Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Franc1s odpad!

Větší pí**vinu co si pamatuju jsem ještě neviděl!!! Vůbec jsem nepochopil co mělo todle za smysl, jestli nějaká parodie, nebo nadsázka nebo se jen velký hvězdy nudili a tak si natočili pár totálních debilních a trapnejch scének, BRAK!! Američani už asi opravdu dokáží bavit u komedie s humusárnama, fekálem, zvratkama apod... Viděl jsem jen celou první scénku s Wolverinem a jeho koulema, ta jediná pobavila, u ostatních scének jsem používal super rychlé přetáčení :D Jestli nemusíte, nekoukejte!!! ()

ondkuc

To byla tak neskutečná smšť, až se mi nedostává slov. 5 hvězd je za mé oko, které snad nezůstalo suché po celý tenhle počin (Dá-li se to nazvat filmem, nevím). PS.: šup, ještě procento přidat, ať to má 43% :) ()

Kenty

Naprosto ujetá sprostá komedie plná hvězd a chvílema skvělých hlášek (nezapomenu na reklamu s žralokem), účel splní-pobaví. ()

krizi odpad!

Opravdu příšerné. Jít na to do kina, musel bych se raději udusit popcornem než to dodívat na velkém plátně. Takhle jsem si u toho pustil hudbu a aspoň jsem nezabil ten čas úplně. ()

bono22vox

Co to kurva bylo?... tohle už víckrát neabsolvuji. Nechápu jak se k tomuhle mohli některí herci upsat. Hnusný, trapný humor, kterému se ani nedá zasmát... Velkej Shit Roku... ()

dudo0606 odpad!

tak toto bola len spleť niečoho nechutného, trápneho a totálne otrasného preboha ... vtipné mi tam neprišlo absolútne nič a vobec ale že vobec nechápem ako sa na toto dali nahovoriť skvelé herečky ako sú emma stone, chloe moretz alebo kristen bell .. bože a čo tam robil richard gere alebo anna faris? ... moje nervy vačšie pohoršenie z filmu som fakt ešte nezažil! ()

snek251

Doopravdy nevím jestli tomuto filmu mám dát odpad a nebo plný počet.Byla to pěkná hovadina ale zas jsem se každou minutu chlámal jak magor.Tak tento film ani nebudu hodnotit. :D ()

Psycho.R

Řada originálních nápadů. Jistě, je to zvrhlost nejvyšších kalibrů, ale nesmíte to brát jako plnohodnotnou komedii. Je to spletenec více nebo méně povedenejch skečů. Mezi nejlepší řadim podivnej krk, kakací scénu, výchovu syna a leprikóny, zbytek je slabší. Ale já se zasmál a švagr taky. ()

Wann

Jediná dobrá scéna je s Jackmanovejma koulema na krku. Jinak je to naprostá hovadina, která v polovině začne nudit. ()

Reek

Stupidní, zvrácený, úchylný film, který už hraničí asi se vším co ještě nebylo prolomeno. Mládeži by to mělo být opravdu nepřístupno. Ale je se bavil, i přes to všechno to je docela vtipný. ()

josieaddms odpad!

Nejlepší na tom filmu bylo hodit ho do koše. Koukla jsem na to kvůli Kieranu Culkinovi, (viz. oblíbení herci) ale byla to debilita přesně jak jsem očekávala. I kdyby tam byli dobré nápady, (děti uvnitř přístrojů) nemá cenu to sledovat nebo snad vůbec nějak hodnotit. ()

neo93

Takovou blbost jsem už dlouho neviděl.Nakonec jsem dal i tu druhou hvězdu za skvělé obsazení, které je vlastně zbytečné, příběh s domácím vyučováním a tu reklamu dětí v strojích. Jinak ten film za nic nestojí. ()

TomStrom

Trochu to připomíná Grown Ups 2, ale zdaleka to není takovej nářez. Tenhle uhozenej humor mám rád a Movie 43 mě celkem překvapilo, ale je celé takové nevyrovnané. Tak polovina scének je skvělá, druhá půlka stojí za psí štěk. Takže to zprůměruju a vyjde nám solidních 60%. Trochu škoda je fakt, že nejvtipnější scénka z celého filmu je hned ta první s Hughmen Jackmanem, která je vskutku nezapomenutelná. ()

Trixinka

Tento "film" jsem shlédla jen kvůli řadě mých oblíbených herců. No asi nečetli scénář či co, byl to děs. Jednu * dávám za Hugha, mám pro něj slabost. Jinak pryč od tohoto díla. ()