• Paity
    odpad!

    Snaha všech "dospělých" interpretů uspět u ječící generace se tady ukázala ve své nahotě. Všichni chtějí vydělat a tak se promenádují i na takovýchto akcích.(14.5.2012)

  • - Formát show se od roku 1999 nijak nemění. Velkou změnou prošlo jen hlasování. Hlasování lístky byly dříve tištěny do časopisů s teenagerovskou tématikou. Později se hlasovalo na webovém portálu Fox.com. Od roku 2008 byly založeny oficiální webové stránky teenchoiceawards.com, kde mají lidé možnost hlasovat pomocí hlasovací formulářů. O rok později byl založen ještě Twitter účet „teenchoicegirl,“ který informuje diváky a fanoušky o novinkách a pomluvách cen. (Paity)

  • - Teen Choice Awards je velmi podobné dalším americkým oceněním – Nickelodeon Kid's Choice Awards a People's Choice Awards. Obě ocenění s Teen Choice Awards souvisí. Kid's Choice Awards jsou předávány v Americe již od roku 1988, ocenění však předávají děti. People's Choice Awards, které jsou předávány od 1975 a předávány lidmi bez věkových omezení. (Paity)