co je divného na tom, že zavolá žena z roku 1979, co na tom ta Mary viděla zvláštního. No, nebudu to rozebírat, prostě je to nudná kravina. ()

Mamlas odpad!

Baba se rozvádí. Baba je v tmavém bytě. Baba telefonuje. Babě hrabe. To je vše, co tahle vypatlaná kravina nabízí. Marnost, lacinost a nuda jako kráva. (2%) ()

Cechyno4

Čekal jsem ledaccos. Čekal jsem duchy, čekal jsem nějakého vyšinutého terorizujícího blázna, byl jsem připraven na cokoliv. Hlavně jsem čekal pravou hororovou atmosféru. Vždyť ať už to byl jakýkoliv předešlý horor, kde se odehrávala scéna s telefonátem od neznámé osoby, vždy to mělo atmosféru. Jenže tady nic. Vidím ostatní všeobecné nadšení, jenže na mě to prostě dojem neudělalo. Musím říct, že jsem se hodně nudil. Zábavný začal být film až posledních cca 20 minut. A konečná scéna ? Ta se dala hodně očekávat. Pro mě veliké zklamání, ale je to jen můj osobní pocit. ()

bezprezdivky

Kdyby mi někdo volal z minulosti, asi bych se divil trochu víc, než hlavní hrdinka, ale jinak poměrně originální nápad, včetně časových smyček. Pěkná atmosféra, stojí za vidění. ()

Venceslao90

Jako na houpačce. V určitých momentech je film výborný, v jiných zase slabší. Jako celek to ale nepůsobí špatně, každopádně je to ale smínek překombinovaný a těžko uchopitelný. ()

SpicyNugget

Mary Kee se po rozvodu nastěhuje do nového bytu. Všechno se zdá být v pořádku, dokud jí nezazvoní telefon, na který jí volá nějaká žena. Problém je v tom, že ta žena žije ve stejném bytě, jako Mary Kee, ovšem před několika lety… Joo, tohle mám ráda, sice jsem viděla Telefon, ale i toto mě potěšilo, tuhle tématiku s prolínáním minulosti a přítomnosti miluju. Film byl svižný, velice mysteriózní, s hlavní hrdinkou jsem soucítila, nebylo možné necítit její bezmoc, když baba v minulosti může snadno ovlivnit její život. Ráda se kouknu ještě jednou. ()

musolini

Pěkná kravina...3/4 filmu prakticky o ničem,až ten konec byl trochu zajímavej a to sem fakt čekal,jak to dopadne a co se z toho vyklube a nedočkal jsem se.Námět celkem dobrej,ale provedení špatný a to jak si bodne sama nůž do nohy,skoro sem zabrečel...škoda... ()

montel

Mary Kee (Rachelle Lefevre) se právě střěhuje do nového bytu a doufá, že bude mít klid od bývalého manžela se kterým se nedávno rozvedla. Mary ovšem začne obtěžovat telefonem neznámá žena, která tvrdí, že pochází z minulosti...Tak první polovina byla docela dobrá. Atmosféra nabrala správné tempo a divákovi v hlavě ěrotuje spousta otázek. Bohužel v druhé půli se vše začíná vybarvovat a za šílený a naprosto nelogický nápad udělat z filmu další Frekvenci, bych tvůrce nakopal do zadku. Navíc herci jsou naprosto nesympatičtí a tak tam není nikdo kdo by to zachránil. 40% ()

Richie4422

To je to. Vôbec som netušil o čom ten film bude a z nejakého dôvodu som očakával home invasion flick. Dostalo sa mi strašidelného a šikovne napísaného hororu, ktorý sa vynára z vôd nemastných neslaných hororov. Príjemné prekvapenie. ()

imanicornyt

Budu se na chvíli tvářit, jako že je úplně normální jít v noci hledat něčí prst ve skleničce. Nepatrně - dejme tomu - paranoidní Mary (Lefevre opět ve skvělém světle) vyhledává její mentálně narušenej bejvalej a aby toho nebylo málo, pevnou linku jí spamuje stařenka z minulosti (starobinec asi obdrží ne zrovna levný účet za telefon). Chronologie je ideálně promyšlená a atmosféra, která by se dala pomalu krájet, udělala své. Pocit, že vám někdo stojí za zády a pomalu vám obmotává telefonní šnůru okolo krku doplňuje prostředí, které už jen na pohled smrdí něčím tajemným. Sem tam jsem málem schytala zástavu z pouhých zvukových efektů. Já sama netuším, jak bych se vyrovnávala s tím, co ve filmu hlavní postava prožívá, ale právě z občasného soucitu jsem sem tam přehlédla průměrnost některých scén. Slušně morbidní zakončení bylo regulérně dobré (co víc si přát). Podtrženo sečteno, výsledný výtvor mě velmi mile překvapil. ()