Alien vs. Predator: Redemption

(amatérský film)
  • USA AVP Redemption
Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi
2010, 22 min

Tento krátký amatérský film vznikl pod vedením Alexe A. Popova. Vzniknout měl prý za dva roky s rozpočtem 500 $.
Z predátora, kterého převážejí lidé na lodi, se vyklube zmutovaný vetřelec a pomalu likviduje posádku. Na scénu přichází vyslaný predátorský bojovník. Ten se dostává na loď, aby zlikvidoval všechnu havěť. (beran-ek)

Ravi

Hlavně díky dobře namixované hudbě a zvuku má divák z tohohle kraťasu místy lepší podívanou, než z posledních AvP Foxfilmů. Jenže není třeba z toho dělat úplnou bombu. V mírách snesitelnosti tak dávám nejvyšší možné hodnocení, což je 60% = 3/5 a zároveň smekám nad rozpočtem. ()

JohnSmith

Snaha fanouškovských tvůrců s pěti sty dollary se musí ocenit. Animace je sice strašná, ale nápad to byl fakt dobrý. ()

prasacimor

Vysoké hodnotenie hlavne kvôli obdivu k tvorcom, ktorý dokázali za minimálne peniaze niečo takéto vytvoriť. Fakt sa mi tým 500 dolárom nechce veriť. Príbeh sám o sebe neprináša nič nové a ja som si pri sledovaní uvedomil, že vlastne ma už A v P v ľudia súboje vlastne nebavia. Celkovo si myslím, že obe filmové legendy sú už natoľko vyčerpané a prežvákané, že minimálne mne už nemajú čo ponúknuť. Veď toto je už vlastne 10. film na túto tému. Fakt dúfam, že Ridley ma v rukáve krucipísek pútavý príbeh. ()

Chipsonator

Parádní fan dílko z universia Aliens vs Predator. Alex Popov ukázal že když se chce tak všechno jde. Za pouhých 500 dolarů se mu podařilo natočit parádní řežbu mezi mýma dvěma nejoblíbenějšíma vrahy. Pravda triky nejsou bůhvíjaké ale i tak se my to líbilo a říkám že kdyby to bylo delší a šlo by to do kina tak bych na to šel. 83% PS: Pátou hvězdu dávám za to že i s tak malým rozpočtem se mu to podařilo natočit na takové úrovni. ()

divak84

Skvělej kratkej filmek... po shlednutí jsem kontaktoval alexe na youtube a napsal mi, že momentálně v krátké době nic dalšího neplánuje, ovšem počítá s další pokračováním. V něm bysme měli více nahlédnout do příběhuu přeživšího vojáka. Takže tipuju že to bude stejný příběh akorát z jiného pohledu. ()

Prochy38

Na FunMade hodně dobré. Jinak zbytečné, hloupé, úsměvné. Ale rozhodně bych to líp nenatočil, ani takto bych to nenatočil, ani bych to nenatočil tak, aby mezi mým výtvorem a tímto dílem nebyla dost tlustá vrstva hnoje. Takže jako fanda DÍK!!! :) ()

Reverger

Hollywoodský slečinky točej za miliony a někdy se to i nevyplatí, ba co víc, nevrátí. Někdo vrazí málo a je to skvělý, což se dá i říct o tomhle snímku, ať si každej z mého okolí tvrdí, že AVP nikdy nedosáhnou velkejch výsledků... ()

mosnak

Je to amatéřina jako hovno,ale právě proto,že je to amatéřina,tak to je uděláno moc pěkně. Dokoukal jsem to až do konce druhéha partu. Takže 2 hvězdy a 35% ()

Movie Gourmet

Na tak malý rozpočet slušný výkon! Po grafické stránce je to samozřejmě poznat, ale ne zas nějak okatě. Po zvukové stránce a herecké (ztvárnění predátora) na jedničku. Takže v rámci finančních možností je film zvládnut na výbornou. Verdikt: 3* a 75 %. ()

Venous666

To Alex A.P. platil svému týmu gumovými medvídky, že se ,,prej,, vešel do 500 babek... :-D Neuvěřitelné, predator nasadil tempo a s tím jel až do konce. Sekal hlava nehlava a nezastavoval se před ničím jak je jeho stylem . Je sice pravda, že ty efekty byly někdy laciné, ale pořád mě to uspokojilo více než celé AvP 2. ()

Pidzey

Velice kvalitně natočené, na to že je to amatérský počin.Mě se to líbilo především po režisérské a hudební stránce. Dejte Popovoj prachy a natočí nám AvP3 že budem zírat. ()

sbl

Nejlepší z trojice crossoveru Vetřelce a Predátora. Pokud tento projekt stál opravdu jen 500 doláču tak rejžovi a všem, co se podíleli na tomto snímku upřímně smekám. Doufám, že o Popovi ještě uslyšíme. ()

drankeryth

Super kratky film, ktory je plny napatia od zaciatku az do konca filmu. Velmi kvalitne urobene dielo, ktoremu nic nevytykam. Vo filme je pouzite vsetko z filmov, co sa tyka tychto dvoch priser. Nezabudlo sa ani na matku votrelcov a hybrid votrelca s predatorom, ktoreho dorazil clovek a ako je vidiet na konci filmu, aj tak to nikto neprezil. Skvele finale a aj dost ferove ku kazdemu kto sa zapojil do boja na vesmirnej lodi:) ()