Jonash87

Mám to mezi 3 a 4 hvězdami, ale z nostalgie se musím přiklonit směrem nahoru, kor když tu uvidíme všechny staré známé. Prci, prci, prcičky: Školní sraz je povedená komedie, ve slušném tempu a s množstvím dobrých scén a gagů (a kupodivu tě trapných bylo minimum). Po slabším třetím dílu je tohle důstojné završení série, tedy pokud se ještě další části nedočkáme - což by však byl spíše na škodu. Stilfer je pořád ve formě a je opět tím, kdo film táhne. Od srdce jsem se zasmál a pobavil, a to je věc, kterou od komedií čeká snad každý, ne? ()

Chen

Záměrně recyklované nebo upgradované gagy jsou fajn, ale měl jsem skoro pocit, že ve jde spíše o nostalgické drama o potřebě nelpět na minulosti, než o pokračování nejúspěšnější (a dle mého nejlepší) série filmů z žánru "fekální komedie". 7/10 ()

Hennes

Návrat se vydařil. Hlavní hrdinové zestárli o pár let a zavzpomínali na staré dobré kalby. I když už se trošku uklidnili, alespoň Stifler si udržel to své. A že to Finchovi pěkně vrátil :-). Po stránce komediální povedené dílko. 65% ()

Havaj8

Naplnilo to moje dlouhý očekávání. Po takový době se všichni sešli, opravdu všichni, což se moc nestává. A dá se říct, že pořád se bylo čemu smát... Seann William Scott je prostě Stifler jak má bejt, pořád stejnej blázen. To je jeden z těch filmů, kterej vás nenechá se nudit ani na chvilku, už kvůli tomu, že je moc dobře znáte, a víte, co od nich čekat. Pecka! ()

Aljak

Kedysi som bol veľkým fanúšikom American Pie, ale tohto pokračovania som sa dosť obával, tak som dlho odolával kým som si to pozrel. Ale celkom som prekvapený, že to tak dobre zvládli - dokonca aj so všetkými postavami z predchádzajúcich dielov (keď samozrejme nepočítame tie kadejaké American Pie z táborov a intrákov s hlavnej úlohe so Stiflerovými bratrancami). Spočiatku ma to až tak nebavilo - zase to vyzeralo len na ďalšiu rozmarnú teenage komédiu plnú zvrátenosti a sexuálneho podtónu. Našťastie sa potom začala prejavovať aj ich dospelosť a vyspelosť - tak predsa len chalani dospeli a ich nápady konečne nabrali menej šialený spád - aj keď celý film sa opäť nevyhol aj trochu klišovitosti a niektorých menej vydarených trápnych scén. Ale som rád, že pokračovanie American Pie v podstate nesklamalo, ale už to nemusia podľa mňa ďalej siliť - toto ukončenie ako to malo teraz by kľudne mohlo zostať dôstojným zakončenie celej série. ()

Wiikii

Ach jak dlouho jsem čekal na starou partu, ale dočkal jsem se. A dokonce se slušně povedla... No a teď jen doufat že snad jí nevidíme naposledy, protože prci prci prcičky jsou předevčím tahle parta :) .... HODNOCENÍ: 86% (4*) ()

Martin741

Americky Kolac Reunion je len taky cisty priemer.Spat je znamy Sean William Scott, ale prilis matuce, xichty su len stare zname. 69 % ()

Figu

Je bomba, že tenhle projekt vyšel a že se milovníci prvních tří dílů dočkali pokračování s těma nejlepšíma! A opět Stifler v hlavní roli nezklamal! Pasáž kdy se mstí a vysere se borcům do bedny s pívem je přesně tou, kterou fandové American Pie chcou! Navíc i pro mě to byl trochu větší zážitek, pač jsem na Školním srazu v kině měl zrovna rande s holkou, kterou jsem si za pár let vzal a dnes už spolu máme dvě krásný zdravý děti! A to je k nezaplacení! 90% ()

