Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (více)
všechny plakáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

andulasafarova

Efekty jsou tak hrozně blbé, že se prostě musím smát. Zápletka je vcelku bez závad, vymýšlí se i větší hovadiny. Nějaké kožené hlášky k tomu prostě patří. Akorát bych to neřadila do Horor/Akční, ale spíš Komedie/Pohádka. A na hercích je vidět, že to berou děsně vážně, což tomu ještě dodává šťávu. Já jsem spokojená. ()

migele

Dealerovi toho koksu, co si dává štáb do nosu při natáčení, dávám 1* za velmi kvalitní matroš. Jinak R.Picardo hraje dobře, no, chudákovi asi nechodí nabídky když musí brát tak otřesnou roli v otřesnem filmu. ()

boumik odpad!

Hrůza a děs efekty nulové, herecké výkony nulové, kamera hrůza!!! Všemu dodává korunu zaber když Megažralok drží v tlamě jadernou ponorku, co dodat mega žralok měří při nejmenším 2km crocosaurus 2,5km s ocasem hodnoceni tyto filmy jednoduše zakázat moje hodnoceni 3% ()

habertek

Měli by do žánru doplnit komedie:) Když se nepozvracíte z počítačových tvorů tak se do konce už nějak prokoušete a sem tam i pobavíte, i když to nebyl záměr tvůrců:) ()

Maxwell28 odpad!

Crocosaurus? :-D Férovej film, kterej si na nic nehraje a už od začátku na vás vyprdí všechny sny divokých scénaristů, kteří si fakt pustili uzdu fantazie! ()

Stejšn odpad!

Tak samozřejmě že už z podstaty tenhle film nemůže být nic jiného než sračka, to každý očekává a i by se na to těšil (třeba já), ale ona je to bohužel i nuda. Člověk čeká na nějaké dílčí zapamatováníhodné momenty, ale tady žádné nejsou. ()

jack_scott odpad!

Nudná a tak šíleně natočená sračka, že by člověk na filmy přestal pomalu koukat obecně. Kam se to hrabe na první díl, tohleto je fakt úplně neuvěřitelný. Asylum mívalo většinou něco do sebe,ale tohle? Dalo by se říct, že horší film sem neviděl,a to jsem neviděl úplně málo... ()

djbarrel odpad!

Po neskutečné sračce "Megažralok vs. obří chobotnice" , přichází ještě větší sračka (ano opravdu je tomu tak) v podobě "Megažralok vs. crocosaurus" . Já vím je těžko k uvěření, že první díl něco překoná, ale opravdu se tak stalo. Hoši z Asylum si mohou zatleskat a bouchnout šampaňský a připravit se třeba na dalšího "Megažraloka vs mega něco" . Podobně jako v jedničce není divák ušetřen otřesných herců s ještě otřesnějšími dialogy, neskutečných kulis a naprosto nepochopitelných animací dvou naprosto neuvěřitelných zvířat. Navíc, ale tentokrát divák získá i bonus - a to naprosto nehoráznou nudu. Jednička byla dno kinematografie, ale byla zábavná, dvojka není ani to, a na dně zůstala. Mimochodem oživnutí zvířat v jedničce bylo hodně utopistický, ale to co se děje ve dvojce, to už nemá obdoby. Scénář asi psalo 6ti leté dítě, jinak si to nelze vysvětlit. Ubohé, trapné a nudné. 0 % Shit ! ()

my38k

Žralok co sežral atomovou ponorku, krokodýl se spoustou vajec, černoch s hydrosonickými koulemi, Krokodýl Dundee z Konga a agentka v režii Asylumu. Narozdíl od předchozího dílu už tu nejsou tak krásně dramatické momentky jako překousnutí letadla. Hlavně tu chybí Lorenzo Lamas a přísná pohledná agentka to prostě sama neutáhne, ale naštěstí Asylum jistě brzy vyprodukuje další megahit. ()