Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Guzo

Po The Box a Knight and Day další kousek s Cameron Diaz, z kterého jsem spíš zklamaný. Všechno důležité je v traileru a zbytek je takový slepenec.. Prostě dohromady to za moc nestojí. Justin Timberlake je na pěst, oproti otravné učitelce (ano, té zrzce) je ale ještě naprosto v pohodě. A to jsem to bral s nadhledem a chápu, že se o takové postavy tvůrci opravdu pokoušeli.. ()

WincKruspe

Docela fajn komedie, překvapivě dobré herecké výkony a ani ten Justin Timberlake mi nějak nevadil. Děj slušný i přesto, že konec se dal trochu předvídat. Naštěstí to ani zas tak o dětech nebylo, takže vlastně ani ten film nezkazily, jak sem se původně bál. ()

Vironey

Jalová křeč bez nápadu a špetky inteligence (no fakt). Scénář až na pár vzácných výjimek je naprosté dno trapnosti a klišé. Cameron Diaz hrát fakt neumí (a to jsem se jí snažila dávat další a další šance) a ke všemu čím je starší, tím víc vypadá jako David Coverdale (brrrrrr). Jason Segel by měl zůstat v How I Met Your Mother, filmová tvorba mu vůbec nesedí a hlavně mezi ním a Cameron Diaz nefungovala absolutně žádná chemie, větší interakce funguje snad i mezi dvěma mrtvejma ježkama. Oproti nim ale Justin Timberlake svou roli slizkého blbečka ztvárnil úžasně věrohodně (teď jsem ale zlá). Nicméně i přesto to byla kravina a tímto současným americkým pseudokomediím dávám vale. ()

NoFiction

Místy je tento snímek až příliš kýčovitý a nahlouplý, Justin se chová jako debil a Cameron se snaží, ale doslova to není její parketa. ()

strelenaL

Průměrná komedie která občasnými vtipnými momenty slušně pobaví. Dějová linka příběhu mne trochu zklamala, čekala jsem daleko víc. Cameron si většinou spojuji spíše s vážnějším žánrem a nebo naopak jako vtipnou a geniálně ztřeštěnou dívku. Ve zkažené úče sice hraje zhýralou učitelku, která má všechno na háku i přesto postrádá něco navíc čím by ukázala své kvality. ()

Kurikmoon

Neodporúčam. BT postupne podľa potreby krivý postavy. Film, kt. flákača vykreslí ako borca a snaživého ako mrchu. "Jo deti, týmto sa riaďte"! Alebo tu išlo o humor? Ale kde sú vtipy? Alebo je tento film prínosom v tom, že človek uvidí nejakého dobre zahratého záporáka? Ďakujem, v reálnom živote ich nájdem dosť. Osamelá hviezda by mohla byť za tú presvedčivú zlatokopku s podivnou motiváciou. Avšak neodporúčam stratiť hodinu života za tento film. ()

Autogram

Chcel som sa zabaviť, a ono to až taká zábava nie je. Sexi učiteľka tam síce je, prednesie občas sexi hlášku, vášnivo umyje zopár áut, ale v celku film zmysel nemá. Detské učiteľské intrigy, boj za nové kozy alebo veľké poučenie na konci ma pobavilo veľmi vlažne. Ale vidno, že Amerika sa modernizuje, to otvorené používanie marihuany bral film pekne od podlahy. –––– Ahój, jsem Mati-terorista s těsnými vazbami na Al-gebru, mám zbraně matického ničení. ()

Jaro.Krafcik

Slabšia komédia, gangsta paradise ale rozhodne potešilo a aj sympatická Cameron Diaz ušla. No na priemer to nestačí, malo vtipov. Zasmial som sa možno len raz. 2* ()

Hollohlaway

A já to hodnotím slušně. Sice nesnáším Timberlakea, a tady si to u mně moc nevylepšil, musim říct, ale Diaz se mi líbila. Jasně že to bylo tím, že hrála pro sebe neobvyklou roli, ale šlo jí to. Svojí zhýralou učitelku podala věrohodně, a navíc vypadá pořád skvěle. Lucy Punch měla tak vlezlou roli, že se mi málem znechutila, ale zbytek vedlejších postav dobře karikoval učitelské prostředí. K tomu pár vyvedených vtipů, a i když to dle mého nenaplňuje potenciál který z toho šel vytřískat, ve výsledku nenáročná zábava na jedno shlédnutí, která celá stojí na Cameron Diaz. ()

