Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přidejte se k Barbie™ v pestrobarevné pohádce ze současnosti, která je nabitá módou, přátelstvím a zábavou! Barbie™ se svým pejskem míří na návštěvu úžasného pařížského módního salónu, který patří její tetičce. K jejímu velikému úžasu ale na místě zjišťuje, že salón stojí na pokraji bankrotu. Barbie™ to však takhle nenechá. S pomocí svých tří nových kamarádek s kouzelnými schopnostmi přichází na geniální nápad jak vše zachránit. Pro svou myšlenku nadchne i ostýchavou módní návrhářku Alici, se kterou společně přichystají oslnivou módní show. Barbie™ opět dokazuje, že každý, kdo věří sám v sebe, může dokázat zázraky. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Pravá blondýnka 1-3, Salón Eliott, Dokonalý svět, Ďábel nosí Pradu nebo Fashion s Priyankou Choprou - protřepat, nemíchat a Kouzelný módní salón je na světě. V posledních dvou letech jsem už měla o nové filmy s Barbií obavy, protože na konci roku 2008 přišla adaptace Dickense a zřejmě bylo dosaženo stropu, kam až lze zajít ve výběru klasiky. Po mnou tolik oblíbených baletech nebo Marku Twainovi přišel příběh příliš komplikovaný a pro změnu hned počátkem roku 2009 v Thumbelině bylo ubráno na náročnosti zase až příliš. Do určité míry byla nová úroveň srovnána v Mušketýrkách a Příběhu mořské panny na přelomu let 2009 a 2010. Tehdy Barbie změnila nejen svůj vzhled, ale připravila především půdu pro novou interpretaci s notnou dávkou sebereflexe. Ta vyústila nyní a zřejmě bude pokračovat i v Tajemství víl na jaře 2011. O co vlastně jde? Barbie už není jen "herečkou" v roli princezny, ale Barbie je herečkou, která prožívá své nové dobrodružství po té, co je vyhozena z natáčení nové verze Princezny na hrášku. Jára Cimrman by měl radost. Poprvé se také objevuje Ken v roli... Kena. Jeho účast na animáku v roce 1987 pominu. A stěhujeme se do Paříže, abychom se utkali o záchranu salónu Barbiiny tety, zdolali její konkurenci, pomohli třem vílám, které dodávají styl, šmrnc a lesk a samozřejmě pozvedli sebevědomí jedné mladé návrhářce. Takže kdo si zoufal, že "reálná" Barbie vystupovala jen v rámcovém vyprávění některých starších filmů, nyní ji má k dispozici po celou dobu - a není to vůbec špatné. A je tu poprvé Raquelle. Možná, že se tak oslím můstkem dostaneme tam, kde si často lidé myslí, že už B filmy jsou - v růžovém světě plném koní, vil, pikniků a Kenů. Barbie western a Fiesta na americkém Jihozápadě? Budeme podávat Quesadillas, Guacamole a Tacos ;) O la lá! ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Celkom príjemná moderná rozprávka z prostredia módy, ktorá mi je síce cudzia, avšak je to ako stvorené pre dievčatká a možno aj tie dospelé. Prvá polka určite lepšia ako tá druhá, kde som sa už nudil. Ale v zásade ide o milú rozprávku, dokonca mám pocit, že s jemne vylepšenými animáciami. Taký jemne lepší Barbie priemer. 55 % ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Nevím, jestli to byl můj úkol z Faktoru strachu, nebo už jsem nevěděl roupama co dělat, každopádně se mi podařilo dodívat jedno z filmových Barbie dobrodružství. Po prvních minutách jsem si nebyl jistý, jestli jsem se mi do přehrávače nevloudila špatně animovaná směska Sexu ve městě a Báječného světa shopaholiků (Barbie v sexy růžových kozačkách ke kolenům, kopačky od Kena, přítelkyně zvoucí na koktejl party). Naštěstí se s přibývajícími minutami pozvolna rozjelo pohádkové dobrodružství se vším, co k tomu patří – nadpřirozené bytosti, nekomplikovaný příběh, záporná postava odměněná tím co si zaslouží, vítězství dobra nad zlem, drobné morální ponaučení atd. Závěrem tedy nezbývá než dodat, že shledávám produkt pro dětského diváka neškodným :) ()

mh.mail 

všechny recenze uživatele

40% - Nemít dceru, která už umí odříkat celý film zpaměti, určitě bych se na něj nikdy nepodíval. A nebyl bych o nic ochuzen. Na druhou stranu mě to nijak zvlášť neznechutilo. Prostě indiferentní film. Ačkoliv nápady ze začátku nejsou vůbec špatné - inovace pohádky o princezně na hrášku formou zombie hrášků je docela crazy. Postupně se ovšem příběh dostane do klasické roviny vhodné především pro mladší děti. ()

husokachna 

všechny recenze uživatele

Zatím mám s Barbie tři zářezy - zachraňte pejsky a nějaká s mořskejma vílama nebo co. A i když nejsem cílovka, tak tohle je z nich nejotřesnější. Ty další díly mě tak vehementně nesraly, chvílema byly skoro OK. Tohle je ale tak generický, klišoidní, vlezle barevný a hloupý, že to snad víc nejde. Každý trapně přeslazený klišé, který vás napadne, na jednom místě. Ale samozřejmě, Valérie se na to culí jak slunko na hnoju, dnes už to jede podruhé, Valérie v šatech tančí kolem televize. Takže co já vím...já vím hovno. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • V letech 2001-2010 byla hlavní dabérkou Barbie Kelly Sheridan, která byla na konci roku 2010 nahrazena Dianou Kaarinou. (NinadeL)

Reklama

Reklama