Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Korbelka

I přes to, že vím, že je to komedie o hereckém umu slavných jmen dobrých hereček a herců, kteří se v podstatě vysmívají sami sobě, tak přesto z toho moc nadšená nejsem. Většina příběhů mi přišla přehnaná a pouze pár scén a dialogů mi přišlo vtipných. ()

Uberlord

Jedna hvězdička za obsazení a ta druhá za to, že jsem se u některých vtípků, upřímně pobavil :o) Jinak to má s filmovou kvalitou jen pramálo společného. ()

vipeerr

1 * za černou magii kterou použila Režie k přemluvení takových hereckých kapacit, zahrát si v takové neuveřitelné pi*ovině. ()

subic

Vloni mi tento snímek utekl, za to letos je to zatím asi nejvtipnější věc, kterou jsem viděl. Je to vlastně 10+1 krátkých příběhů nebo spíš dost pomatených úletů, které se v reálu asi dost těžko stanou, každopádně dokážou pobavit, některé méně, za to některé dost. 70% ()

Mire odpad!

Panečku, to vám ale bola riadna pičovina. Celé zle, príliš málo momentov na to aby som dal aspoň jednu hviezdičku. Čudujem sa že som to vôbec vydržal do konca. Rovnaká sračka ako Scary Movie 5. ()

Lucius55

Tak jsem se trochu "hecnul" a dokoukal tuhle bláznivinu až do konce... Ale stálo mě to dost sebezapření... Přitom první příběh mi připadal ještě nápaditý a zábavný... Ale zanedlouho se vše dostalo nad únosnou míru a já docela trpěl... Občas jako by se mi na tváři vyloudil smích, ale tato grimasa měla tvar písmen WTF... ()

Vykuk

Na jednu stranu tupý fekál, na druhou stranu fórky bez zábran. Ideální sledovat s partou podnapilých lidí, na tuto příležitost je to geniální film, já u toho měl jen dvoudecku vína a to je málo:) Humor prostě odpovídá průměrné mentalitě američanů, také už mi není náct, takže to nemohu ocenit. ()

rala

Tenhle film vyžaduje speciální druh humor, který určitě nemá každý. Je pravda, že některé scény byly slabší ale ostatní to bohatě vynahradily. Do teď nechápu, jako dákazali autoři filmu přesvědčit všechny ty herce k takovým kravinám. Rozhodně to není žádný typický film, který by se dal někam zařadit. ()

64B

Bavil jsem se. Díky rozděleným částí film nenudí a člověk s napětím očekává, co se bude dít dál. ()

Brano odpad!

Ďalší filmový odpad. Je to vulgárne, nechutné a navyše trápne. To až toľko režíserov sa muselo zísť, aby natočili takúto blbosť? Vôbec, ale vôbec mi to vtipné neprišlo. Len sa čudujem toľkým skvelým hercom, že sa na toto dali. ()

PajinkaKox odpad!

Nic horšího jsem snad ještě neviděla. Neskutečně trapné příběhy prokládané ještě trapnějším dějem, nebo jak to mám vůbec popsat.. Nechápu, jak se obsazené hvězdy k tomuhle mohly propůjčit. ()

marek29

Pokusím se nyní shrnout, čeho jsem byl právě svědkem :D koule přirostlý ke krku, na který čumí Kate Winslet, Richard Gere jako CEO Applu, kterej vyrábí iPody ve tvaru nahejch bab s 2 verzema koz bílý a černý :D žádost o vysrání se za krk, ze které nakonec sešlo a pár creepy zvrhlostí navrch. Čekal sem ledacos, ale tohle mě trošku vykoplo dech. Ne, že by to na mě bylo moc - dokoukal jsem i větší pekla, ale nenapadá mě jiná možnost, než že Richard Branson vytáhl z kapsičky Virgin hodně peněz na honorář tomu počet hvězd, jaký v tomto "díle" hrály.. Za odměnu logo před film a jedeme: nezastaví nás nic a nikdo. Snad jen do puritánských končin pustíme film s cenzurou. Upřímně nevím jak to hodnotit, takže musím jako parodii, která mi tudíž chybí ve výčtu žánrů. Místy jsem se smál, ve více lidech by to byla větší sranda i ale z průměru to nevytáhly ani zvučná jména.. 3z5 ()

Heyyy

Sedni si k papíru, za pomoci nejtemnějších složek svý fantazie sepiš několik spolu nesouvisejících povídek (hlavně prosím tě ať je to ultra kravina) a natoč podle toho film. Při první povídce jsem si říkala: Aha, návrat do dětských let, humor ve stylu Scary movie, ok, tak na to už jsem trochu stará... Ale nakonec se našlo pár příběhů, který mě fakt bavily. Pro mě byla nejlepší povídka na téma menstruace, skřítek a víla jakožto dárek k narozkám, svérázná výchova puberťáka a ex pár v obchoďáku. ()

Xpojntman

Hustej, ultra a coool nářez. Fakt silný obsazení, který vyvadí dost hustý kousky. Někdo měl koule, možná až na krku, jít do tyhle odvazový zaležitosti i když tak moc jak by to chtělo. ()