MiaMoonlight

Málokterá komedie si u mě vyslouží takovéhle hodnocení. Bude to zřejmě tím, že tohle není až tak typická komedie kde to s hlavním hrdinou jde z kopce do kopce a chová se jako idiot. Ba naopak, slečna učitelka se tu se vším skvěle vyrovnává a z okolního světa má jen srandu. Vyjímečně mi nic nelezlo na nervy a jen sem se skvěle bavila celých 92 minut. ()

JančiBači

Nebyť Cameron a jej nôh až po zem, vôbec by ma to nebavilo.Ale len vďaka nej to bola taká príjemná oddychovka. Síce si myslím, že by sa dalo z námetu vytrieskať rozhodne oveľa viac. ()

zahron

Až na některý pasáže mě to celkem fakt dostalo ... Timberlejn neskutečnej šašek a kupodivu jsem přežil i Cameron Diaz. Konec skončil happy endem, no prostě klasická letní komedie tak jak to má být :-) ()

tommmy89

Neviem, či som už príliš kritický na takéto výrobky, ale tento americký priemysel ma čoraz viac nasiera. Myslel som si, že keď tam hrá Cameron Diaz, tak to bude mať inú príchuť :-( ()

Liqid

Po delší době kvalitní čistá komedie a žádná slátanina. Diaz v roli sexy zlatokopky, která uhání pracháče a snaží se učit ve škole. Ale na kvalitě výuky, se odráží její noční život, a tak mají její studenti navalné výsledky. Přes to všechno ji má ředitel rád. Líbili se mi žertíky, které si dámy mezi sebou dělaly, ale velice mě zklamalo zámerčné smíření s tělocvikářem. Možná kdyby nebyla Diaz již tak sešlá, tak by si vysloužila lepší konec. ()

shabazza

Cameron Diaz, jako zlatokopecká mrcha, byla fakt vynikající. Její styl výuky (koukejte na film, parchanti a nechte mě vyspávat z opice) také neměl chybu. A při dosažení hlůavního cíle svého snažení, vydělat si na operaci zvětšujicí prsa, aby mohla sbalit (jakýhokoliv) bohatýho chlápka, se nezastavila prakticky před ničím (nebudu spoilovat, tak se nechejte překvapit). A úplně nejlepěí bylo, že se na konci nekoná žádné napravení zlé krásky ... prostě mrcha mrchou zůstane :-D 80% ()

Aberforth

Otrasná zostarnutá Camerom Diaz, ktorá sa správa ako každá druhá žena na celom svete, do toho pridaných pár trápnych vtipov, ktoré sem tam pobavili a vznikol film Bad Teacher. Najlepšia scéna je určite tá, ako sa ten tučný chlapík vykotí na motorke, pri tomto zábere som potreboval okamžite odbehnúť na WC ....Jediná postava ktorá bola dobrá, bola postava hraná Justinom Timberlakeom, ktorý, ale mohol mať viacej priestoru, ale veľmi sa mi páčilo keď zaspieval celkom peknú pesničku na gitare pre "Veverku" ktorá na mňa pôsobila maximálne nesympaticky. Dávam 50%. ()

prasacimor

Po ťažkopádnej Bláznivej, hlúpej láske veľmi príjemné R-kové osvieženie. Výsledok je síce jasný od začiatku a Timerblake je retardovaný až príliš, ale Cameron je v roli úplne dokonalá a väčšinu z toho, čo vypustila z ústa ma úprimne bavilo. Aj keď sú skoro dve desaťročia v biznise na jej tvári znateľne vidieť, za to telo sa nemusí hanbiť ani zamak (viď carwash). ()

DeathTheKid

Komedie, kde nechybí žádný větší hlod, nesnášenlivá kráva a oblíbený tělocvikář (aspoň pro mě - HIMYM). No, jsem vcelku spokojen, některé hefty tam byly opravdu dobré, ale ta kráva rezavá uča mi celkový dojem trochu zkazila. Segel mi dost sedl, hrál takového fajn tělocvikáře a Cameron hrála buchtu, která ví jak si vydělat na nový boobies. Přeci jen scéna "Mytí aut" je v tomto roce skoro na špici :P [FILM VIDĚN DÍKY ČSFD] ()

latvar

Nic pro mě, Cameron Diaz zahrála nafintěnou, arogantní a o děti se nezajímající učitelku výborně a to bylo jediné plus celého filmu, dějově to bylo hodně slabé a Timberlake filmu spíš uškodil než pomohl, nějak jsem mu nemohl příjít na chuť, Podprůměrná komedie u které jsem se snad ani jednou nezasmál. 30%. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní