Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Eki

Sci-Fi. Bůh Tom Hardy dává inzerát do seznamky! Jinak se nedivím, že hodnocení filmu uživatele rozděluje. Je to takový ten humor skoro za hranicí trapnosti a každému to asi nesedne. ()

bararich8

Bylo to průhledné, mírně klišoidní, ale já se výborně bavil. Začátek a konec byl skvělý, střed trochu průměr. Akce bylo méně než bylo očekáváno, ale byla pěkně dynamická a měla nápad, ačkoliv tak přesná střelba od boku se jen tak nevidí. 4* ()

darkreider

Taká sprostosť a mňa to bavilo, asi som mal zrovna slinu a McG tu akciu vie naservírovať. A to aj napriek tomu, že aj ten posledný Schweigrov pricmrndávač je drsnejší ako Chris Pine, takže muskulatúru hlavného dua zachraňuje Hardy. Na nedeľný relaxačný výtlem akurát. ()

pepa3rd

Taková lehce nadprůměrná oddechová akce, téměř bez akce :). Nic překvapujícího, nic objevnýho, ale přesto film pěkně ubíhá a příliš nikde nenudí. Hodnocení asi hodně bude záviset na momentální náladě. Na sobotní podvečer u televize 60 %. ()

denisavary

Mě to hrozně bavilo...Ano předvídatelné, typické..ale pro mě skvělé. Často jsem se zasmála, výborné obsazení, Toma Hardyho jsem viděla i jiné roli než ho znám, Reese patří mezi mé oblíbenkyně...Líbilo se mi jak komedie hýřila barvami, akčními pasážemi, doplněné vtipem..a hlavně ta romantika...:) ()

Torgal

Mimózna poznámka na úvod: Toto je prvý newesternový film v ktorom som videl, že by postavy strieľali z pištole od boku, i keď tu k tomu nemajú žiadny dôvod. Súhlasím s názorom, že Reese sa na svoju postavu vôbec nehodí, ale Hardy s Pineom sú viac ako v pohode. Akcie je málo a väčšinou mi ani neprišla dobre natočená (čo ma u McG-ho celkom prekvapilo), Schweigerov záporák je vyslovene do počtu. Humor ale celkom dobre funguje, i tak to ale nie je viac ako ľahký film na vyplnenie sobotného popoludnia. 6-/10 ()

Ondr@932

Docela oddychová akční komedie s tím, že je to dost podobné k filmu Mr. & Mrs. Smith. Super hudba, skvělé triky na mostě! Dávám 6/10 ()

aR3Zz

Velice zábavná akční oddechovka. Originální milostný trojúhelník, celkem logické vyústění a ne úplně tragické herecké výkony. K tomu musím připočítat několik opravdu povedených vtípků (hlavně sabotování rande) a pár slušných akčních scén. Výsledkem je nadprůměrných 70%. ()

phoenixer

Sice si za týden nebudu pamatovat ani o čem to bylo, ale i tak musím uznat, že mě film bavil od začátku do konce. Ano je to klasická americká žumpa, jenže to každý musí tušit, ještě dřív než si to pustí. I tak jsem se smál, jelikož tenhle humor mi sednul. Herecké obsazení je milé a tak jsem dostal přesně to, co jsem od tohoto filmu očekával... ()

Jajar

Pro tohle mám slabost! McG se zkrátka nezapře a nabízí perfektní oldschool akční komediální jednohubku. Skvělé herecké obsazení, scénář plný dobrých hlášek a kvalitní režie na jistotu. ()

IPajule

Akční komedie plná napětí, romantiky a lásky. Dva nejlepší kamarádi potkají dívku, o kterou postupem času bojují, ale nakonec si musí Lauren vybrat mezi jedním z nich. Chris Pine jako sexy agent a Tom Hardy jako milý sympaťák. Opravdu moc pěkný romanťák s trochou tou akcí. ()

Petyas

Nečekaně jsem se neskutečně bavil. Překvapilo mně, jak až moc dobře jsem se bavil. Až na první akční scénu, které je strašně Béčková, je tohle výborná komedie. Skvělé scénky, netradiční a nové nápady, opravdu výborný. 80% ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)