Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

papadoce

Ďalšia nevtipná komédia, tentokrát aspoň s ultra jebačkou v hlavnej úlohe. Za silnú erekciu dávam 2 hviezdy, všetko ostatné je v taký čas nepodstatné. ()

IvonaK odpad!

Hrůza. Ta nespravedlnost a to hovado v hlavní roli, které nakonec skončí jako nevině je příšerná. Bylo mi líto té druhé učitelky, která měla mozek na správném místě. :-( ()

Ex_Machina

O smutnom živote celkom sexi učiteľky, ktorá sa rozhodne neriadi Komenského pravidlami, ktorý je podaný mimoriadne humorným spôsobom. Alebo inak povedané, čoho je schopná žena, ktorá bytostne túži po umelých kozách, aby bola konkurencieschopnejšia zlatokopka a stihla v tomto smere posledný vlak. Nie, že by to Cameron Diaz potrebovala s jej šmrncom a peknou tváričkou, ale život je komplikovaný a každý máme predsa svoje sny. Hviezda navyše za zábavného Justina Timberlaka, ktorý si potrpí na frotérizmus. PS: na základnej škole Malcolma X pre problémové čierne deti by som fakt učiť nechcel. ()

george82

Film celkově slabší průměr, ale Cameron tomu dala sakra šťávu. Díky ní o jednu hvězdu víc. Ona mě fakt bavila. Takhle si představuju cílevědomého člověka. :-D ()

Born2BeAlone

Přihlouplá komedie, která se rozhodně ani chvíli netváří, že je něco víc. A právě to se mi líbí - žádné chození kolem horké kaše nebo moralizování, ale jen čisté americké know-how - záchodový hůmor zasazený do školního prostředí. Ovšem šlape to dobře. Cameron Diaz si užívá jednu z posledních příležitostí, kdy se může prezentovat jako hot girl a nepůsobí to nevkusně. Jason Segel jako vždy (ne)uvěřitelně přesvědčivý loser (je skvělý mim) a Justinovi jako herci přicházím poslední dobou na chuť čím dál víc. ()

mig21

Postavy trochu figurkovité, ale vtipy mají pointu a děj spád. Samozřejmě, že to dopadne dle očekávání, nicméně ani ten happy end není tak hollywoodský, jako u jiných filmů... Normálně bych dal 3,5*, ale za textilní sex a vůbec Justinova mimoně půl hvězdy navíc :) ()

Joe16210

Velmi povedená komedie. I jsem se smál, jak byly některé scény dobré. Cameron Diaz září, Justin Timberlake se taky pěkně vyřádil... :-) Mohu vřele doporučit. ()

Maw

Cameron skvěle zahrála zlatokopku ze základky, Timberlake zase odporného napůl homosexuálního přecitlivělého blbečka, za to herecký potenciál Jasona Segela byl naprosto nevyužit. Z How I Met Your Mother vím, že je to perfektní herec, ale v Bad Teacher byl naprosto nevyužit jeho potenciál snad kromě asi dvou scének. Jinak je to příjemná komedie, která sice již na začátku dá člověku jasně najevo jak skončí, ale to Vám nevadí, protože u tohohle filmu přece nechcete přemýšlet, jen se hezky v klidu bavit. ()

vieriX

Cameron Diaz na to i v skoro 40 letech pořad má je to fakt kost. Jako úča jejichž jediná motivace je si udělat nové kozy. Tenhle typ učitelky by chtěl i nechtěl mít každý z nás. Začátek mi přišel kapánek slabší, ale zhruba po 20 minutách se to rozjelo na slušnou zábavu nezvrhlo se to do žádných nechutnosti, což je jen a jen dobře. Jason Segel opět nezklamal i když nebyl ten hlavní tak tam dál pár svých skvělých hlášek na které jsme už zvyklí. U mě dobrý 80 %. ()

Eraser

Celkem pohodová komedie s "odkvétající" Cameron Diaz (ale na rozdíl od Zatím spolu, zatím živí se tady nestydí svůj věk přiznat). Za své peníze jsem viděl přesně to, co jsem na základě trailerů očekával :-) ()

Mr.Roman

Nemám rád Cameron Diaz, ktorá sa zo seba snaží spraviť "odviazanú" mladicu, zatiaľ čo vyzerá ako smrtka, nemám rád Justina Timberlakea, keď hraje idiota, nemám rád stupídne filmy s otrepanou zápletkou a prvoplánových humorom, ktorému chýba už len cedulka "teraz sa smejte". Mám rád Jasona Segela, ktorého sa mi však dostalo príliš málo. ()

DoubleJo

Priemerna "komedia", na ktorej som sa naozaj zasmial len jediny raz. Cameron Diaz nie je moja velka oblubenkyna a tym padom ma nemala cim ocarit, zato Lucy Punch zahrala svoju postavu vyborne. Jason Segel je strasny sympatak, jemu zozeriete asi vsetko. Nic nove a originalne sa nekonalo, rozhodne film na jedno pozretie. ()

Nessos

Škoda, že Jason nedostal víc prostoru, mohla to být parádní alternativa ke Kopačkám. Co se týká filmu samotného - klasická pohádka komediálního střihu, u které snad ani myslet nemá cenu. Jednoduchý příběh, jednoduché vtipy, jednoduché všechno. "Podrž mi koule.." ()

MaxForValue

Cameron to na pľaci ešte stále sekni, a keď jej takto zdatne sekunduje Jason Segel, tak je o zábavu postarané. K tomu nemôže chýbať "plnič kás producentov" Justin Timberlake v roli lámača sŕdc a záporná (a mimoriadne otravná) postava, ktorú stvárnila Lucy Punch. Čakal som trochu viac, miestami to bolo dosť nevyvážené, ale Cameron a Jason to nakoniec zvládli. Zlatý priemer. ()

dundy666

Klasická americká komedie plná narážek a náhodného humoru, který jen občas trefí cíl. Cameron Diaz předvedla, že má pořád páru a na svůj věk nevídaný elán. Nejlepší postava byl ale jednoznačně Kirk. Ten jediný mi zařídil pár výbuchů smíchu. "Fucking troll. Oh I thought you said Kirk" ()

Renie42

No moc mě to nezaujalo, ale přesto jsem se podívala. Někdy mi to její chování vadilo, někdy jsem si řekla, jak to umí všechno zařídit, aby vyvázla bez trestu. No a při tom džínovém sexu jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet. Ale ono se to obrátilo a konec se mi líbil. ()

uodevr

Barevná, hýbající se definice trapnosti. Už samotná premisa mi lezla krkem a nemilosrdně vraždila mozkové buňky. Asi už fakt stárnu či co. Pár bezvýznamných plusových bodů za fakt, že druhá půlka je nesčetněkrát lepší, než ta první/při sledování se dostavilo alespoň jednoho fajn překvapení. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní