Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

FilMiki

Ale třeti hvezdicka je jenom pro timberlakea, posledni dobou mi prijde ze by se mel vykaslat na muziku a venovat se plne herectvi... jinak slaba prumerna komedie ()

Doudis19

Přes drsný a přisprostlý humor překvapivě milá i vtipná komedie. Ačkoli je film ze školního prostředí, k ostatním, zdánlivě příbuzným snímkům se v mnoha zákonitostech otáčí zády. První věcí je již zmíněný humor, který se nese v duchu sexu, drog a občas i fekálů. Zde zřejmě distributoři pozapoměli určit hranici přístupnosti, jelikož byl sál plný dětí kolem deseti let. Další odlišností je to, že jediná postava na scéně není kladná. Veškeré postavy jsou více či méně pofidérní. Z toho plyne i veliké plus snímku a to, že hlavní hrdinka na konci z ničeho nic nezmění svou osobnost a postoje, neobrátí se o 360 stupňů a nezačně sekat dobrotu. Uznání zaslouží také Timberlakeova morální síla, miláček zástupů třináctek si u mě hodně šplhnul touhle rolí k posrání miloučkýho blbečka. Oceňuju, že si ze sebe dokáže udělat takovouhle prdel, bez ohledu na to, jak se to projeví na prodeji alb a počtů žádostí o ruku. ()

Mr.Ripley

Nebudu zastírat zklamání, nebýt několika podařených gagů a neuvěřitelně hot Cameron, šel bych s hodnocením nepochybně níže. Ale přičteme-li k tomu výtečného Segela a vtipnou karikaturu všech filmových klišé Justina máme tři hvězdy jako ulité. Zkrátka takové průměrné, nedotažené a to trailer vypadal tak šťavnatě, hold šikovný střihač. ()

Estrellita

Kromě toho, že nesnáším výrazné rtěnky, proti tomuhle filmu asi nic nemám. Je trochu hloupý a humor pubertální, ale opravdu jen v mezích normy. Podle traileru a ukázek jsem čekala opravdovou nechuťárnu - a díkybohu jsem se jí nedočkala. Ve finále z toho vylezla průměrná komedie s úžasným úsměvem Cameron Diaz. 57% ()

ivan_drago

Až nechutně průměrná komedie s úžasným Justinem Timberlakem a vyčpělou Cameron Diaz. Pár momentů je na uchechtnutí, ale jinak... A Jason Segel už taky začíná bejt nechutnej nechutnej.... Dokud byl jenopm nechutnej tak to bylo originální a vtipný, ale teď.... nevim, nevim. ()

lucieK

Dávám pět hvězdiček, ikdyž to vidím jen na čtyři, protože 63% je podle mě dost málo a Bad teacher si zaslouží víc. Snad první film ve kterém mě Cameron Diaz bavila, navíc byla děsně sexy. Úžasný scénář, úžasné provedení. Opravdu nemám co vytknout a až budu mít zase někdy volno, tak se na tuto nenáročnou, ale zábavnou komedii opět ráda podívám. ()

Trenslation

** Je zábavné vidět ženu hrát roli, která byla dříve doménou spíše mužského charakteru. Cameron Diaz pije, kouří, hulí trávu, motá se po chodbách a nenávidí děti, skvěle jí přitom sekunduje Justin Timberlake coby N.E.R.D. a Jason Segel jinak známý jako "Lebron nikdy nebude jako Michael Jordan." Každopádně povedená komedie, místy trochu flashback s filmem "Santa je úchyl." ** ()

žvanimírek

Bad Teacher je opravdu smutnej příběh! Nevím, co jsem čekal, ale jestli mohu poradit, nečekejte od toho vůbec nic a tudíž nebudete zklamaný, když si u závěrečnejch titulků uvědomíte, že jste dostali ještě míň než nic. Vlastně místo pocitu zklamání z promrhaného potenciálu převládne pocit nasranosti z prosraný hodiny a půl jednoho odpoledne. Obyčejně se u filmů podobného ražení alespoň zasmějete, ovšem Bad Teacher ani tento malinkatej (ale důležitej) požitek nenabídne. Je to jeden velikej zmar hraničící chvílema s trapností, humor nefunguje, chemie a srandy mezi hlavními aktéry zůstaly nejspíš někde za kamerou. Myslím, že Justin T. by se neměl srát do filmu a Cameron bych poslal na "zaslouženou" dovolenou. Vlastně ani nevím, proč dávám dvě hvězdy, asi jsem hodnej člověk.... ()

