Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

runner85

Prsia, tak toto rezonuje takmer celému filmu. Cameron Diaz v roli zlatokopky a hlúpej učiteľky s ktorou sa hneď na začiatku rozíde jej snúbenec si dá do hlavy, že si pôjde spraviť väčšie prsia / ako keby jej to pomohlo / ... nepochopil som filmu, ak je dačo komédia a nezasmejem sa počas celých 92 minút tak je to slabé ako víno zriedené zo sladkou malinovkou s ktorého vás môže bolieť hlava asi tak isto ako z tohto filmu .... ()

Skip

Komedie, jejíž humor mě sice povětšinou míjel, ale musím sportovně uznat, že nějak hrozný film to není. Nejspíš záleží na momentálním naladění mozku. ()

Vědma

Zdá se mi, že film se snaží být nekorektní za každou cenu, takže občas to leze na nervy. Ale je pravda, že na Cameron pořád ještě něco je a má šmrnc a Justin Timbrelake je o to lepší herec o co je horší zpěvák ta jeho Sympatico píseň je vážně příšerná a i ta role je příšerná. Ale na nedělní odpoledne fajn film ( ale po pravdě s dětmi bych se na to asi dívat nechtěla, dala bych Primě pokutičku.) ()

Huntelaar

Jedna z nejdnudnějších komedii vůbec. Horší hodnocení nedávám, protože mě to neurazilo, ale ten příběh kromě zajímavé myšlenky nezaujaté kantorky nemá vůbec nic. Až se sám sebe ptám, co k tomuto projektu přivábilo trojici Diaz - Segel - Timberlake. ()

kapsomut

Taky bych chtěl takovouhle úču, když jsem chodil do školy. Cameron Diaz je fakt hrozně sexy... ááááááuuuuu! :-D ()

Eldrick

Zpočátku nadějně připomínající humor BAD SANTA, ke konci už těžce nefunkční. Vždycky mě dokáže nasrat, když si amorální komedie ke konci začne hrát na těžce morální. Cameron Diaz je už sechlá stará bréca a její ex-boyfriend Justin Bimbrlejk potvrdil svůj status slizkýho ex-boyband kňourala s hlasem vykastrovaného gay-metrosexuála. ()

kinderman

V některých ohledech splňuje film sny, které se občas zdají každému (dosud) normálnímu učiteli: nechodit na schůze, odejít z dozoru v jídelně, obelstít státní testování a žáky zdravit "adios, parchanti". A jestli si někdo myslí, že učitelky typu "mám to zcela na háku" Elizabeth, "fun- tastic" Amy nebo té "možná si sednu dozadu a odejdu dřív, ale možná zůstanu až do konce" neexistují, dost se mýlí. Znám je všechny. ()

BoredSeal

Zábavná jízda, kterou suverénně táhne Cameron Diaz, ale potěší i obsazení vedlejších rolí. Tvůrci se naprosto vykašlali na klišé (žádný otravný romantický vztah, žádní čestní lidé, žádné morální ponaučení), opravdu svěží zážitek bez pocitu zkyslého mléka při závěrečných titulkách. Doporučuju společensky unaveným lidem a pedagogům. ()

SonG

Klasické americké klišé, kde překvapí až konec - hlavní hrdinka by překvapivě měla dostat co proto, ale... :) ...první film, kde jsem si všiml, že i Cameron Diaz stárne. Pro pobavení, nic víc, nic míň. ()

M.i.k.e

nepíliš vtipná a hlavně v první půlce skoro až nesympatická záležitost,která to naštěstí dokáže vyvážit půlkou druhou.Nejedná se sice o žádný zázrak,ale nakonec to díky "zkažené" Cameron a sympaťákovi Segelovi to jde přežít bez větší újmy...60% ()

MartinNDL

Průser těhle filmů bejvá v tom, že ti sympaťáci si za hodinu uvědomí, že ta cesta, který fandíte, byla sice fajn a zábavná, ale pravda a budoucnost je jinde. Morálka, bla bla bla, Obama je sice černej, ale taky moudrej a sexy, bla bla bla, děvky maj sice wet and tight pochvičky, ale manželství je důležitý, bla bla bla, atd. Bad Teacher je tady ale jiná. Cameron zůstane sviní, a tak zůstane atraktivní, proto nastává happy end (diváckej, náš, reálnej). Uvědomění hrdinky není v tom, že byla krávou a změní se, ale v tom, že vyvolenej je kretén a ona se přece nebude podřizovat (několikrát). Kadence hlášek není nijak převratná, ale politická nekorektnost je sympatická a maximálně možná v rámci hollywoodsky mainstreamového mantinelu. ()

Chen

Od scenáristické dvojice jsem čekal více, zřejmě to, co funguje v dvaceti minutách, v 92 selhává. Skvěle obsazené, s dobrým námětem, ale jinak nezábavné a vcelku nudné. ()

Gee.Rocks

Přátelé, nenechejte se oklamat tím katastrofálním začátkem! Totiž prvních circa 40 minut jsem jen zírala a čekala co bude. Začátek se mi jevil naprosto trapný, ale (!) pak se to rozjelo. Obdivuju Cameron Diaz, protože předvedla fenomenální výkon. Zahrát takovou příšernou čůzu! Jason Segel bude vždycky neskutečně roztomilej. Tady sice nedostal až tolik prostoru, kolik bych si představovala, ale i tak byl skvělý. Justin Timberlake hrál nějakého úchyla přes jeansový sex. To byla teda velice převelice trapná scéna, ale asi nám to mělo dokázat, že s ním si Cameron moc nepomůže. Ve finále ale netuctová povedená záležitost. ()

Martin741 odpad!

Teda fakt hruza, kam az klesla Cameron Diaz /gangy new Yorku/. Nic nesuvisi s nicim, humor je sileny a samotna Cameron Menizial nevie hrat. A toto malo v USA uspech ? No tak to mi rozum neberie 0 % ()

Garson

Blbost na entou a to jsem ještě tolerantní.Divím se že se Cameron Diaz propůjčí takové stupidní komedii,ta Cameron Diaz co zářila v Charlieho andílcích nebo v super komedii Mejdan v Las Vegas.Zkouřená učitelka kterou žáci ani práce ve školství vůbec nezajímá a jediné o co se stará je jak sehnat peníze na plastiku prsou a jak sbalit Justina Timberlakeho.Ono takhle je školství na dost žalostné úrovni a takové stupidní filmy nepřispívají k lepšímu obrazu. ()

shyster

Je to spíš 70%, ale pořád jsou tu sympatičtí herci a pár těch vtípků je dost dobrých - postelová scéna s Justinem a všechna vystoupení Segela. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní