Britská verze bláznivé sportovní game show. I tentokrát na 24 soutěžících čeká několik překážek, které je mají za úkol nejen zpomalit, ale také způsobit co možná nejkrkolomnější a nejzábavnější pád do vody či bahna. Pokud se soutěžící dostanou přes 4 úseky, včetně závěrečného kola, čeká je tučná finanční odměna a titul šampióna. Pořadem provází Richard Hammond. (oficiální text distributora)

Ceberus

Na originál se dá koukat i pravidelně, ale pozor - nepouštět si omylem místo toho naprosto zmrvenou verzi Wipeout: Souboj národů s česko-slovenskými komentátory! Jinak to není úplně beznadějné, ale chcete-li sledovat, jak si soutěžící nabíjejí čumák při zdolávání soutěžních překážek, doporučuji raději Hry bez hranic nebo Takešiho hrad. A chcete-li sledovat náročnější úkoly a trénovanější jedince, pak je tady Ninja faktor. Pokud trváte na tomtéž, pokračujte americkou verzí s trochu méně vtipnějším komentátorem. ()

Judy24

Je to samozřejmě hrozná blbost, ale díky Richardu Hammondovi je to ta nejlepší blbost, když máte náladu zasmát se pořádně od plic cizí neschopnosti (kdo z nás to jednou za čas nemá...). ()

snebka

Je pravdou, že většina amerických soutěží je v britské podobě dost nudná a ne tolik zábavná, ale u tohohle pořadu je to přesně naopak. Richard Hammond známý hlavně díky TopGearu je přímo excelentní. Pro mě daleko lepší než americká veze pořadu . 90/100 ()

Milda003

Příjemná vtipná podívaná... Problém je v tom že, každý díl je téměř to samé a zábava, která spočívá v tom jak lidé padají hubou do vody se začíná měnit v nudnou podívanou... ()

Scraffy

Kto by nechcel vidieť, ako ľudia všemožne padajú do bahna, dostávajú po držke alebo len tak skáču bez príčiny? Nájdu sa ľudia... Richard Hammond to skvelo moderuje. ()

IvonaK

Skvělý pořad jehož sledováním jsem trávila celé moje období adolescence Hammond a Byram byli úžasní.. Nikdy jsem si ho nenechala ujít a viděla ho mockrát. Ale bohužel už ho mám okoukaný. ()

Queendom

Když máte rádi britskej humor, nevadí vám se dívat na ošklivý britský soutěžící a milujete Hammonda jako já, není co řešit. Žádný velký umění, je to prostě prča ala Takešiho hrad. ()

Larry12

Mám ve zvyku, že soutěžní pořady a seriály, vždy hodnotím, až po pěti šesti dílech. Ale stačilo mi vidět jeden díl s báječným Richardem Hammondem (Top Gear) a věděl jsem, že se mi tahle show bude hodně zamlouvat. Nikdy jsem neviděl americký originál, ale tenhle britský (narozdíl od Fear Factoru) se mi hodně líbil. Hammondovy komentáře mě vždycky dokážou pořádně pobavit a překážky jsou taky dost zábavné. Budu se dívat ještě na další díly, ale jestli se úroveň zábavnosti nezmění, bude to asi ta nejlepší "překážková" show, kterou jsem kdy viděl. ()

yaqwsx

UK verze Total WipeOut má sice většinou horší soutěžící, avšak to plně vynahrazuje Hammond. Suma sumárum stejně dobré jako originál. ()

driftm

Je jasný že britové umí dělat,tan jejich humor se mi líbí-jak si dělají ze všeho srandu z lidí ,ze sebe apod....jak se mi líbí britský top gear tak se mi líbí i britský wipe out! ()

Nathaniell

Ten pocit když se v neděli probudíte dřív ráno, zapnete telku a kouká na vás jeden z moderátorů Top Gearu, ovšem... ne v Top Gearu. Richard Hammond je ikona, řekněme si to na rovinu. On je jeden z lidí, které můžete milovat nebo nenávidět. A pokud někoho takového uvidíte v televizi, buď vás to přiměje se dívat, přepnout, nebo vypnout. Já jsem ten první tip, takže tady dávám plné hodnocení a jedním z důvodů je Hammond. 5* :-) ()

AjáTka

Podle mě je zase lepší britská hamsterovská verze a narozdíl od některých jiných jsem se jednoho rána zhrozila co to je k sakru za Johna a Johna. :D ()

camperiqk

Mě se zdálo že ten moderátor je mi povědomý z TOP GEARu a jeho vtipný komentář dodává tomuto filmu plný počet hvězd.. ()

Mizhell

Mám z těch lidí prd*l :-D na začátku tvrďácký kecy a v polovině prvního kola skoro slzy nebo nemůžou dejchat :-D ()