Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

madline24 odpad!

Mix absurdnosti, trapnosti a toho nejubozejsiho fekalniho humoru. I kdyz mi nevadi tupe komedie jako je American pie (naopak se u nich rada zasmeju a vypnu), tohle je takova nechutna ubohost, ze si to nezaslouzi ani jednu hvezdicku. Skoda, ze nemuzu chtit zpatky vstupne :-) ()

Brci

Chcete se pořádně zasmát a nepřemýšlet nad nesmrtelností chrousta, jděte na tenhle film. Jestli hledáte film našlapaný dějem, kde jedna zápletka střídá druhou, ušetřete čas i peníze. Já jsem se šel do kina zasmát, ne filozofovat. tenhle film mé očekávání předčil. Vřele doporučuji. ()

Ka.Stan

Jak je tenhle film ujetý, tak tak je dobrý. Dostala mě hned první scénka, při které jsem šel do kolen. Při závěrečných titulkách jsem "kulik oči", kolik známých tváří si zahrálo v tomhle filmu. Rozhodně to stojí za podívání! ()

Profík

Možná jsem na ten film měl tu přesně potřebnou náladu, ale mě pobavil dostatečně i na takto vysoké hodnocení. Ne všechny povídky jsou stejně kvalitní, ale nejsou moc dlouhé a nestačí začít nudit. I když občas mi bylo líto, že nápad nebyl využit lépe, hranice, kam se tvůrci, včetně hereckých hvězd, vydali, je docel daleko od běžné komedie. (Možná k zážitku pomůže, když vedle sedí pár, kteý se v kuse směje a prostě vás nakazí). 80%. ()

sevila

Slátanina příběhů, které se bez návaznosti na sebe předhánějí v množství fekálních a sexuplných vtípků. Film místy tak trapný, až byl vtipný. Některé scény byly slabší, ale ve finále to byla vcelku zajímavá podívaná. Chce to vypnout mozek a moc nepřemýšlet. Každopádně jednu hvězdu si zaslouží film za praštěný humor, druhou za to, že děj místy utíkal velmi rychle a třetí hvězdu právem dostává Hugh Jackman za svoji hereckou odvahu, protože nechat si na bradu připevnit to, co on - to chce notnou dávku sebezapření a velký smysl pro humor. ()

Michalinkaa

Vážně nechápu, jak na to mohlo tolik známých herců kývnout. Hlavně teda Hugh Jackman a Kate Winslet. Ale podle mě se když už nic, alespoň u natáčení perfektně bavili.=) Některé pasáže byly vtipnější, než ty ostatní, jak tomu tak už bývá. Mě se nejvíc líbily ty s rodičema a synem, ten s dětmi, s basketbalisty a s plastickou Halle Berry.=) Je pravda,že několik starších lidí z kina odešlo, ale my jsme to vydržely, a teď alespoň můžeme pořád přemítat o čem to vlastně bylo. Ale určitě vtipný to je, herecký výkony jsou taky dobrý a za to 3* =) ()

Nova.Niky

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Sled sketchů, které nedávají smysl a už vůbec (až na opravdu pár výjimek) nejsou vtipné. Většina aspoň trochu vtipných scének byla obsažena již v traileru, takže nechcete-li přijít o hodinu a půl života, ale rádi obětujete 2-3 minuty s chutí do toho. Jinak nechápu, na co tenhle film nalákal tolik známých herců... ()

Montmorency

Tak to byla teda bizardní jízda ! Chvílemi to bylo tak nechutný, až jsem musela koukat jinam :-).....Asi tak půlka příběhů nic moc (superhrdinové, scénka z obchoďáku, H.Jackman s koulema na krku, fekální historka s A.Faris...) a půlka docela pobavila (iBabe, černoši s basketbalem, trpící děti v přístrojích, H.Berry ve vadí nevadí, finální scénka s kocourem....). Když si to tak zpočítám, tak těch zábavnějších příběhů bylo víc a proto dávám za 3* ()

maestrum

Proč si ty hollywoodské hvězdy vybírají filmy, v čem budou hrát a potom se objeví v takové číčovině ? 2* za 1. povídku. ()

Eviian odpad!

Možná mám předsudky, možná jsem jen nechápává, ale vydržela jsem se dívat jen asi 20 minut. Na scénu s Kate Winslet a Hugh Jackmanem jsem nevěřícně zírala (koule, to jako fakt?), u Naomi Watts a líbačky s jejím "synem" jsem měla žaludek až v krku (no fuj!) a po Anně Faris a její kakající story jsem film okamžitě vypínala. Tenhle zážitek nikdy více! ()

ArchAngel_

Některé filmy podobného ražení můžu, mají vtip. Tenhle bohužel ne a většinu doby se jen snaží být vtipný a jde poněkud přes míru skoro celou dobu. Jedinou hvězdičku si zaslouží pasáž o iGirl, která jediná není ujetá, dává smysl a velmi trefně vystihuje a paroduje "iMódu" předražených průměrně kvalitních čínských nepotřebných krámů od Foxconnu s drahým logem amerického překupníka - to jediné mělo myšlenku a tedy i vtip. U zbytku filmu mě ale jen zaráží, proč na tohle někteří tak dobří herci kývli. Ztráta času. Maximálně 20/100 ... ()

evangelos

Totálna chumajčina a scenáristicky hnoj. To mala byť komédia? Z asi 15 poviedok boli aspoň trochu vtipné 3-4. Vlastne nie, neboli. Len obsahovali nejaký ten celkom dobrý gag a neboli nudné alebo trápne. Nebyť toho, tak hodnotím ako odpad. ()