Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Mufuck

Pozor pozor, váš žaludek tohle nemusí pobrat! Kombinace fekálního humoru (a to doslova!!!), velmi trapných gagů, ale taky vtipných scének (viz.kule Wolwerinovy nebo trenér Howard - trošku xenofobní v opačném gardu, ale proč vlastně ne?). Bohužel velmi kolísavá kvalita jednotlivých scének mě nutí přece jenom k nízkému hodnocení, člověk se až diví na jakou úrověň klesl třeba Gere. Naše matky by se asi divili kam došel od Pretty Woman :-) Já samosebou chápu že je potřeba se občas dostat k jiné tvorbě, nebýt zaškatulkován,ale za jakou cenu vlastně? Za těch dvacet miliónů USD co film zatím vydělal asi ne, NE? ()

DadysGirl

Nema to pribeh a je to dost blby... Nevyrovnany... Jak na to dostali tolik hvezd ( a ze neutekli) nepochopim... ale... lehky podprumer dotazeny moji nepokrytou sympatii k vetsine hercu a nekorektnimu humoru... ()

JimDeNiro

Úchylný, ujetý, ale jako večerní jednohubka ujde!! Já se poměrně dobře bavil.. Ale i tak nemůžu s hodnocením nad tři hvězdy... 55% ()

rezzzy

Fakt broskvovina... Nevím, jestli jsem tak stará, protože nedokážu pochopit, jak se mohla celá řada nablýskaných herců snížit k takovému lejnu... Koule na krku? No dobře, tak proč ne... Nevadí mi, že je to úchylné. Vadí mi, že to úchylné zoufale není směšné. (hvězdu za to, že přes veškerou zbytečnost byly koule tak originální peachovina, že si je pamatuju) ()

Zombiepod

A to som si myslel, že nechutný humor založený na sračkách, prdení, a všemožných úchylnostiach skončil koncom 90-tych rokov. Movie 43 je postavený presne na tomto princípe, poskladaný z rôznych, nijak nenadväzujúcich poviedok bez štipky príbehu, obsadených hollywoodskymi megahviezdami. Faktom je, že film svojou podstatou ani nezabaví, ani nerozosmeje, len ukazuje jeden obrovský režisérsky úlet rôznych tvorcov, v ktorom som nenašiel absolútne žiadny zmysel. Útrpná a odpudivá debilita, v ktorej len jediný z príbehov - Scott a Knoxville verzus leprechaun Butler ma dokázal naplno pobaviť, za čo dávam aspoň tú jednu hviezdu. Hlboký pád komediálneho žánru. ()

Knor

Je to ujetá hovadina nejsprostšího humoru, která si dělá prdel z celýho Hollywoodu a vlastně i ze sebe sama. Ale je sranda vidět jak si herecký hvězdy dokážou dělat prdel sami ze sebe a umí pobavit. Pokud se chcete zasmát a užít si nenáročnej odpadní humor tak to určitě stojí za kouknutí, protože tu tvůrci vymysleli opravdu šílený věci. ()

DaveSmith

Pravděpodobně nebizarnější věc, co jsem kdy viděl. Asi je potřeba vědět, do čeho jdete a přistoupit k tomuhle filmu s náležitým nadhledem. Mě se to asi nějakým záhadným způsobem povedlo, protože jsem se královsky pobavil. ()

JohnZ87

Slepenec několika kratších příběhů (každý režíroval někdo jiný), které se svou kvalitou pohybují od vyloženě trapných, ujetých a nechutných až po celkem zábavné. 45% ()

GameboyNES

koukám že zdejším eruptovaným sucharům drsný fekal humor nevoní, mnoo hlavně že si můžou honit u kdejaké komiksové gigipatlaniny. Já dávám po 57. zhlédnutí, plných 100% ()

Scraffy

Ako sa mohli tak dobrý herci dostať do takejto kraviny? Drtivá väčšina je veľmi trápna. Vo filme sa nájde doslova 3 krát scéna, kde sa zasmejete, ale inak nič. ()

Bezda22

Ty vole! Co k tomu říct :-D. Některý příběhy dobrý, některý blbý až nudný. Ale za ten příběh o menstruaci, kterej se zapíše do dějin, tam asi pustím ty 4 hvězdy :-D. ()

TaNya_

Jako samostatný scénky by to bylo super, ale dohromady to působí spíš jako nějaká studentská slátanina. ()

himor

Neuveriteľná kktina a zároveň neuveriteľná sranda. Pri niektorých príbehoch mi skoro cvrklo a zastihol som sa aj so sopľom na brade, čo som sa musel rehotať. Najlepší bol myslím Pratt a jeho mexické farebné jedlo, no neveril som vlastným očiam. Tiež Berry bola skvelá. Ešte musím dodať, že predloha podľa ktorej sa film natáčal, by si zaslúžila nejakú cenu, lebo také šialené veci nemôže napísať nik normálny. Ako pre mňa totálna sranda s množstvom bizardností a so skvelými hereckými výkonmi. P.S.: moja manželka to tak samozrejme nebrala (za ňu tak 20%), ale ja som sa fest bavil. 95% ()

Shitonit

Já mám tento film hodně rád, páč: V několika krátkých pidifilmech je vystřídáno vícero žánrů, hodně legrace, origo hlášek je též pokokot, je to primaticky sestříháno takže to člověka nikterak nesere, jsou v tom super herci, a některé scény jdou za hranici pochopitelnosti z hlediska udržitelnosti životaschopnosti organismu takovým způsobem, že to ani odborník jako například Já, není schopen bez ztráty uvažováníschopnosti pochopit. Dává to smysl ? Mě jo. Takže pro mě za pět sedmikrásek, a hurá na další filmík. ... Jo, a dejte mi někdo bod plís :-) ()