Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

bakeero

Ulítlý, ale co si pamatuju, tak mě to docela bavilo. Ale musel jsem sakra vzpomínat, z čehož plyne, že nic nezapamatovatelného neuvidíte :-) ()

bearmeedek odpad!

Proč jsem do toho šel? Nepřilákalo mě ani tak téma filmu, jako spíš tolik rozporuplné kritiky. A hned jsem věděl, na které straně fronty se nacházím. Místo kategorie Odpad bych raději dal ZBYTEČNÉ. Někdo tu doporučil vypnout hned po Varlatech. Coby zvídavý tvor jsem vydržel ještě kus dál, pak jsem ještě letmo přepínal kapitoly a nakonec rázně ukončil dementní pitchovinu o ničem. Škoda času a šel jsem raději do jistoty: Ájronmen Tůů. ()

Warhaus

Ta největší kravina co jste kdy viděli, ale vážně pobaví a s obsazením film dostává ještě lepší kvalitu. 70% ()

Monggol

Občas už prepálené, ale dosť veľká ko*otina, aby to pobavilo, nebyť poslednej poviedky a par zbytočných scén bolo by to možno aj za 5 * ... pretože občas to pripomínalo Českú sodu na americký spôsob. ()

mira.l odpad!

Viděl jsem už dost blbých filmů, kterým jsem dal odpad, protože se mi z nějakého důvodu prostě nelíbily nebo mě nebavily. Valná část z nich měla ovšem aspoň nějaký náznak děje. Ale tohle se snad vymyká i této definici. Před touhle fekální, bezduchou a bezdějovou sračkou, složenou z nějakých nesmyslných skečů bez pointy, něco na úrovni Kameňáků, mě asi měla varovat už cca čtvrtá minuta a koule u krku, případně ne zase tak často vídaných asi 7 stran odpadních komentářů. Ono v USA existuje pro herce cosi jako branná povinnost? Aspoň jednou za kariéru je naverbovat k účasti na něčem, čeho budou po zbytek kariéry litovat a stydět se za to, že to prostě museli absolvovat? A mohlo to být v roce 2013 natočeno ještě na klasický filmový materiál? Jestli ano, tak každému z "režisérů" nechat vyrobit jednu kopii a pěkně nasucho, bez zapíjení, je to nechat sežrat!! ()

Marmeliska

Absolutně nudný a trapný humor. Účast herců jako je Uma Thurman nebo Hugh Jackman nechápu, byť jsou tam jen pár minut a kdo si myslí, že tím je zaručen úspěch filmu je bohužel na omylu. Film, který je mládeži opravdu nepřístupný (až od 15 let) by byl vhodný jedině pro tuhle kategorii, protože nevím jaký jiný člověk se nad tím může zasmát. Dávám jednu hvězdičku za finální příběh s animovanou kočkou, nad kterým jsem se i já párkrát zasmála. ()

speedy7929

Videl som už veľa filmov, veľa dobrích aj zlích filmov, však od zostavy aká sa nachádzala tu som čakal niečo oveľa, ale oveľa viac. Nikdy by som nepovedal, že Jackman (podľa mňa seriózny herec) dokáže zo seba spraviť niečo také ako spravil. Už po tejto scénke som videl, že to nieje správna voľba na filmový večer a posledný "príbeh" mi dal jasno o mojom hodnotení. Jediná ozaj vtipná scéna bola s hercami ktorý sa v takýchto hovadinách vyžívajú ( Knoxville & William Scott), len kvôli nim dávam 1 hviezdičku. ()

Dendulkaa_

To si tak sedíte v kině, s pusou dokořán, protože neveříte vlastním očím co na tom plátně běží :D Já se ale bavila. ()

newstedson

Po audiovizuálnej stránke nemožno filmu nič vyčítať. Spracovanie, strih a réžia je na úrovni klasickej, béčkovej, americkej komédie, od ktorej sa nedajú očakávať žiadne zázraky. Film rozdelí divákov do niekoľkých skupín. Prvá, ktorá nemá zábrany pred ničím a má blízko k humoru akéhokoľvek typu, tiež si povie: „ Hm skvelý film“ a ešte pri odchode z kina bude mať úsmev na tvári. Druhá, neutrálna, ktorú pobaví pár scén a uzná, že aj napriek tomu je film absurdný. Posledná skupina príde do kina, pohodlne sa usadí a po pár scénach boja s kontroverznou komédiu to vzdá a krútiac hlavou, zamieri ku dverám s nápisom EXIT. Osobne, patrím do tej druhej. ()

liberita odpad!