Meridius

Viděl sem to v Lotyšsku, kino několikrát aplaudovalo, největší legrace jakou sem v kině zažil. Takže za plnou bez diskuze a asi nejlepší díl série. Nejvíc sem uchcával ze Stiflera, Jimův táta taky dost dobře a taky tu je jedna z nejlepších titulkovejch scén. Už teď se těšim, až to uvidim znova. ()

O´Neill

Na American Reunion jsem se těšil takovým způsobem, že to ani nejde popsat. A taky možná proto jsem byl lehce zklamán. Hlavní změnou je tady zaměření pro dospělé publikum, a jde to poznat. Jasně, vtípky tady jsou, a jsou sakra povedené, nejsou tady ale celých 113 minut. Když si vzpomenu na první tři díly, smál jsem se od začátku do konce. Zde je to bohužel zregulováno, a celé se to jeví dospěleji. Zatím čtyři hvězdy a uvidím, jak se na to budu dívat s odstupem času. ()

shyster

Je to prostě vtipný. Stifler si samozřejmě krade celý film pro sebe. Nechybí tu ani nostalgie. Nedávám plné hodnocení jen kvůli částečnému vyměknutí v závěru, ale poslední hláška filmu mě dostala do kolen. ()

cariada

Podle hodnocení jsem čekal velkou jízdu ve stylu první trojice dílů, ale tohle na mě působí až moc sentimentálně. Stopáž filmu je zbytečně dlouhá a zabývá se příliš nicotnýma blbostma. Stačilo to o 25 minut zkrátit vynechat ty udobřovací procedůry a jít tvrdě na věc. Pak z toho mohla být super komedie. Ano najde se tam řada hodně dobrých scén, jenže je právě v tom špatném vyvažují ty nezáživné. ()

Nach

400 komentář, 1300 ohodnocený film: Prci prci prcičky je komedie mého mládí s níž jsem se stejně tak bavil, jako s ní vyrůstal. A jsem moc rád, že si udržela svou úroveň a nesnaží se vypadat lépe, než předešlé díly. Právě díky tomu paradoxně je i tato čtvrtá komedie se starou partou (ty rádoby podřadná pokračování nepočítám) minimálně stejně kvalitní jako předchozí trilogie. Herci sice zestárli, spolu s nimi i jejich postavy, ale humoru je zde stále dost v naprosto stejném prcičkovském duchu. Můj strach z režie se po úvodu zcela rozplynul a já si opět připadal o několik let mladší, když jsem poprvé viděl ty puberťácké, sexuální vtípky i trapasy, které mi ještě dnes dokáží vykouzlit úsměv na líčkách. Přesně tak jako Školní sraz. 75% ()

Attta

Návrat k prvnímu dílu tam sice je, ale klišé se teda tvůrci rozhodně nevyhnuli. První půlku filmu bych hodnotil na 4 hvězdy, třetí čtvrtinu na 3 a konci bych hodil odpad a tak dávám výváženě 2 hvězdy. Myslím, že většina zdejších hodnocení je pouze z nostalgie ale, to že se tam objevila kupa známých tváří z jedničky, přece nedělá film!!!! PS: Nebýt pokličky, Stiflera a Jimiho fotra tak to je úplný propadák. ()

WoWoW

Dnes budu asi trochu sentimentální. První prcičky jsou pro mě víc než jen obyčejný film. Byl to velice oblíbený film kámoše, který tu už není, a tak jsem strašně rád, že tenhle díl vrátil sérii důstojnost. Jemu by se to určitě líbilo... ()

Streeper

Pro mě určitě nejlepší film ze série Prciček. Oslovilo mě to, mělo to vtip, děj, trochu drama a trapných scén. Tímhle filmem to vůbec nezkazili. ()

Warmin

Hodně se od toho očekávalo a myslím že výsledek je naprosto úžasný.Opět se vrací stará parta a s ní i skvělé hlášky a vtipy v čele s nepřekonatelným Stiflerem ,který už zase perlí. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011