Reklama

Reklama

Haló, tady Indie

(seriál)
  • USA Outsourced
TV spot
USA, (2010–2011), 7 h 44 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Robert Borden

Kamera:

Greg Gardiner

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Black, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Thushari Jayasekera, Guru Singh (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné. (Zbyisek)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (101)

tom.nosek 

všechny recenze uživatele

Outsourced má strašně velký potenciál, který bohužel plní jen tak z 60-70 %. Dokážu si představit daleko zábavnější seriál na toto téma, tady se seriál drží strašně při zemi. I přesto je ale Outsourced velice dobrý a rád jsem se na něj podíval. Celkem se divím, že nedostal druhou řadu, zas tak málo sledovaný nebyl (pokud se bavíme o NBC). Závěrem musím dodat, že po Community je to druhý seriál, o kterém vím, co má nadmíru zábavnou paintballovou epizodu. ()

Greg25 

všechny recenze uživatele

To je tak, když máte potenciál, ale promrháte ho. Haló, tady Indie potvrdili, že se nedá na obehraných nadnárodních klišé postavit ani jediná kvalitní komediální série. Nejde jen o to, řada plochých loutkovitě napsaných postav, byť se sympatickými herci (ti potenciál měli), nedokáže utáhnout celý seriál. Rozhodně ale solidní průměr. Přese všechny evidentní studiové kulisy se podařilo, zejména díky hercům, vnést do jednotlivých epizod příjemně pohodovou oddechovou atmosféru. 60% ()

Reklama

mcleod 

všechny recenze uživatele

Nadprůměrný pilotní díl, kde si tvůrci dělají srandu z konzumní americké společnosti a arogance kapitálu. Kdo říká, že nepůjdu a nezaložím si vlastní firmu? - Nedlužíš asi tak 40 tisíc na studentských půjčkách? Od druhého dílu ale už jde o těžký podprůměr. Střet dvou kultur není natolik dobré téma, aby se na něm dal vystavět dobrý seriál. Větší část sitcomu tak je nezáživná či vyloženě trapná. Navíc, protože toto téma nezahrnuje dostatečnou zásobu vtipů, nebo alespoň takových vtipů, které by američané pochopili, dochází k situaci pouhého přesunutí klasických (a často dost vyčpělých) sitcomových situací do indického prostředí. ()

Aidina 

všechny recenze uživatele

Asi každý, kdo v Indii byl, si uvědomí, jaká je to země neskutečných paradoxů a pobyt tam - zvláště když se ještě musíte přesunovat z místa A do místa B, je vždycky neskutečné dobrodružství. Každý den je člověk konfrontován a šokován věcmi, které se mu doma nemohou stát. Pocity hlavního hrdiny Todda Dempsyho jsou velmi věrohodné a odpovídají indické realitě (komunikace s okolím, doprava, množství nejrůznějších bohů, všudepřítomná zvířata a nedotknutelnost krav - mají všude absolutní přednost, prodavači čehokoliv a nevyslovitelná jídla..). Ale seriál mám ráda, u něho se zasměji, částečně ovlivněna i vlastními zážitky. Rajiv Gidwani musí být vzorem pro všechny personalisty a kádrováky, ta jeho soustavná práce se zaměstnanci, radost když je má hodnotit a někoho vyhodit:... "Tak se přepočítejte...". A teambuiding na střeše vlaku, tak to se dá vymyslet a realizovat jenom v Indii:-)). Skvělým protihráčem a zástupcem západní civilizace, je pak Charlie Davis, jeho hlášky, které často doplňuje zbrojním arzenálem.... " A pak se objevím já a v ruce budu mít motorovou pilu..." ()

sulimo 

všechny recenze uživatele

Já se královsky bavim. To, že to občas dělá z Indů blbce mi zas tak nevadí, jelikož ta blbost je vykompenzována parádně vyobrazenou americkou stupidní kulturou, konzumností a primitivností v očích Indů, a to ať už se to týká oněch zbytečných předmětů, co mají "pochopit" a následně prodat, vulgárních, pro Indy nepochopitelných, slovních spojení nebo prostě zvyky, které se v Indii nepraktikují. Ve finále to spíše napadá kulturu americkou, než indickou, a sakra dobře se na to dívá. ()

Galerie (549)

Zajímavosti (1)

  • Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)

Reklama

Reklama