Prvý film, ktorému dávam na csfd odpad. Videla som mnohé slabé filmy, ale ani jeden sa mi zatiaľ nehnusil a nerozčúlil ma tak ako tento. V to hlavne tým, ako vodí diváka za nos. S očakávaním bláznivej komédie, v ktorej vystupuje množstvo slávnych mien si určite tento film pustia mnohí, je to ale pasca, pretože ich nečaká nič iné ako nuda, znechutenie a rozčarovanie. Viaceré paródie majú tiež prvky nechutnosti, ale aspoň ich miešajú s humorom, tu som sa nezasmiala ani raz. Úplne zabitú vyše polhodinu môjho života som aspoň zachránila tak, že som film nedopozerala do konca, lebo som sa na to neskutočne trápne a hlúpe divadlo viac nedokázala pozerať. Úprimne ľutujem všetkých zúčastnených, medzi ktorými mám aj viacerých obľúbencov (Chole Grace Moretz, Emma Stone, Christopher Mintz-Plasse...) určite na svoje vystúpenia príliš hrdí nie sú a čudujem sa, že sa filmu neušla Zlatá Malina za scenár a za najhorší film. ()

Shredder

Tie scenky medzi titulkami boli lepsie ako cely film. Problem je v tom, ze sa tvari ako revolucna komedia, ale pouzite gagy iba recykluju stare napady a nie velmi uspesne. Movie 43 si asi tazko bude hladat cielovu skupinu, pretoze pre jednych je prilis nechutny a ofenzivny, pre inych priblbly a nepaci sa ani ludom, ktory nemaju v humore tabu, pretoze aj bizarne napady boli uz spracovane omnoho lepsie. Tym padom je nevtipny pre vsetkych a kritici aj laici ho so slastou ukamenovali. Otazkou preto zostava, z akeho dovodu sa tolko slavnych hercov upisalo projektu, ktory ich ponizuje. Zeby bolo v Hollywoode tolko masochistov? ()

john.h

Bez těch velkých hereckých jmen by to nefungovalo ani na jednu hvězdičku. Takhle to ale funguje na tři. Jako vidět Hugha Jackmana s varlatama na krku během rande s Kate Winslet byla pecka. ()

lord-artoo

Film je to bezpochyby nezapomenutelný! Otázka je: Co s ním? Na jednu stranu jsem se u něj bavil, na stranu druhou je tak těžce odporný, že si nedokážu sám sebe představit jak jej někomu doporučuji k shlédnutí. ()

Uter123

Prvá tretina smial som, druhá som sa začínal pýtať WTF a posledná už bola zívačka. Posledný „Klip“ už bol len nechutnou sračkou na záver čo s humorom nemalo nič spoločné. Fekalista nebudem, a ani nechcem byť. Vyhodiť prvé štyri klipy samostatne na net ako nejaké promo by bolo fajn ako film čoby nefilm nefunguje. 40% ()

martinnn11

Páči sa mi nápad spraviť film z krátkych príbehov. Horšie je už samotné prevedenie. Niektoré z týchto príbehov hraničia s trápnosťou, iné sú však vydarené. Najviac som sa pobavil na príbehu s Johnny Knoxvillom a Seann William Scottom. Stále ma však zaráža koľko hercov zvučných mien sa dalo prehovoriť na film tohto žánru. ()

Zl0

Ťažko povedať či 2 a či 3, skor by to bolo sem tam 1 sem tam 5 hviezdičiek. Umelo poskladaný a prepojený sled scénok s ktorých väčšina je vydarená, ale často tomu niečo chýba. Prípadne naopak ako v prípade jednej z najlepších s Hale Berry -tam to mohli kľudne ukončiť dobrou pointou a happyend si nechať pre seba. Batman a robin trápna slabota. ()

sunfreedom odpad!

Vydržel jsem asi 40 minut. Batman rozhodl, že na to opravdu dál nemám. Je to nejhorší film posledních let. Kameňák je proti tomu blockbuster. ()