DaUr

Oddechová komedie na jedno použití, která se šikovně vyhýbá trapným momentům a díky sympatickým hercům (nejlepší jednoznačně J. Segel) solidně pobaví. Nicméně nejde o nic extra kvalitního, podobných filmů jsou desítky, a nebýt onoho povedeného castingu, upadl by tento v zapomnění ještě rychleji než tomu bude teď. ()

bubun

Sice bylo milé vidět zas dva z mých oblíbených Machrů a šprtů (Dave Gruber Allen, Jason Segel) pohromadě, příběh je ale prvoplánový a ačkoliv jsou ve filmu asi tři čtyři velmi vtipná místa, těch několik méně vtipných a pár trapných jako bonus - dohromady mi to jaksi nestačí... Navíc jsem se nemohla ubránit srovnávání se School of Rock, a ta po všech stránkách vítězí. ()

Jizni Tlapa

Nejdřív tři....po důkladném zamyšlení ale měním na čtyři a konstatuji kulturní šok v tom nejlepším smyslu. Tenhle kousek má vtip, sexy hlavní hrdinku (už dlouho jsem neviděl roli,která by hlavní aktérce tak sedla), dialogy na hraně vtipné snesitelnosti, kudrnáče Timberlakea s vizáží intoše, cool příběh a....................ta Cameron je stejně boží...-)......škoda, že se režisér nepověnoval více dětským rolím, pátá byla na dohled! ()

ecceHOMMO

Mrcha jedna.....učiteľka ktorá je beštia sama o sebe, ale aj tak ju máte všetci radi. Vtipné, sexi a má to tie správne vibrácie.... ()

Mrkvič

Jak moc nemusím Cameron Diaz (dáno spíš její schopností být roztomilá v kladné roli a být nepříjemná v roli mrchy), tak v této roli je skvělá. Stejně tak její blesková přeměna ke konci filmu. Občas jsem se něčemu trochu zasmál a herecké obsazení je také celkem fajn. Jen toho natahování začátku, jaká je to vlastně mrcha, bylo na úkor sblížení s jedním z učitelů nějak moc. ()

Goldenhair

Tak já se těšila na Bad Santu v sukni řiznutou se School of Rock a ono prdlajs. Pořád jsem čekala, kdy už se to konečně pořádně rozjede a nakonec nic. Pár dobrých fórků, zbytek nudná vata. Holt na mě byla tahle úča zkažená asi nějak málo. Na věčném diblíkovi Cameron sice pořád něco je a v šortkách vypadá zatraceně dobře i ve čtyřiceti, to je ale tak jediné, co jsem si z téhle komedie odnesla. Justinova kreace mi přišla spíš trapná než vtipná a Jason na mě ve všech filmech působí tak nějak na jedno brdo. Nepochybuju, že si při natáčení všichni užili hroznou švandu, kéž bych se ale tak blaženě po shlédnutí Bad Teacher cítila i já... ()

LiborGondek

Zkažená úča má dobrý scénář i obsazení. Cameron Diaz je jedna z mých oblíbených hereček a tahle role jí dobře sedla. Čekal jsem, že to bude nějaká kravina, ale jsem příjemně překvapen, je to dobrý film. Mé hodnocení je mezi 3 a 4 hvězdami. ()

Ryuuhei

Kdo by řekl, že americká variace na Fakjů pane učiteli bude takový šit. Chápu, že to má být komedie, ale i ta by měla dávat smysl. Tedy, jakýkoliv dějový vývoj se ubíral naprosto náhodnou cestou, bez poslání, bez jakýchkoliv emocí a prostě čehokoliv, co by z toho udělalo přinejmenším aspoň dobrou komedii. Postavy - od té hlavní, až po vedlejší - bez charismatu, bez výrazného charakteru. Celkově, neskutečná filmová břečka. 15% ()

Lachtaan

Kde je konec komediálně zdatné Cameron Diaz, Bůh či internet rozhodně ví. Ten první z nich by si mohl být také určitě jistý tím, zda by její tvorba byla stále tak minimálně průměrně zábavná, jako před oněmi sedmi lety, kdy si střihla roli učitelky, kterou by chtěl a stejně tak nechtěl potkat každý z nás. Kdybychom ale měli za zády ohromného sympaťáka Justina Timberlakea, asi bychom přemýšleli jinak. Přeci jen jedině kvůli němu jsem kdysi velmi váhal o čtvrté hvězdě. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní