Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obživlé prehistorické monstrum připomínající žraloka terorizuje přístavní městečko v Mexiku. Zničit jej může pouze zkušený námořník Trace, toho času pracující pro pobřežní hlídku, a sličná trenérka vodního póla.
Produkce se ujal slavný režisér hororových snímků Roger Corman, který si zahrál i jednu z vedlejších rolí. (Skejpr)

Recenze (15)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem něco horšího už podle hodnocení ale nakonec mi to tak hrozné nepřišlo, je pravda že už mě to tak nebralo jako třeba Cormanovky Supergator, Dinocroc. Je tu přeci jenom méně akce a celý je to takový roztahaný. Ale i tak sednu si po práci a čumím. Bavil jsem se poměrně slušně. Efekty patří sice na horší uroven než dva zminovaný filmy(což je s podivem když ty dva filmy jsou o dost starší), ale na scifi béčko to jde. Jen ti herci hrály děsně prkený postavy, i samotnej Corman v roli vědce mě spíše zklamal. A Balfour i když mi nijak nevadí tak tady hraje až moc neohrožený hrdinu. Aspoň že konec je dostatečně debilní že můžu dát 3*. BTW zpomalovačka a cákanec krve byl cool. ()

A.Beech odpad!

všechny recenze uživatele

Rozdiel medzi Dinosharkom a Sharktopus? Zatiaľ čo Sharktopus aspoň po celý čas bavil, Dinoshark celkom slušne od začiatku nudil. Hlavný hrdina mi zrovna dvakrát sympatický nie je. To už nebol ani v O.C. California (vedel som, že ho odniekadiaľ poznám). Myslel som, že sťahujem dabing, no pravda je, že ani funkčné titulky som nenašiel. Najväčšie pozitívum filmu však je, že ani som žiadne nepotreboval, angličtina naozaj vysoko zrozumiteľná. ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Televizní vykrádačka Asyláků,která je ovšem celkem překvapivě spláchne celkem slušným provedením Dinosharka a hektolitry krve s všelijakejma ukousanejma končetinama,ovšem to je slabá náplast na totální herecké selhání snad všech,včetně mého oblíbence Balfoura,který byl k mé hrůze snad nejhorší věcí na plátně.Dokonalý příklad zoufalé netalentovanosti snad ve všem,ať to sou herecké reakce na digitální nic,či snad dialog ze kterého byste se nepochcali smíchem.Režisérova zoufalost jde tak daleko,že po chvilce jsou všechny útoky Sharka úplně stejné,že sem měl kolikrát pocit jestli to není ta samá scéna jen z jiného úhlu,ale pak sem si vlastně uvědomil že na 2 kamery nemohla produkce v životě mít :-D Když Balfour dělá kotouli na Skútru a háže po obludě granáty jak tenisový míčky,šel sem do kolen a když se vynořil žraločák aby posnídal vrtulník (Asylum zuří :-D ) už sem se neudržel a smíchy se potrojčil :-) Je to opět čistokrevný odpad,ale opravdu jsem se zase notně pobavil takže jeden shuriken za škodolibí úsměv na mé oteklé tváři :-) ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Televizní brak, který nakopává prdel Asylákům, co se technické stránky i profesního přístupu týče. Klasické schéma oživlého prehistorického monstra terorizujícího přístavní městečko se může opřít o vcelku solidní filmařské řemeslo (samozřejmě s přihlédnutím k rozpočtu, tvůrčím možnostem a totálně blbému scénáři). Jistě, stále zde jsou neduhy, jaké známe od společnosti Asylum, tedy opakované záběry, obligátní výjevy typu výskok na letoun, nebo absolutní logické zhovadilosti. Není jich ale tolik, aby vyloženě tloukly do očí a v žádném případě nelze přehlédnout v naprosté většině případů špičkové efekty, především ve finále skutečně funkční napětí a práci s emocemi (útok na hráčky vodního pola je špičkový) a v neposlední řadě také solidní herecké výkony (protože lama v hlavní roli sice je lama, ale pořád není Paul Logan). Na druhou stranu ale DinoShark ani omylem nenabízí takové guilty pleasure, jako jeho kolegové od Asylum, především právě proto, že je, v porovnání s nimi, až "příliš profesionálně" pojatý a tudíž, z hlediska globální filmové produkce vlastně jen plácající se ve vodách obyčejného podprůměr, nevybočujícího z mnohatisícové řady. Nicméně, v rámci pitomých "televizních creature béček" představuje těžkou elitu. Ačkoliv, co si budeme povídat, především díky těm trikům... P.S.: Být tam Paul Logan, jdu na těch pět... Ten film by byl úplně jinde.. :))) A Roger Corman v roli vědce je velmi vtipný :)) ()

PRobin 

všechny recenze uživatele

Rozhodně vím, že nikdy nesmím na dovolenou do městečka Puerto Vallarta v Mexiku. Sotva se obyvatelé vypořádali s útoky Sharktopuse, připlave k jejich krásnému pobřeží Dinoshark aby si smlsnul na mexikánkách. Není divu, protože jsem si všimnul, že od dob Žraloknice nám všechny holky ve filmu celkem přibraly. Naštěstí polemika nad jejich jídelníčkem je zažehnána nějakou tou efektní zabijačkou. Což by stále bylo super, kdyby ten prostor mezi požíráním beachboyů nebyl vyplněn tak unuděným balastem. Od SyFy filmů nelze čekat žádné herecké výkony, ale ty postavičky tam mohli běhat z místa na místo a mlčet. Všem by se ulevilo. Takhle se musí Dinožralok sakramentsky činit, aby tu hvězdičku získal. Takže za to, že si odtrhnul od úst abysme my, diváci, mohli vidět jedno torzo a za to, že se nebál zdecimovat družstvo děvčat hrajících vodní pólo, dostává zaslouženou hvězdičku. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Městečko, kde dochází k útokům Dinosharka, je stejné, jaké si za své loviště vybral jiný podobný hybrid ze snímku Sharktopus (2010). (PRobin)

Související novinky

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

21.02.2016

Pokud jste viděli nějaké béčko z 50., 60. nebo 70. let, je velká šance, že ho má na svědomí Roger Corman. Legendární producent a režisér sice nikdy nedosáhl "áčkového úspěchu", jeho levné drsárny ale… (více)

Reklama

Reklama